دسته ها
دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

تعبیر خواب سنجاب از دیدگاه معبران مختلف

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
 • ۰

دیدن حیوانات در خواب می تواند نشانه های بسیار مهمی برای شما باشد بنابراین بهتر است از روی این خواب ها بی حوصله رد نشوید. در ادامه تعبیر خواب سنجاب را برای شما بیان می کنیم.

در تعبیر خواب ها می تواند نشانه های مهمی نهفته باشد که به شما کمک کند تا به اهداف خود رسیده و یا از اهدافی که دیگران دارد با خبر شوید و با عملکرد هوشمندانه و مفید از زیان ها و ضرر های مالی پیشگیری کنید. در اینجا با تعبیر خواب سنجاب آشنا می شوید.

تعبیر خواب سنجاب

تعبیر خواب سنجاب چیست؟

تعبیر خواب شیر، تعبیر خواب خرگوش و تعبیر خواب مار را در مطالب قبلی برایتان بیان کردیم و در ادامه قصد داریم خوابی مشابه با آن را برایتان معنا کنیم. البته دیدن حیوانات در خواب معمولا تعبیر بدی ندارد و بیش تر زیان هایی که در اثر این خواب برایتان اتفاق می افتد زیان های مالی هستند.

منوچهر مطیعی

از دیدگاه منوچهر مطیعی سنجاب برای زنان و مردان تعابیر مختلفی دارد.

 • نهال بیبی شاپ
 • اگر مردی در خواب خود سنجابی را ببیند بدین معنا می باشد که با زنی حیله گر و مکار رو به رو می شود. در واقع این مرد هر زمانی که زن را می بیند وسیله های خود را گم می کند که این نشانه دهنده دزد بودن زن می باشد بنابراین اگر با این افراد رویه رو شده اید بهتر است بیش تر مراقب رفتار ها و کار های خود باشید.
 • ولی اگر خواب بیننده زن باشد و یک سنجاب را در خواب خود دیده باشد دو معنا دارد. در معنای اول او دارای یک رقیب احساسی و عاطفی می شود و اگر نتواند با سیاست رفتار کند باید شکست را در برابر رقیب خود بشناسد و در معنای دوم مردی است که در زندگی او وجود دارد و بیش ترین زمان را به کار های دیگر می پردازد و پیش زن نمی باشد.

تعبیر سنجاب از دیدگاه معبر اسلامی

محمد ابن سیرین

این معبر چندین تعبیر مختلف برای این خواب در نظر دارد که عبارت است از :

 • اگر شما سنجاب را در خواب خود دیده باشید و جزئیاتی از خواب را به یاد نداشته باشید بهترین معنا برای آن فرد غریب و توانگری می باشد که به کمک شما می آید بنابراین سعی کنید روابط خود را با احتیاط گسترش دهید.
 • اگر فردی در خواب خود سنجابی را کشت و پوست او را جدا کرد بدین معنا می باشد که او در بیداری مال یک فرد را از او می گیرد و این کارش اصلا درست نیست زیرا بیش تر از حق خودش این مال و ثروت دریافت کرده است.
 • اگر خواب بیننده پوست و مو و استخوان سنجاب را در خواب دیده باشد به معنای آرزوها و خواسته هایش می باشد و در صورتی که گوشت او را دیده باشد به معنای مال و اموال فردی غریبه است.

ابراهیم کرمانی

یکی دیگر از معبرانی که به تعبیر خواب سنجاب پرداخته است ابراهیم کرمانی می باشد. وی معتقد می باشد که اگر فردی سنجاب را کشت و در خواب دید که از گردن او خون بیرون می ریزد بدین معنا می باشد که مال و فردی غریبه را از او می دزدد و در صورتی که در خواب مشاهده کرده بود که لباسی از جنس پوست سنجاب داشت به معنا این می باشد که همسر او فردی ناسازگار می باشد و در زندگی سختی بسیار زیادی می کشد.

دیدن رویای سنجاب از نظر آنلی بیتون

آنلی بیتون

 • دیدن سنجاب در خواب بدون در نظر گرفتن جزئیات نشان دهنده پیروزی می باشد و در صورتی که شما این خواب را دیده باشید بدین معنا می باشد که در کار های خود پیروز می شوید و برای این کار لازم است تا دوستانی صمیمی و سازگار پیدا کنید.
 • اگر خواب بیننده ببیند که در خواب خود یک سنجاب را کشته است تعبیر آن به معنای استمرار یافتن نشاط و شادی افراد است.
 • اگر در خواب دیده باشید که یک عدد سنجاب را دست آموز و اهلی کرده اید و آن را در خانه نگهداری می کنید نشانه ای از این می باشد که خانواده ای شاد و با نشاطی دارید.
 • اگر در خواب دیده باشید که یک سگ به دنبال گرفتن سنجاب می باشد بدین معنا می باشد که اختلافی بین شما و دوستانتان ایجاد می شود و شما باید کمی بیش تر با آن ها مدارا کنید.

تعبیر خواب یونگ

 • احتکار کردن یکی از نشانه هایی می باشد که خواب سنجاب آن را به شما گوش زد می کند همانطور که می دانید سنجاب ها غذای خود را احتکار می کنند. بنابراین بهتر است چیزهایی که نیازی به آن ها ندارید را رها کرده و این کار را به نوعی عادت خوب و مثبت برای خود تبدیل کنید.
 • تعبیر دیگری که خواب سنجاب دارد نشان می دهد که باید بیش تر زمان و وقت خود را اندوخته کنید تا بتوانید به کار های ضروری تان برسید.
 • دیدن سنجاب سفید از نظر یونگ خوب است و نشان دهنده استقامت و پایداری شما می باشد. تعبیر دیگری که یونگ برای این خواب در نظر دارد بیان می کند که گاهی دنبال تلاش های بی ثمر می روید و بهتر است تسلیم تمامی پروژه هایی بشوید که هیچ سودی برایتان ندارد و آن ها را کنار بگذارید.
 • زیر کردن این حیوان با ماشین چمن زنی یکی دیگر از خواب هایی می باشد که ممکن است درباره این حیوان ببینید و تعبیر آن بدین معنا می باشد که در تلاش هستید تا بتوانید باورها و اعتقادهایی که داشته اید را تغییر بدهید و این کار به شما کمک می کند تا بتوانید از نظر دیگران پذیرفته تر باشید.

تعبیر خواب سنجاب

 • اگر شما در خانه خود و در میان جمع دوستانتان به سنجابی غذا می دهید بدین معنا می باشد که آن ها از وقت گذراندن با شما لذت می برند.
 • البته غذا دادن به سنجاب تعبیر دیگری دارد که می تواند نشانه تلاش ها و کوشش های شما برای رسیدن به خواسته هایتان باشد.
 • اگر شما یک سنجاب نا آرام را در خواب دیده باشید که مداوم در حال ترک شاخه ای است و به شاخه ای دیگر می رود نشان می دهد که زندگی شما هم این گونه است و شما به صورت مداوم در حال تغییر و تحول هستید و از شاخه ای به شاخه دیگری می پرید. این خواب نشانه هایی را برای شما به دنبال دارد که یکی از آن ها این است که بتوانید یک هدف واحد برای خود پیدا کنید و مسیر درستی را انتخاب کنید.
 • اگر شما در خواب خود سقوط یک سنجاب را دیده اید بدین معنا می باشد که فردی قصد دارد برای شما مشکلاتی را ایجاد کند و در کارش مصمم است بنابراین بهتر است بیش تر از قبل در کار های خود دقت کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید و اگر احتیاط های لازم را انجام ندهید باید با اهداف خود خداحافظی کنید.
 • فرار نکردن سنجاب از شکارچیان خود نشانه ای از اعتماد به نفس شما می باشد که به تعبیر یونگ شما بسیار قدرتمند شده اید و می توانید در برابر هر آنچه که دوست ندارید ایستاده و آن ها را تغییر بدهید.
 • اگر در خواب خود سنجابی مرده را پیدا کردید تعبیر آن بدین معنا می باشد که شور و حال هیجانی که دارید تمام شده و شما یک شکست روحی را تجربه می کنید.
 • اگر مردی خواب سنجاب ببیند باید بیش تر مراقب کار های خود باشد و بیش تر از گذشته احتیاط کند زیرا در اثر یک اشتباه کوچک ورشکسته خواهد شد و زندگی اش تباه می شود ولی عملکرد محتاط و هوشمندانه می تواند از بروز چنین اتفاق هایی پیشگیری کند.
 • اگر دختر جوانی این خواب را ببیند به معنای فریب در روابط عاشقانه است بنابراین بهتر است بیش تر مراقب کار های خود باشید و به هر فردی اعتماد نکنید.

زمان مهم تعبیر خواب

یادتان باشد که همه خواب ها تعبیر ندارند به خصوص خواب هایی که بعد از اذان صبح می بینید بهتر است تعبیر نشوند ولی در صورتی که خواب خاصی دیدید بهتر است تعبیر آن را پیدا کنید تا بتوانید از نشانه هایی که درون آن وجود دارد با خبر شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.