دسته ها
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

تعبیر خواب قتل و آدم کشی

 • شقایق ایران دوست
 • ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
 • ۰

همانطور که می دانید زمان خواب روح از بدن جدا می شود و چون محدود به مکان و زمان خاصی نمی باشد بنابراین می تواند به آینده و یا گذشته سفر کند بنابراین دیدن خواب و تعبیر آن اهمیت بسیاری دارد و حتی می تواند هشداری برای کارهایی باشد که در حال انجام آن ها هستید.

بسیاری از افراد دوست دارند تعبیر خواب هایی که می بینند را بدانند زیرا اعتقاد دارند که خواب ها می تواند هشدارها و نشانه هایی برای آن ها باشد در ادامه به ارائه تعبیر خواب قتل از منظر معبران مختلف خواهیم پرداخت.

تعبیر خواب قتل

تعبیر خواب قتل از نگاه معبران

در مطالب پیشین تعبیر خواب آدم کشی، تعبیر خواب کفن و تعبیر خواب بهشت را برایتان بیان کردیم و در ادامه قصد داریم معنای دیدن قتل در خواب را برایتان بررسی کنیم. در واقع دیدن قتل معنا و مفهوم بسیار مختلفی دارد و شما می توانید با توجه به جزئیات خوابی که مشاهده کرده اید آن را تعبیر کنید.

آنلی بیتون

این معبر غربی برای این خواب چهار معنا در نظر دارد که تقریبا می توان گفت تمامی آن ها معنای خوبی ندارند و اگر چنین خواب هایی دیده اید باید بیش تر از گذشته مراقب کارهایی که می کنید باشید.

 • کالا چیو
 • اگر در خواب ببینید که قتل انجام داده اید به طور کلی به معنای حقارت می باشد و نشان می دهد که شما به زودی در بین دیگران حقیر خواهید شد و این احساس شما را بسیار ناراحت می کند.
 • تعبیر دیگر این خواب می تواند رسوایی باشد. اگر در حال انجام کاری هستید و فکر می کنید آن کار شما برای همیشه پنهان می ماند سخت در اشتباهید زیرا به زودی رسوای عالم و آدم خواهید شد.
 • اگر در خواب خود شاهد قتل باشید نشان می دهد که در زندگی خود بیش تر از کار های دیگران متاسف خواهید شد و اگر این خواب خشونت را به همراه داشته باشد نشان دهنده میزان تحت تاثیر قرار گرفتن شما است.
 • اگر شما خواب قتل خود را ببینید یعنی دارای دشمنان بسیار زیادی هستید که اصلا از آن ها خبر ندارید و این دشمنان پنهانی شما سعی می کنند تا بر شما غالب شده و شما را شکست بدهند بنابراین قبل از این که کاری را انجام دهید سعی کنید تمامی عواقب آن را بسنجید.

معنای رویای قتل از دیدگاه محمد ابن سیرین

محمد ابن سیرین

این معبر تعابیر جالبی برای این خواب بیان کرده است و معتقد است اگر شما در خواب خود فردی را به قتل برسانید و سرش را از تنش جدا نکنید به معنای این است که سود بسیار زیادی کسب می کنید و این سود از فردی که او را کشتید به شما می رسد. البته تفسیر دیگری هم برای این خواب در نظر دارد که بیان می کند اگر شما خواب قتل خود را ببینید بدین معنا می باشد که عمر بسیار طولانی خواهید داشت و در این زمان باید تلاش کنید تا بتوانید سعادت اخروی را نیز بدست آورید.

جابر مغربی

این معبر تنها یک تفسیر برای این خواب در نظر دارد و بیان می کند که اگر در خواب خود فرزند خود را بکشید به معنای این است که می توانید روزی حلال و پاکی را بدست آورده و از آن به راحتی استفاده کنید.

امام صادق (ع)

ایشان درباره تعبیر خواب قتل حیوانات تعبیری را بیان کرده اند و معتقد اند اگر فردی در خواب خود ببیند که یک حیوان چهار پا را به قتل رسانده است  یعنی می تواند بر دشمنان خود پیروز شده و آن ها را شکست دهد و برای این کار نباید دست از تلاش بردارد.

تعبیر خواب لوک اویتنهاو

لوک اویتنهاو

این معبر غربی سه تعبیر برای این خواب در نظر دارد که عبارت اند از :

 • اگر فردی در خواب خود کسی را می کشد به معنای عصبانیت بیش از حد او می باشد بنابراین بهتر است خود را بیش از حد برای مسائل بی ارزش عصبانی نکنید.
 • کشتن شدن خود در خواب به معنای این است که در آینده یک فداکاری بسیار بزرگی خواهید کرد و برای خودتان ثواب بسیار زیادی کسب می کنید.
 • اگر فردی با گلوله فردی دیگر را در خواب بکشد بدین معنا می باشد که حسادت به آن فرد بسیار او را آزار می دهد.

فرهنگ تفسیر رویا

یکی از کتاب هایی که به شما در تعبیر خواب کمک می کند کتاب فرهنگ تفسیر رویا می باشد. در واقع این خواب در این کتاب چندین معنا دارد که در ادامه برایتان بیان می کنیم.

 • قتل جمعی در خواب می تواند نشانه ای از سرکوب هایی باشد که در بیداری با آن ها مواجه هستید و این سرکوب ها را می توانید از طریق اعمال خود آگاه زنده کنید.
 • فرار کردن از دست قاتل در خواب می تواند به شما نشان بدهد که اعتماد به نفس بسیار پایینی دارید و این مشکل می تواند در آینده شما را بسیار آزار دهد بنابراین سعی کنید با روش های ساده و آسان اعتماد به نفس خود را افزایش دهید تا این خواب ها شما را آزار ندهد.

تعبیر خواب قتل

ابراهیم کرمانی

یکی از معبران اسلامی که معتقد می باشد دیدن این خواب نشانه ای از سود و منفعتی است که به تو می رسد بنابراین باید تلاش کنید تا بتوانید به موفقیت برسید و سودی که به دنبال آن هستید را کسب کنید.

تفسیر خواب قتل پدر

ممکن است در خواب خود ببیند که پدر شما به قتل رسیده است که این خواب دارای دو معنای متفاوت است. در اولین تفسیر در صورتی که پدر خود را در خواب به قتل رسانده اید نشانه ای از تنفر و خشم شما نسبت به مسائلی می باشد که پدرتان شما را تحت فشار آن ها قرار داده است بنابراین بهتر است با حفظ آرامش و خونسردی شرایط خانه را کنترل کرده و رفتار خود را بهبود بخشید و تفسیر دیگر آن به گفته برخی از معبران نشانه هشدار بسیار بزرگی است و در صورتی که چنین خوابی دیده اید باید بیش تر مراقب رفتارها و کار های خود باشید تا کاری را انجام ندهید که بعدا از آن پشیمان شوید.

تعبیر قتل فرزند در خواب

تعبیر خواب کشتن فرزند

یکی دیگر از خواب هایی که ممکن است درباره قتل و کشتن ببینید این است که خواب ببینید که فرزند شما به قتل می رسد. در واقع این خواب چندین معنا دارد و با توجه به جزئیات خواب معنا های گوناگونی پیدا می کند.

 • کشتن فرزند توسط خودتان بدین معنا می باشد که روابط شما و فرزندتان بسیار به هم ریخته و آشفته می باشد و فرزند شما بیش از حد از دست شما عصبانی می باشد بنابراین بهتر است به رفتار های خود با خانواده تان دقت داشته باشید و بیش تر آرامش و خونسردی خود را حفظ کنید تا روابطتان به حالت اول باز گردد.
 • تعبیر دیگر قتل فرزند این است که شما توانایی کنترل کردن زندگی خود را از دست داده و دیگر حوصله و انگیزه ای برای انجام این کمار ندارید. یادتان باشد که اگر چنین اتفاقی برایتان بیفتد و شما نتوانید آن را کنترل کنید قطعا به افسردگی مزمن مبتلا خواهید شد و یادتان باشد که این مشکل به سادگی قابل حل شدن نمی باشد.
 • تعبیر دیگر این خواب می تواند نا امیدی باشد. همانطور که میلر بیان کرده است اگر فردی خواب ببیند که فرزند خود را می کشد یعنی از تمامی دنیا و آدم هایش نا امید شده است و غم و اندوه بسیار زیادی را تحمل می کند بنابراین ممکن است چنین خوابی را ببیند. بعد از دیدن این خواب بهتر است صبر کرده و به خداوند توکل کنید.
 • اگر شما خواب ببیند که کودکی را می کشید و آن کودک برایتان غریبه است و او را نمی شناسید بدین معنا می باشد که حوادثی در انتظارتان می باشد. بهتر است بعد از دیدن این خواب صدقه بدهید.
 • اگر شما در خواب ببینید که کودکی را که به قتل رسانده اید از بچه های فامیل می باشد به معنای فریب خوردن از دوست و رفیق است بنابراین سعی کنید در روابط خود دقت به خرج داده و به دیگران اعتماد بی جا نکنید.
 • یادتان باشد که تعبیر خواب قتل فرزند دختر با پسر متفاوت می باشد. اگر شما در خواب خود کودک پسری را به قتل برسانید بدین معنا می باشد که مشکلاتی در تجارتتان رخ می دهد و متضرر خواهید شد و در صورتی که کودک به قتل رسیده دختر باشد بدین معنا می باشد که دچار مشکلات مالی خواهید شد.

کشتن دشمن در خواب

تعبیر خواب کشتن دشمن

شاید برایتان جالب باشد که در خواب خود ببیند که دشمن خونی خود را به قتل رسانده اید. در واقع این خواب نشانه ای از خشم شما نسبت به فردی می باشد که شما را آزار می دهد و شما از این آزارها به تنگ آمده اید. این خواب می تواند ناشی از افکار نا خودآگاه شما باشد که گاهی در سر خود آن ها را می پرورانید و نقشه کشتن فردی را می کشید که شما را آزار می دهد. بهتر است برای رهایی از این افکار و آزار های دشمنتان با آرامش و خون سردی با او صحبت کنید و مشکلات خود را حل کنید تا بتوانید خوابی آرام داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.