دسته ها
یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

لباس مجلسی پوشیده برای افراد چاق در انواع مدل های شیک

  • ندا خوشرو
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
  • ۰

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا توجه شما را به انواع مدل لباس مجلسی برای افراد چاق جلب خواهیم کرد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما مطابقت داشته باشند.

لباس مجلسی پوشیده برای افراد چاق در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشد و شما می توانید از بین آن ها پیراهنی با تن پوش مناسب را برای خود انتخاب نمایید و جذابیت ظاهری تان را تکمیل نمایید.

مدل های لباس مجلسی پوشیده برای افراد چاق و درشت

لباس مجلسی یکی از مهم ترین لباس ها برای خانم ها به شمار می رود که در انواع طرح های متنوع نظیر لباس مجلسی سایز بزرگ و لباس مجلسی مخصوص افراد لاغر و … موجود می باشد و بهتر است خانم ها با توجه به فرم اندام خود از لباسی خاص و زیبا استفاده نمایند.

لباس مجلسی پوشیده و راه راه برای افراد چاق

طرح های پیراهن مجلسی پوشیده کوتاه برای خانم های چاق

لباس مجلسی کوتاه همیشه توجه خانم ها را به سمت خود جلب کرده است و اگر شما دارای فرم اندامی چاق و درشت هستید بهتر است از لباس مجلسی کوتاه پوشیده در پوشش خود استفاده نمایید.

خانم ها با فرم اندام چاق باید لباسی را برای پوشیدن انتخاب نمایند که دقیقا سایز آن ها باشد زیرا لباس های تنگ باعث می شوند تا لباس فرم خوبی روی اندام ایجاد نکند و علاوه بر این لباس های خیلی گشاد نیز باعث می شوند تا فرم اندام بزرگ و چاق تر به نظر برسد.

برای دوخت لباس مجلسی سایز بزرگ از مدل یقه های مختلف استفاده می شود که لباس یقه هفت برای خانم ها با فرم اندام چاق و درشت انتخابی مناسب می باشد همچنین اگر فرم بالاتنه شما بزرگ می باشد بهتر است از لباس ها با یقه بسته در پوشش خود استفاده نکنید زیرا در این صورت در قسمت بالاتنه احساس راحتی نخواهید داشت.

برای دوخت لباس مجلسی کوتاه از پارچه های طرح دار و گلدار و ساده استفاده می شود که بهتر است خانم های چاق تا حد ممکن از لباس ها با پارچه ساده در پوشش خود استفاده نمایند همچنین اگر شما تمایل دارید از لباس طرح دار یا گلدار در پوشش خود استفاده نمایید بهتر است لباسی را انتخاب کنید که طرح ها یا گل های آن ریز باشند زیرا طرح های درشت باعث می شوند فرم اندام درشت تر به نظر برسد.

لباس مجلسی شیک و مشکی لباس مجلسی گلدار و پوشیده لباس مجلسی پوشیده و ساده لباس مجلسی پوشیده و آستین دار پیراهن مجلسی پوشیده برای خانم های چاق لباس مجلسی مشکی برای خانم های چاق لباس مجلسی پوشیده و طرح دار برای افراد چاقلباس مجلسی گیپور برای خانم های چاق لباس مجلسی پوشیده برای افراد چاقپیراهن مجلسی طرح دار برای خانم های چاق لباس مجلسی پوشیده و کوتاه برای افراد چاقلباس مجلسی زیبا برای خانم های چاق مدل لباس مجلسی سایز بزرگ لباس پوشیده برای افراد چاقلباس مجلسی کوتاه

طرح های پیراهن مجلسی پوشیده بلند برای خانم های چاق

لباس مجلسی بلند چند سالی است که در بین خانم های محبوبیت زیادی پیدا کرده است و اگر فرم اندام شما درشت می باشد بهتر است برای پوشاندن عیب های موجود در استایل تان از لباس مجلسی پوشیده و بلند استفاده نمایید.

پیراهن مجلسی بلند و پوشیده در انواع طرح های آستین بلند و آستین سه ریع موجود می باشد که پیراهن های آستین سه ربع پرطرفدار هستند همچنین برای دوخت آستین این طرح پیراهن ها از پارچه های گیپور و توری استفاده می شود که این پارچه ها باعث می شوند تا پیراهن طرح و تزیین بی نظیری داشته باشد.

توجه داشته باشید که بهتر است برای پوشاندن عیب های موجود در فرم اندام تان علاوه بر پوشیدن لباسی مناسب از اکسسوری هایی خاص و جذاب نیز استفاده نمایید تا توجه افراد به اکسسوری هایتان جلب شود و کمتر به فرم اندام تان دقت نمایند.

  • کالا چیو

 

 

پیراهن مجلسی شیک برای خانم های پوشیده لباس مجلسی طرح دار برای خانم های چاق لباس مجلسی پوشیده و مشکی برای افراد چاق  لباس مجلسی پوشیده و بلند برای افراد چاق   لباس مجلسی مشکی و سفید لباس مخمل مجلسی پیراهن مجلسی آستین دار مدل لباس مجلسی بلند و رنگ تیره طرح های لباس مجلسی پوشیده برای افراد چاق لباس مجلسی پوشیده و طرحدار برای افراد چاق لباس مجلسی پوشیده و کار شده برای افراد چاق لباس گیپور و بلند برای افراد چاق لباس مجلسی پوشیده و آستین دار برای افراد چاق پیراهن زیبا و شیک برای افراد چاق لباس مجلسی بلند برای خانم های چاق

امروزه لباس مجلسی برای خانم های چاق بر خلاف زمان های گذشته دارای مدل هایی متنوع می باشد و اگر شما فرم اندامی درشت و بزرگ دارید می توانید بدون داشتن دغدغه لباسی خوشرنگ و جذاب را از بین این طرح های متنوع برای پوشیدن انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.