دسته ها
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

تعبیر خواب کوچه به روایت چندین معبر

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
 • ۰

در این مطلب شما را با تعبیر خواب کوچه آشنا می کنیم و شما می توانید به راحتی خوابی که دیده اید را معنا کرده و هشدارها و نشانه های آن را پیدا کنید. برای پیدا کردن معنا خواب کوچه ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.

خواب هایی که می بینیم می توانند نشانه هایی باشند که به ما کمک می کنند تا بتوانیم درباره تصمیم های خود بیش تر فکر کرده و آینده نگری بالایی داشته باشیم. یادتان باشد که هر نوع خواب دیده شده نمی تواند تعبیر درستی داشته باشد برای مثال خواب هایی که در عصر می بینید می تواند برگرفته از افکار پریشان باشد و معنای دقیقی برای آن ها وجود ندارد. در ادامه تعبیر خواب کوچه را برای شما بیان می کنیم.

تعبیر خواب کوچه

تعبیر خواب کوچه از دیدگاه معبران

تعبیر خواب پله، تعبیر خواب دعوا و تعبیر خواب ماشین در مطالب پیشین برای شما بیان کردیم و امیدواریم که این تعابیر خواب ها توانسته باشند نشانه های درستی را به شما نشان بدهند. در ادامه قصد داریم تعبیر خواب کوچه را از دیدگاه چندین معبر معروف برایتان بیان کنیم.

جابر مغربی

این معبر برای این که دیدن کوچه در خواب را معنا کند نگاه به وسعت و بزرگی آن می اندازد و تعابیرش هم درباره همین می باشد. تعبیر اول وی بیان می کند که اگر شما در خواب خود یک کوچه بزرگ و فراخ را ببینید بدین معنا می باشد که تمامی مشکلات مالی و عاطفی تان حل خواهد شد و تعبیر دیگر او بدین صورت می باشد که اگر شما در خواب خود یک کوچه تنگ و تاریک را ببینید یعنی مشکلاتتان به این زودی ها حل نمی شود و باید چاره ای مناسب برای آن ها پیدا کنید.

 • بلیط کیش

تعبیر کوچه از دیدگاه ابن سیرین

ابن سیرین

ابن سیرین هم یکی از خواب گذار های معروفی می باشد که خواب های بسیار زیادی را تعبیر کرده است و او اعتقاد دارد که این خواب به معنای سود و زیان می باشد و بستگی به جزئیات خواب دارد.

اگر فردی که خواب را می بیند یادش باشد که کوچه دیده شده خوب و آباد بود و مردم بسیار با ایمان و درستکاری داشت بدین معنا می باشد که سود و منفعت بسیار زیادی کسب می کند ولی اگر فرد خواب بیننده ببیند که وارد کوچه خرابه ای شده است و مردم آن کوچه اهل ایمان و درستکاری نیستند و در حال انجام گناه هستند بدین معنا می باشد که به زودی ضرر و زیانی دامن گیر شما خواهد شد.

تعبیر خواب منوچهر مطیعی

منوچهر مطیعی

منوچهر مطیعی تهرانی یکی از معبران اسلامی می باشد که برای این خواب تعابیر زیادی در نظر دارد و جزئیات بیش تری از معبران قبلی برای این خواب بیان کرده است که در ادامه یک به یک آن ها را برایتان بررسی می کنیم.

 • اگر فردی در خواب خود ببیند که درون یک کوچه ناشناس قرار می گیرد که هیچ آدرس و نشانه ای ندارد بدین معنا می باشد که به زودی درگیر یک سوال خواهید شد که نمی توانید پاسخی برای آن پیدا کنید و دستیابی به پاسخ این سوال نیازمند صبوری و شکیبایی می باشد.
 • دیدن یک کوچه تنگ و باریک ولی طولانی در خواب معنای خوبی از دیدگاه این معبر ندارد و نشانه ای از این می باشد که از راه رسیدن به هدف هایتان باز می مانید. البته این بازماندگی شما موقتی می باشد و بعد از درست شدن اوضاع می توانید با قدرت بیش تری به راه خود ادامه دهید.
 • اگر فردی در خواب ببیند که در یک کوچه خوب و خوش نام خانه خریده است و مردم بسیار خوب و مهربانی با آن ها زندگی می کنند بدین صورت معنا می شود که شما با یک فرد خوب و خوش نامی آشنا خواهید شد و در صورتی که همه چیز برعکس باشد و شما در یک محله بدنام خانه خریده باشید و همسایه های درستی نداشته باشید یعنی با فردی آشنا می شوید که خلاف کار و بد نام است. بنابراین باید بیش تر در رفتارها و روابط خود حساس باشید تا گرفتار بلا و بدبختی نشوید.
 • هموار و ناهموار بودن کوچه در خواب نیز تعابیر خاصی دارد. در نظر داشته باشید که اگر شما در خواب خود یک کوچه هموار را ببینید بدین معنا می باشد که می توانید به راحتی پله های ترقی را طی کنید و هیچ چیز مانع شما نخواهد شد در صورتی که اگر کوچه ناهموار باشد مسیر سختی را در پی دارید و باید تلاش های خود را چندین برابر کنید تا بتوانید به اهدافی که در سر دارید برسید.

تعبیر کوچه در خواب

دیدن کوچه به تعبیر آنلی بیتون

آنلی بیتون معبر غربی می باشد و خواب های بسیار زیادی را با جزئیات مختلفی تعبیر کرده است و بسیاری از تعابیر او درست بودند و بسیاری از افراد با جدی گرفتن تعابیر خواب هایی که وی معنا کرده بود توانستند از ضرر های مالی و جانی بسیار زیادی پیشگیری کنند. این معبر دو تعبیر برای این خواب در نظر دارد که عبارت است از :

 • یادتان باشد که اگر هیچ جزییاتی از خواب در نظر ندارید و فقط یک هاله ای از آن را به یاد دارید و در آن هم فقط یک کوچه دیده اید بدین معنا می باشد که دیگر نباید روی شانس خود حساب باز کنید زیرا شانسی که در گذشته داشتید دیگر همراه شما نخواهد بود و شما دچار اضطراب و سرگردانی خواهید شد.
 • اگر فرد خواب بیننده زن جوانی باشد که خواب کوچه را می بیند و بیان می کند که در کوچه ای بسیار تنگ و تارک سرگردان بوده است باید این خواب او جدی گرفته شد زیرا این خواب می تواند هشداری برای او باشد و باید از بسیاری از دوست های خود دوری کند تا دچار بی آبرویی نشود زیرا دوست های او نقشه ای شوم در سر دارند و می خواهند او را از میدان به در کنند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.