دسته ها
یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲

عکس سنجاب های بامزه و بانمک و انواع گونه های سنجاب

  • یلدا محمدی
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
  • ۰

زیباترین مجموعه عکس سنجاب و تصاویر انواع سنجاب های زیبا و دوست داشتنی را در این مطلب گردآوری نموده ایم که امیدواریم از مشاهده این عکس های زیبا و آشنایی با سنجاب های مختلف لذت ببرید.

مشاهده عکس سنجاب های زیبا و دوست داشتنی را می توان یکی از جذاب ترین فعالیت ها دانست که منجر به آشنایی بیشتر با این جیوان کوچک و بامزه می شود. سنجاب ها دارای دم بلند و پرپشت و دستانی کوچک و همچنین پاهایی کوچک و در عین حال قوی هستند. بدن این موجود کوچک با موهای ظریف پوشانده شده است و دارای گوش های برجسته و چشمانی درشت است. در ادامه تصاویر و  عکس های سنجاب های مختلف را ملاحظه فرمایید و با این حیوان دوست داشتنی بیشتر آشنا شوید.

گالری عکس سنجاب های زیبا و بامزه :

سنجاب های جوندگانی زیبا و دوست داشتنی با جثه ایی کوچک می باشند که اغلب بر روی درختان زندگی می کنند. این موجودات ظریف دارای گونه های مختلفی می باشند و می توان گفت تفاوت اصلی سنجاب های هر منطقه در رنگ موهای بدن و یا فرم دم است. مشاهده انواع عکس سنجاب کمک می کند این حیوان زیبا را بهتر بشناسید. لازم است بدانید سنجاب ها دارای ابعادی بزرگتر از موش و کوچکتر از خرگوش می باشند که تصاویر زیر انواع گونه های سنجاب را نشان می دهد.

عکس با مزه سنجابعکس سنجابتصاویر سنجاب های بامزهعکس های سنجاب ایرانی بامزهعکس جدید سنجابعکس های سنجاب ایرانیعکس زیبای سنجاب ایرانی

سنجاب ها اغلب توسط روباه و مار صید می گردند و خود نیز از فندق، بلوط، گردو و دانه های مختلف تغذیه می کنند و در طول سال آنها را لابه لای درختان و یا در زیر زمین ذخیره سازی می کنند. یکی از ویژگی های بارز سنجاب ها، حافظه قوی آنهاست و به راحتی محل ذخیره سازی مواد غذایی مخفی شده را تشخیص می دهند و غذاهای ذخیره شده را به راحتی می بابد. در ادامه تصاویری از غذا خوردن سنجان و عکس های سنجاب را در حین مخفی کردن و ذخیره سازی مواد غذایی مشاهده می فرمایید.

عکس غذاخوردن سنجابعکس های سنجاب زیباعکس زیبای سنجاب خانگیعکس گردو خوردن سنجابعکس جدید سنجابعکس زیبای سنجابعکس های سنجاب های زیبا و دوست داشتنی

 عکس های سنجاب خانگی

زیستگاه اصلی سنجاب در طبیعت است اما به دلیل زیبایی و جذابیت این موجود کوچک افراد زیادی تمایل به نگه دار از آن در منزل دارند. البته لازم است بدانید که سنجاب ها دارای خوی وجشی می باشند و اغلب کسانی که قصد نگهداری از این حیوان بامزه در منزل را دارند باید آن را رام نمایند. با این حال سنجاب ها نیمه اهلی می شوند و نگه داری از انها نیازمند یادگیری و اموزشهای مختلف می باشد و تغذیه، شرایط نگهداری و سلامت این حیوان از اهمیت فراوانی برخوردار است که اغلب کسانی که تمایل به سنجاب خانگی دارند باید تمامی نکات مهم  و اساسی را در این زمینه رعایت نمایند. تصاویر زیر چند گونه مختلف از سنجاب های خانگی را نشان می دهد.

  •  آرون گروپس
  •  مبل و میز

سنجاب خانگی زیباسنجاب های زیبا و بامزهعکس های سنجاب در طبیعتبادام خوردن سنجاب های بامزهعکس زیبای سنجاب در طبیعتسنجاب خانگی زیباعکس سنجاب در جنگل

امیدواریم از مشاهده مجموعه عکس سنجاب های با مزه و دوست داشتنی لذت برده باشید. در صورت تمایل به آشنایی با دیگر حیوانات و مشاهده عکس ها و تصاویر آنها به بخش عکس حیوانات مراجعه نمایید و از مطالب جالب و جدید منتشر شده لذت ببرید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *