دسته ها
جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰

تعبیر خواب جوجه تیغی از دیدگاه چند معبر معتبر

 • شقایق ایران دوست
 • ۱۲ فروردین ۱۴۰۰
 • ۰

بسیاری از افراد به تعبیر شدن خواب هایشان اهمیت می دهند و دوست دارند بدانند خوابی که می بینند چه تعبیری دارد. در این مطلب شما را با تعبیر خواب یکی از حیوانات آشنا می کنیم و آن را با توجه به جزئیات مختلفی که دارد معنا خواهیم کرد.

دیدن حیوانات در خواب بسیار طبیعی می باشد زیرا ممکن است آن ها را در گوشی موبایل و یا در تلویزیون ببینید. اگر به تعبیر خواب علاقهع دارید و دوست دارید تعبیر خواب جوجه تیغی را مشاهده کنید ادامه این مطلب را از دست ندهید.

تعبیر خواب جوجه تیغی

تعبیر خواب جوجه تیغی

در مطالب گذشته تعبیر خواب چندین حیوان مانند تعبیر خواب زرافه، تعبیر خواب راسو و تعبیر خواب دایناسور را برایتان بیان کردیم و در ادامه معنای خواب یکی دیگر از حیوانات را برایتان بررسی می کنیم. از نظر بسیاری از روانشناسان این خواب نشانه ای از غرایز طبیعی می باشد و زمانی که در خواب شما چنین حیوانی ظاهر می شود باید بیش تر به این نوع غرایز واکنش نشان دهید. البته این حیوان به واسطه آن تیغ هایی که دارد می تواند نوعی تهدید حساب شود و این بدین معنا نیست که به طور واضح مورد تهدید قرار می گیرید بنابراین باید کمی محافظ کار باشید و با احتیاط عمل کنید. دیدن نوع وضعیت این حیوان به شما نشان می دهد که استرس و اضطراب شما از کجا نشات می گیرد و بهتر است در واقعیت جلوی بروز این استرس ها را بگیرید. برخی از روانشناسان اعتقاد دارند که دیدن زاد و ولد این حیوانات نشان دهنده مسئولیت های جدیدی می باشد که قرار است آن ها را به عهده بگیرید. در ادامه تعبیر خواب جوجه تیغی را از دیدگاه معبران غربی و معبر اسلامی برایتان بیان خواهیم کرد.

لوک اویتنهاو

این معبر غربی یکی از با تجربه ترین معبران می باشد و اعتقاد دارد که این خواب می تواند نشانه ای از حسادت شما باشد. در واقع شما نمی توانید این حسادت را در دنیای واقعی بروز دهید و این حسادت ها در خواب شما به شکل جوجه تیغی بروز می کنند.

 • قاصدک 24
 • کالا چیو

تعبیر لوک اویتنهاو درباره دیدن جوجه تیغی در خواب

آنلی بیتون

این معبر تعبیر خواب جوجه تیغی را به نوعی دیگر بیان می کند.

 • اگر در خواب خود جوجه تیغی را ببینید بدین معنا می باشد که آشنایی و کار جدیدی  پیدا می کنید و آن را با سردی رد خواهید کرد.
 • دیدن جوجه تیغی در خواب توسط دختران نشانه ای از این می باشد که در حال دور کردن احساسات و تاثیرات منفی از زندگی خود هستید.

یونگ

این روانشناس اعتقاد دارد که این خواب ها بیش تر به دلیل این می باشد که شما نسبت به موضوعی دارای حساسیت خاصی هستید و هر چیزی را بسیار شخصی می دانید. در واقع فردی که این خواب را می بیند یعنی بعد معنوی خود را از دست می دهد. بنابراین سعی کنید از خودتان بیش تر مراقبت کنید و خود را از انواعی از آسیب های روانی و احساسی دور کنید تا آسیب پذیری خود را کاهش دهید.

آسیب های روانی بعد از دیدن جوجه تیغی در خواب

سرزمین رویا ها

یکی از کتاب هایی که می توایند برای تعبیر خواب به آن مراجعه کنید تا تعبیر های بسیاری را با حالات گوناگون برای خواب خود پیدا کنید کتاب سرزمین رویا ها می باشد. این کتاب برای این خواب معنا هایی را در نظر دارد که عبارت اند از :

 • دیدن جوجه تیغی در خواب به معنای این می باشد که شما در برابر دشمن خود شکست می خورید و ناکام می شوید.
 • اگر در خواب خود دیدید که یک جوجه تیغی را می کشید بدین معنا می باشد که ضرر هایی که کرده اید جبران خواهد شدو دوباره به وضع سابق بر می گردید.
 • دیدن تعداد بسیار زیادی جوجه تیغی در خواب نشان می دهد که در عشق خود شکست می خورید و ناکام می شوید.

ابن سیرین

از نظر این معبر دیدن این حیوان دارای چند تعبیر می باشد که عبارت است از :

 • دشمن زشت و بد اخلاق
 • پیروز شدن بر دشمنان
 • استفاده از مال و اموال دشمن
 • آسیب دیدن از دشمن

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.