دسته ها
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

همه چیز درباره لیفت بینی دائمی و مزایا و معایب آن

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۴ بهمن ۱۳۹۹
 • ۰

لیفت بینی دائمی از بروز بسیاری از عوارض جراحی جلوگیری می کند و شما می توانید تنها با استفاده از نخ بینی بسیار زیبا و خوش فرمی داشته باشید. شایان ذکر است که این روش هزینه بسیار کمی نسبت به سایر روش های جراحی دارد.

لیفت بینی دائمی یکی از روش های اصلاح فرم بینی می باشد که امروزه بسیاری از افراد این کار را به عمل های جراحی هزینه بر ترجیح می دهند و این روش یکی از روش هایی می باشد که می توان گفت امروزه جایگزین عمل های خطرناک شده است.

 لیفت بینی دائمی

همه چیز درباره لیفت بینی دائمی

لیفت بینی برای بینی های گوشتی  و استخوانی مناسب است و بیش تر برای افرادی استفاده می شود که دارای بینی هایی با نوک افتاده و یا بینی هایی دارای پره های پهن می باشند. این روش هم مانند پلکسر بینی بدون جراحی و خون ریزی می باشد. برخی از افراد برای این روش مناسب نیستند و باید حتما از روش های دیگر برای اصلاح بینی خود استفاده کنند. زمانی که شما به یک متخصص زیبایی مراجعه می کنید پزشک روش های مورد نظر را برایتان بررسی می کند و اگر مناسب بداند لیفت بینی را برایتان انتخاب می کند. در واقع این روش یکی از روش هایی می باشد که جلوی بسیاری از خطر های جراحی را گرفته است و دیگر نیازی نیست برای عمل جراحی زیبایی هزینه های هنگفتی بپردازید. با توجه به تحقیقاتی که صورت گرفته است باید بدانید که بیش تر عمل های جراحی بینی غیر ضروری بوده و افراد بسیاری از افراد صرفا به دلیل تغییر چهره این عمل را انجام داده اند.

روش های انجام لیفت بینی

 • قاصدک 24

روش های لیفت بینی

لیفت بینی یکی از روش های بسیار آسان و کار آمد می باشد که امروزه بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. این درمان زیبایی به چند روش صورت می گیرد که عبارت اند از :

تزریق ژل

لیفت بینی با استفاده از تزریق ژل یکی از عمومی ترین روش ها می باشد و این نوع روش با استفاده از ژل های مخصوصی انجام می شود. پایه این نوع روش بر استفاده از فیلر ها می باشد و این نوع ژل کاربرد بسیار زیادی دارد و می تواند قوز بینی را به راحتی از بین ببرد و یا می تواند فرو رفتگی روی بینی را پوشش دهد. این روش لیفت بینی دائمی نیست و زمانی که فیلر جذب شود فرد دوباره باید برای تزریق آن اقدام کند. البته باید بدانید که عوارض تزریق ژل کمتر از جراحی است.

لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ

یکی دیگر از روش هایی که می توانید بدون استفاده از جراحی به بینی خود فرم بدهید استفاده از نخ می باشد. این نوع لیفت برای بینی های استخوانی و گوشتی مناسب است و فقط با استفاده از بی حسی صورت می گیرد. زمانی که بینی شما بی حس شد پزشک نخ های مخصوصی را وارد بینی شما می کند و این کار بسیار ساده می تواند نوک بینی شما را بالا بکشد. این روش نیازمند زمان می باشد تا بتوانید نتیجه آن را ببینید. این روش دو تا سه سال برایتان دوام دارد و سپس باید آن را دوباره ترمیم کنید. البته بهتر است بدانید که بینی شما حالت افتاده قبل را به خود نمی گیرد ولی مانند ابتدای کار فرم خود را ندارد.

بوتاکس و لیفت بینی

تزریق بوتاکس

یکی از موارد دیگری که می توانید با استفاده از آن به لیفت بینی خود بپردازید استفاده از بوتاکس می باشد. این روش هم ماندگاری ندارد و حدودا تا شش ماه دوام داشته و دوباره باید آن را تکرار کنید. اگر این روش را نمی شناسید بهتر است بدانید که عوارض بوتاکس کم تر از جراحی می باشد و جان شما را تهدید نمی کند.

نکته : با توجه به مطالب بیان شده می بینید که لیفت بینی دائمی نمی باشد و باید هر چند وقت یکبار آن را تمدید کنید.

افرادی مناسب

برخی از افرادی که می توانند از لیفت بینی استفاده کنند عبارت اند از :

 • افرادی که دارای انحراف در نوک بینی می باشند.
 • افرادی که دارای فرو رفتگی روی بینی خود هستند.
 • افرادی که دوست دارند بینی سر بالا داشته باشند.
 • افرادی که دارای قوس بینی هستند و دوست دارند این قوس را از بین ببرند و یا آن را تا حدودی محو کنند.
 • افرادی که بینی های کوتاه دارند و این کوتاهی به دلیل پل بینی آن ها می باشد می توانند با استفاده از روش های لیفت بینی بینی خود را مناسب تر جلوه بدهند.
 • افرادی که قبلا از عمل جراحی استفاده کردند ولی نتیجه آن را دوست ندارند و نمی خواهند بار دیگر زیر تیغ جراحی بروند.

افراد مناسب برای لیفت بینی

افراد نا مناسب

استفاده از روش های لیفت برای برخی از افراد مناسب نمی باشد و افرادی هم هستند که نمی توانند از این روش استفاده کنند و برای اصلاح فرم بینی های خود باید از روش جراحی بهره بگیرند. این افراد عبارت اند از :

 • افرادی که دارای انحراف سپتوم می باشند و به اصطلاح دارای تیغه بینی هستند.
 • افرادی که بینی حجیم و بزرگی دارند و این بینی متناسب صورتشان نمی باشد می توانند از روش جراحی کمک بگیرند.
 • افرادی که قوز بینی آن ها برجستگی بسیاری دارد و با استفاده از روش های لیفت نمی توان آن برجستگی ها را رفع کرد.
 • افرادی که دارای افتادگی های شدید می باشند مناسب لیفت نیستند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.