دسته ها
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

تعبیر خواب شبنم بر اساس نظرات معبران مشهور

  • شقایق ایران دوست
  • ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • ۰

دانستن معنای برخی از خواب ها به شما کمک می کند تا بتوانید با تصمیم گیری صحیح آینده خود را تغییر داده و از شکست و نا امیدی خود پیشگیری کنید. در ادامه تعبیر خواب شبنم را برای شما بررسی می کنیم و اگر دوست دارید معنای این خواب را بدانید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

دیدن شبنم در خواب می تواند تعبیر خاصی داشته باشد زیرا این پدیده از زیبایی های خاصی برخوردار می باشد ولی نمی توان گفت حتما دارای معنای خوب خواهد بود.

دیدن ژاله چه معنایی دارد؟

تعبیر خواب شبنم

در بخش های قبلی تعبیر خواب گل، تعبیر خواب دسته گل و تعبیر خواب رنگین کمان را برایتان بیان کردیم و در ادامه قصد داریم معنای رویای شبنم را برایتان مطرح کنیم. شبنم یکی از رویا هایی می باشد که هر معبری آن را تعبیر نمی کند بنابراین تعداد تعبیر کنندگان این رویا انگشت شمار می باشد. جالب است بدانید که مترادف شبنم  کلمه ژاله می باشد که امروزه از این کلمه بیش تر استفاده می شود.

تعبیر آنلی بیتون

از نظر این معبر دیدن شبنم یا ژاله در خواب دارای دو معنای مختلف می باشد که عبارت اند از :

  • کالا چیو
  • اگر فردی در خواب ببیند که شبنم بر روی او می نشیند نشانه بیماری است و در آینده ای نه چندان دور تب خواهید کرد.
  • اگر فردی در خواب ببیند که در میان آفتاب شبنمی بوجود آمده است به معنای این است که به افتخار و ثروت بسیار زیادی دست پیدا خواهد کرد و به سعادت و خوشبختی می رسد. این خواب برای افراد مجرد معنای بهتری دارد و بیان می کند که آن ها با یک فرد بسیار ثروتمند ازدواج خواهند کرد و از گرفتاری و بی پولی رهایی می یابند.

تعبیر خواب شبنم

امام جعفر صادق (ع)

دیدن شبنم از نظر امام صادق (ع) دارای ۵ معنای مختلف می باشد و ایشان این معانی را به صورت خلاصه و مفید بیان کرده اند که شامل بلا و مصیبت، خصومت و دشمنی، لشگر مخالفان، قحطی و خشکسالی و بیماری می باشد.

حضرت یوسف (ع)

یکی دیگر از پیامبرانی که این خواب را تعبیر کرده است حضرت یوسف (ع) می باشد. ایشان معتقد بودند که اگر فردی در خواب خود ژاله یا همان شبنم را بخورد به معنای پریشانی و حیرانی است بنابراین باید بیش تر فکر کرده تا بتواند خود را از این سردرگمی نجات دهد.

معنای رویای شبنم

ابن سیرین

این معبر اسلامی بیان کرده است که اگر فردی در خواب خود ببیند که در شهری شبنم بسیاری وجود دارد بدین معنا می باشد که پادشاه آن جا به مردم سخت می گیرد و مردم باید زحمت بسیاری بکشند و در صورتی که این فرد به همراه شبنم رعد و برق و باران را نیز ببیند بدین معنا است که در آن شهر قحطی می آید و روزگار مردمانش بسیار سخت خواهد شد بنابراین باید خود را برای همه چیز آماده کنند.

ابراهیم کرمانی

آخرین معبری که این خواب را تعبیر کرده است ابراهیم کرمانی می باشد. از نظر وی دیدن ژاله و یا همان شبنم در خواب اگر همراه باران باشد به معنای نعمت و فراوانی می باشد و اگر رعد و برق نیز با آن همراه شود یعنی مردم به گرفتاری و بیماری مبتلا می شوند و زندگی آن ها بسیار سخت خواهد شد. بنابراین بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بعد از دیدن این خواب بیش تر مراقب خود باشید تا کم تر دچار دردسر شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.