دسته ها
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

تعبیر خواب دوغ برای دیدن و نوشیدن این نوشیدنی در خواب

 • شقایق ایران دوست
 • ۴ فروردین ۱۴۰۰
 • ۰

در این مقاله برایتان بیان می کنیم که نوشیدن دوغ در خواب چه معنایی دارد و اگر شما این نوشیدنی را در خواب خود ببینید چه تعابیری برای آن می توانید در نظر بگیرید. تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

دیدن نوشیدنی ها و لبنیات ها در خواب می تواند نشانه ای باشد تا شما را نسبت به کاری که می خواهید انجام بدهید آگاه کند بنابراین بهتر است به آن ها بی اعتنا نباشید. در ادامه تعبیر خواب دوغ را برایتان بیان می کنیم.

تعبیر خواب دوغ

تعبیر خواب دوغ چیست؟

معنای دیدن دوغ در خواب همانند دیدن ماست بوده و شباهت بسیار زیادی به آن دارد. در واقع خواب هایی که درباره خوردنی ها و نوشیدنی ها می بینید دارای تعاریفی هستند و اغلب افراد بسیار کمی آن ها را تعبیر کرده اند. این خواب نیز تنها دو تعبیر کننده دارد که آن ها را در ادامه برایتان بررسی خواهیم کرد.

آنلی بیتون

آنلی بیتون یکی از معبران غربی می باشد و برای این خواب چند تعبیر در نظر دارد که این تعابیر عبارت اند از :

 • قاصدک 24
 • اگر فردی در خواب ببیند که در حال نوشیدن دوغ می باشد بدین معنا است که بیش تر به دنبال لذت های مادی و دنیوی می باشد و با همین کار ها باعث می شود که سلامتی خود را به خطر بیندازد و مشکلات بسیار زیادی گریبانگیر وی شود. این خواب نوعی هشدار است که باید بیش تر به خود و سلامتی خود اهمیت بدهید.
 • یکی دیگر از خواب هایی که ممکن است درباره این نوشیدنی ببینید این است که آن را دور بریزید. باید بدانید که این خواب خوب نیست و تعبیر آن با شکست و بد اقبالی برابری می کند.
 • خوردن غذایی که دوغ درون آن ریخته شده بدین معنا می باشد که کار هایی که انجام می دهید اصلا خوب نمی باشند و می توانند بر آینده و بخت و اقبال شما تاثیرات منفی بگذارند بنابراین سعی کنید در این مدت مراقب کار هایتان باشید و از دعوا هایی که باعث می شود دوستی های شما از هم بپاشد دوری کنید.
 • آخرین تعبیر آنلی بیتون این است که در حین نوشیدن این ماده در خواب بیدار شوید و یا به اصطلاح از خواب بپرید بیانگر این می باشد که شما می توانید با استفاده از برنامه ریزی به کار های خود برسید و آن ها را آماده کنید و آنچه را که باعث ایجاد اختلافات می شود را به خوبی پیدا کنید.

دیدن دوغ در خواب از دیدگاه آنلی بیتون

کتاب سرزمین رویا ها

این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی می باشد که خواب ها را با توجه به جزئیات برجسته آن ها تعبیر کرده است و درباره تعبیر خواب دوغ نیز تعابیری دارد.

 • اگر فردی در خواب خود دوغ درست کند بدین معنا می باشد که یک شادی بسیار بزرگ در زندگی اش ایجاد می شود.
 • اگر فردی دوغ را از درون ظرف بریزد باعث می شود که به خاطر کار هایی که بدون اندیشه انجام داده است دچار مشکل شود و عذاب بکشد بنابراین باید سعی کند کار های خود را با دقت بسیاری انجام دهد.
 • اگر شما در خواب خود دیدید که کودکان در حال نوشیدن دوغ می باشند یعنی بایت انجام کاری رضایت دارید و خوشحال می باشید.
 • اگر افراد مجرد در خواب خود ببینند که در حال نوشیدن دوغ می باشند یعنی در عشق خود ناکام می شوند و شکست می خورند و اگر فردی که متاهل می باشد این خواب را ببیند به معنای مشکلات و غم و غصه می باشد.

معنای خواب دوغ از کتاب سرزمین رویا ها

اگر از این مطلب راضی هستید و دوست دارید تعبیر خواب های دیگری را مشاهده کنید می توانید بر روی لینک های زیر کلیک کرده و تعبیر خواب دیگ، تعبیر خواب قطار  و تعبیر خواب صابون را مشاهده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.