دسته ها
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

آشنایی با تعبیر خواب جادوگر در حالات و شرایط مختلف

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • ۰

افراد بسیار زیادی به خواب هایشان اهمیت می دهند و معتقد اند با داسنتن معنای خواب خود می توانند زندگی خود را تغییر دهند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید بهتر است این مطلب را از دست ندهید زیرا در این مطلب رویای جادوگر را براتیان بررسی می کنیم.

دیدن جادو و جادوگری در خواب می تواند نشانه های گوناگونی داشته باشد و تعبیر خواب جادوگر بیش تر به نا امیدی و یاس مشهور است. با این حال بسیاری از معبران تعابیر دیگری هم برای این خواب بیان کرده اند که یک به یک آن ها را برایتان بیان خواهیم کرد.

تعبیر خواب جادوگر

تعبیر خواب جادوگر

تعبیر خواب شیطان، تعبیر خواب فرشته و تعبیر خواب بهشت را در مطالب قبلی برایتان بیان کردیم و در ادامه قصد داریم معنی رویای جادوگر را بررسی کنیم. این خواب را متفاوت تر از گذشته بررسی خواهیم کرد و سعی می کنیم بیش ترین جزئیاتی که در خواب به چشم می آیند را مطرح کنیم.

دیدن جادوگر در رویا

دیدن جادوگر در رویا دارای چندین مفهوم کلی می باشد و اگر در خواب خود جادوگری را دیدید و چیز های دیگری نظر شما را جلب نکرد باید این معانی را برای خواب در نظر بگیرید که در ادامه بیان می کنیم.

 • قاصدک 24
 • کالا چیو
 • مشکلات روانی
 • نیرو های فرا طبیعی
 • رسیدن به تحول و قدرت
 • ناامیدی
 • ترس و استرس
 • داشتن ضمیر ناخودآگاه آسیب پذیر و مشکل دار
 • دخالت در کار های نامربوط

تعقیب شدن توسط جادوگر

یکی دیگر از خواب هایی که ممکن است ببینید تعقیب شدن توسط یک جادوگر می باشد. این خواب نوعی هشدار به حساب می آید زیرا بسیاری از افرادی که در اطراف شما هستند دوست ندارند که یک زندگی سالم و با آرامش در کنار همسر خود داشته باشید بنابراین سعی می کنند با استفاده از قدرت های فرا طبیعی آسیب های جدی به شما وارد کنند و شما را وادار کنند تا کار هایی که دوست ندارید را انجام دهید.

صحبت کردن با جادوگر

اگر در خواب دیدید که در حال صحبت کردن با جادوگران هستید باید بدانید که اطرافیان نزدیکتان به زودی تبدیل به دشمن هایتان می شوند و خیانت بزرگی در حق شما رخ می دهد. اگر این فرد را زود تر بشناسید و از او دوری کنید احتمال این که آسیبی به شما برسد کم تر خواهد بود. بعد از دیدن این خواب اگر احساس نا امنی و ترس دارید می توانید از یک فرد ناشناس و بی طرف کمک بگیرید تا بتوانید این فرد را با روش های درست و منطقی از زندگی خود دور کنید.

دیدن پرواز جادوگر در خواب

پرواز کردن جادوگر

تعبیر خواب جادوگری که پرواز می کند معنای خوبی دارد و بیان می کند که شما با توانایی هایی که دارید می توانید بر مشکلات خود غلبه کرده و زندگی خود را تغییر دهید. بنابراین سعی کنید با تلاش کردن آرزو های خود را محقق کنید زیرا این توانایی در شما وجود دارد.

خنده جادوگران

گاهی ممکن است در خواب خود ببینید که جادوگری در حال خندیدن می باشد. معنای این خواب اصلاخوب نیست و شما بعد از دیدن این خواب هراسان و پر از استرس خواهید بود. این خواب نشانه ای از خبر های بدی می باشد که در آینده ای نزدیک به شما می رسد و یا افرادی در اطرافتان هستند که قصد دارند به شما آسیب برسانند.

رفتار خوب

گاهی ممکن است در خواب ببینید که جادوگری با شما خوب رفتار می کند. این خواب می تواند نشانه خوبی باشد و می توان گفت نشانه قدرت و علم شما نسبت به مسائل است.

جادوگر کوچک و تعبیر آن در رویا

دیدن جادوگر کوچک

به طور کلی می توان گفت جادوگر نشانه مشکلات و بدی ها می باشد با این حال در صورتی که شما یک جادوگر کوچک را در خواب ببینید باید مشکلات کوچک خود را سریع تر حل کنید در غیر این صورت ناراحتی های بسیار بزرگ تری برایتان ایجاد می شود.

جادوگر مرده در رویا

اگر در خواب دیدید که جادوگری مرده است نشانه خوبی است زیرا شما می توانید بر دشمنان و رقیبان خود پیروز شوید و این کار بستگی به تلاش و پشتکار شما دارد.

حمله جادوگر

اگر در خواب دیدید که جادوگری به شما حمله می کند بدین معنا است که در برابر رقیبان خود شکست می خورید و به علت نا امیدی شما دشمنانتان قوی تر از قبل ظاهر می شوند.

گریه جادوگر

زمانی که شما در رویای خود می بینید که جادوگری در حال گریه کردن می باشد یعنی از پس نیرو های منفی که سعی در ناتوان کردن شما دارند بر می آیید و می توان گفت که این رویا یکی از رویا هایی می باشد که دارای تعبیر خوبی است.

تعبیر خواب جادوگر

جادو کردن با خون

جادوگران با روش های گوناگونی جادو می کنند ولی اگر شما خوابی دیدید که در آن جادوگری با استفاده از خون جادو می کند باید نگران شوید زیرا این خواب نشان می دهد که شخصی قصد آسیب رسانی دارد بنابراین باید بیش تر از گذشته مراقب خود و اطرافیانتان باشید.

لباس جادوگر

گاهی ممکن است در رویا شما متوجه لباس جادوگری شوید و خود او را در آن اطراف نبینید. این خواب به شما نشان می دهد که در آینده کاری را انجام می دهید و آن را به هر قیمتی که شده تمام می کنید. بهتر است قبل از این که دست به انجام کاری بزنید به تمامی عواقب آن کار فکر کنید.

دیدن گوی جادوگری در رویا

شاید شما هم در فیلم ها دیده باشید که جادوگران دارای گوی های شیشه ای هستند که با استفاده از آن ها کار های خود را انجام می دهند. دیدن این خواب نشانه ای از این می باشد که در آینده ای نه چندان دور در زندگی شما اتفاقات عجیب و غریبی می افتد و شما را شگفت زده می کند.

دیدن گوی جادوگری در خواب نشانه چیست؟

دیدن ساحره در خواب

از نظر برخی از معبران دیدن ساحره در خواب می تواند نشانه ای از این باشد که در حال تشکیل خانواده هستید و با سختی های بسیار زیادی مواجه می شوید ولی از این سختی ها نیز لذت می برید. البته این خواب تعبیر دیگری هم دارد و بیان می کند که آرزو های شما به یاس و نا امیدی تبدیل می شود زیرا تلاش شما به اندازه کافی نیست و برای این که از این تعبیر جلوگیری کنید سعی کنید تلاش خود را افزایش دهید تا بتوانید تمامی آرزو هایتان را محقق کنید.

جادو  شدن در رویا

 • جادو کردن یا جادو شدن در خواب نشانه ای از دیدگاه های متفاوت شما نسبت به برخی از مسائل می باشد و اگر با  همین نگرش پیش بروید قطعا به موفقیت می رسید.
 • این خواب تعبیر دیگری هم دارد و می توان گفت افرادی این خواب را می بینند که دارای خلاقیت هستند و می توانند مسائل را گونه ای متفاوت و آسان تر حل کنند.

جادوی سیاه

زمانی خواب جادوی سیاه را می بینید که به خواسته های خود رسیده باشید. در واقع این خواب نشان می دهد که شما برای رسیدن به هر آنچه که الان در دست دارید حقه باری کرده اید و خیانت و فریب در کار هایتان وجود دارد.

جادوگر بودن در خواب

جادوگر بودن

 • تعبیر خواب جادوگر بودن نشانه ای از تحول درونی می باشد و با ایجاد این نوع تحول در درون خود یک تغییر خاص را در زندگی تجربه خواهید کرد.
 • این خواب می تواند نشانه ای از امیال شما باشد و همچنین نشان می دهد که شما برای رسیدن به چیزی عجله دارید.
 • اگر دیدید که همسرتان جادوگر می باشد باید بیش تر مراقب او باشید زیرا این خواب می تواند نشانه ای از خیانت باشد.

زدن جادوگر

زدن و دعوا کردن با جادوگران نشانه خوبی است و بیان می کند که شما دارای توانایی های بسیار بالایی هستید و می توانید با هر نیروی شیطانی که در اطراف شما قرار دارد مبارزه کنید.

جادوگری کردن

 • این خواب بیان می کند که برای رسیدن به اهداف خود باید از یک فرد با اطمینان و قدرتمندی کمک بگیرید.
 • جادوگری کردن می تواند نشانه ای از بیماری و سختی باشد.
 • تعبیر دیگر این خواب نشان می دهد که شما به هر آنچه که دوست دارید می رسید و آرزو هایتان محقق خواهد شد.
 • آخرین تعبیر خواب جادوگر و جادوگری نشان می دهد که شما اعتماد به نفس کافی ندارید و نمی توانید احساس امنیت را به خود القاء کنید.

جادوگری کردن در خواب

تعبیر خواب جادوگر از دیدگاه افراد دیگر نشانه ای از احساس سرخوردگی و ناراحتی شما است و نشان می دهد که مسائل را آنگونه که باید جدی نگرفته اید و نتوانستید در کار هایی که به شما مربوط می شود بهترین عکس العمل را از خود نشان دهید و شکست می خورید. بهتر است زمانی که این خواب ها را می بینید با تمرین بیش تر قدرت خود را بالا ببرید و بتوانید در برابر تمامی مسائل زندگی خود بایستید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.