دسته ها
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

مدل مانتو بیرونی برای گشت و گذار در خیابان

  • ندا خوشرو
  • ۲ فروردین ۱۴۰۰
  • ۰

مانتو یکی از کاربردی ترین لباس ها برای خانم ها و دختران جوان به شمار می رود از این رو بهتر است شما مانتویی را برای گشت و گذار در خیابان انتخاب نمایید که هنگام پوشیدن آن احساس راحتی بیشتری را داشته باشید. در ادامه با انواع مدل مانتو بیرونی آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مدل مانتو بیرونی شیک و جدید

طرح های مانتوی بیرونی متنوع هستند و اگر شما تمایل دارید برای حضور در مکان های عمومی و شلوغ ظاهری مناسب داشته باشید بهتر است طرح و رنگ مانتو را به گونه ای انتخاب نمایید که روی نقاط قوت اندام تان تاکید بیشتری داشته باشد و عیب های موجود در فرم اندام شما را بپوشاند.

مدل مانتوی بیرونی

طرح های مانتوی بیرونی زنانه و دخترانه

طرح و رنگ مانتو اگر بدرستی انتخاب شود شما ظاهر و استایلی متفاوت تر از همیشه خواهید داشت از این رو بهتر است در هنگام خرید مانتو حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

مانتوهای بیرونی زنانه و دخترانه در انواع طرح های ساده و اسپرت موجود می باشند و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی تان از بین آن ها مانتویی با تن پوش مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید. اگر تمایل دارید در مکان های عمومی ظاهری امروزی داشته باشید بهتر است از مانتوی اسپرت در پوشش خود استفاده نمایید همچنین مدل مانتوهای ساده نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

برای دوخت مانتوهای بیرونی از پارچه های طرحدار نیز استفاده می شود و اگر شما تمایل دارید در پوشش خود تغییرات مثبتی را ایجاد کنید بهتر است از این طرح مانتوها در پوشش خود استفاده نمایید.

ست کردن مانتو با سایر لباس ها و اکسسوری ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر شما بتوانید طرح و رنگ مانتو را با سایر لباس هایتان ست نمایید استایل و ظاهری متفاوت تر از همیشه خواهید داشت.

 

مانتو بیرونی کوتاه مانتو طوسی بیرونی مانتو کوتاه بیرونی مانتو زیبا و طرحدار بیرونی مانتو کوتاه بیرونی مانتو اسپرت بیرونی مانتو مشکی بیرونی مانتو کوتاه بیرونی مانتو زنانه بیرونی مانتو اسپرت بیرونی مانتوی کوتاه بیرونی مانتو زیبا و کوتاه مانتو بیرونی مانتوی شیک بیرونی

مانتوی بیرونی در انواع طرح های جلوباز و جلو بسته و دکمه دار موجود می باشند و بهتر است شما چند طرح مانتو را در کمد لباس خود داشته باشید تا بتوانید در صورت نیاز به آن ها دسترسی داشته باشید. اگر تمایل دارید از مانتوی جلو باز در پوشش خود استفاده نمایید بهتر است از زیر مانتو ، سارافون یا زیر مانتویی شیک و مناسبی را بپوشید تا جذابیت ظاهری تان تکمیل شود.

  •  قاصدک 24
  • کالا چیو

مانتوهای بیرونی در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود می باشند و بهتر است شما اندازه قد مانتو را با توجه به اندازه قد خود انتخاب نمایید تا استایلی متناسب تر داشته باشید.

انتخاب رنگی مناسب برای مانتو از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ مانتو را با توجه به رنگ پوست و فرم اندام و سایر ویژگی های اندام تان انتخاب نمایید.

 

مانتو بلند بیرونی مانتو کوتاه بیرونی مانتوی ساده مانتو زیبا بیرونی مانتوی زنانه بیرونی مانتو زرد بیرونی مانتو زرد بیرونی مانتو بلند بیرونی مانتو زیبا بیرونی مانتو دو رنگ بیرونی مانتوی رنگی بیرونی مانتو طرحدار بیرونی مانتوی ساده و خاص بیرونی مانتوی طرح دار بیرونی مانتوی ساده بیرونی مدل مانتو بیرونی زنانه مانتوی بیرونی شیک

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع طرح های مانتوی بیرونی مخصوص خانم های مشکل پسند و مدگرا آشنا شدید که امیدواریم از بین آن ها بتوانید مانتویی شیک و خاص را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.