دسته ها
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

تصاویر مدل یقه لباس مجلسی زنانه و دخترانه جدید و متفاوت

  • یلدا محمدی
  • ۸ خرداد ۱۳۹۵
  • ۰

گالری عکس های مدل یقه لباس مجلسی زنانه و دخترانه و تصاویر زیبا و شیک انواع یقه لباس مجلسی با جدیدترین طرح ها را در این مطلب ارائه می دهیم که هر یک می توانند انتخاب مناسبی برای لباس مجلسی شما باشند.

انتخاب طرح یقه لباس مجلسی یکی از مهمترین مواردی است که نقش اساسی در زیبایی لباس مجلسی دارد. برای انتخاب مناسب ترین طرح یقه، آشنایی با جدیدترین و زیباترین طرح ها و مدلها می تواند ایده جالبی باشد که از این طریق می توان به یقه لباس مجلسی ایده ال و دلخواه دست یافت. بر همین اساس در این مطلب مجموعه ایی از جدیدترین مدلهای یقه لباس مجلسی زنانه و دخترانه را گردآوری نموده ایم که در ادامه این طرح های شیک و جدید را مشاهده می فرمایید. تا پایان همراه ما  باشید.

مدل یقه لباس مجلسی جدید و شیک با طرح های زیبا :

همه خانم های باسلیقه و شیک پوش به تمامی اجزا لباس مجلسی خود اهمیت می دهند و از این طریق سعی دارد شیک ترین لباس مجلسی را انتخاب و تهیه نمایند. همانطور که گفتیم طرح یقه لباس مجلسی اهمیت فوق العاده ایی در زیبایی لباس دارد. اما وجود تنوع زیاد در در مدلهای یقه باعث شده است، انتخاب تا حدودی سخت و دشوار گردد. اولین نکته ایی که برای انتخاب یقه لباس مجلسی باید بدان توجه نمایید، تناسب یقه با طرح لباس انتخابی و پارچه مورد نظر است که اغلب افراد خصوصا کسانی که سر رشته ایی در خیاطی دارند به آن توجه می نمایند. در ادامه تصاویری از طرح های یقه پیراهن مجلسی را مشاهده می فرمایید که برای انواع پیراهن های کوتاه و بلند کاربرد دارند و می توانند انتخاب مناسبی برای دختر خانم های جوان باشند.

یقه لباس مجلسی جدیدمدل یقه پیراهن مجلسی زنانهمدل یقه لباس مجلسی جدیدمدل یقه سه سانتی لباس مجلسیمدل یقه لباس زنانه مجلسی

طرح یقه پیراهن مجلسی زنانه :

در صورتی که قصد تهیه پیراهن مجلسی بلند با پارچه حریر و گیپور را دارید، پیشنهاد ما انتخاب یکی از طرح یقه های زیر است. این یقه های زیبا و ساده را می توان جدیدترین طرح های یقه لباس مجلسی گیپور و حریر دانست که هر یک می توانند انتخاب مناسب و ایده آلی برای پیراهن مجلسی جدید و شیک شما باشند و با استفاده از این طرح ها، زیباترین پیراهن مجلسی زنانه را تهیه نمایید.

مدل یقه پیراهن گیپورمدل یقه لباس مجلسی زنانهمدل یقه پیراهن حریر زنانهمدل یقه پیراهن بلند زنانهمدل یقه لباس دخترانهمدل یقه پیراهن مجلسیمدل یقه جدید پیراهن زنانهمدل یقه شیک و جدید لباس زنانه

طرح یقه کت مجلسی زنانه :

اغلب خانم ها تمایل زیادی به داشتن انواع کت و شلوار و کت و دامن مجلسی شیک و زیبا دارند. اما گاهی پیش می آید که انتخاب مدل یقه کت مجلسی تا حدود سخت و دشوار شود. در اینگونه مواقع بهتر است با مشاهده جدیدترین طرح های یقه کت، بهترین انتخاب را داشته باشید. تصاویر زیر نمونه هایی از زیباترین مدلهای یقه کت مجلسی را نشان می دهند که هر یک گزینه مناسبی برای لباس شما محسوب می گردند.

مدل یقه کت دخترانه مدل یقه کت تک جدید مدل یقه لباس مجلسی شیک یقه لباس دخترانه جدید مدل یقه کت زنانه مدل یقه کت مجلسی شیک یقه کت جدید و زیبادوخت یقبه کت زنانه

توجه داشته باشید که طرح یقه لباس مجلسی تا حد زیادی می تواند تعیین کننده طرح لباس و زیبایی و جذابیت آن می باشد، پس بهتر است با دقت زیاد و توجه به طرح های ارائه شده، بهترین و جذاب ترین نمونه را انتخاب و تهیه نمایید. از شما دعوت می نماییم برای مشاهده طرح های بیشتر و متنوع تر و همچنین آشنایی با آموزش های مربوطه به بخش آموزش خیاطی مراجعه نموده و از مطالب ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.