دسته ها
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲

گالری عکس خرگوش های زیبا و بامزه

  • خانم تمدنی نژاد
  • ۶ اسفند ۱۳۹۴
  • ۰

در این مطلب برای شما دوستان عزیز و همراهان گرامی اطلاعاتی جامع و کامل در مورد حیوان خرگوش و مجموعه عکس خرگوش های زیبا و بامزه در نقاط مختلف طبیعت را گردآوری کرده ایم.

یکی دیگر از حیوانات جالب و دوست داشتنی که در راستای پستانداران قرار دارد خرگوش می باشد. خرگوش گاهی به عنوان حیوان خانگی نگهداری و تربیت می شود و گاه از گوشت و پوست آن بری خوراک و پوشاک استفاده می شود. در این مطلب اطلاعاتی جامع در مورد این حیوان کوچک و زیبا برای شما آورده ایم. در ادامه مجموعه عکس خرگوش های زیبا و بامزه را با هم مشاهده می کنیم.

خرگوش از راسته پستانداران است و از گیاهان و سبزیجات مختلف تغذیه می کند این حیوان کوچک و زیبا دارای اندامی شبیه به گربه می باشد. جالب است بدانید دست های خرگوش از پاهایش کوتاهتر است و دارای حرکتی تند هستند که سرعت آن ها به 40 کیلومتر در ساعت می رسد. خرگوش ها گوش های دراز و لب های شکافدار دارند. این حیوان زیبا و دوست داشتنی در زمستان به رنگ سفید و در تابستان به رنگ قهوه ای تغییر رنگ می دهد. طول این حیوان به 60 سانتی متر می رسد و دارای وزنی حدودا 5 کیلوگرم می باشد. اکثر خرگوش ها دارای طول عمری شش ساله می باشند.

عکس خرگوش باهوش

عکس بامزه از خرگوش ها

محل زندگی خرگوش ها

محل زندگی خرگوش ها اغلب در چمنزارها، علفزارها، جنگل های کم درخت، جنگل های انبوه، تالاب و بیابان هاست. در ادامه با تصاویر خرگوش ها و اطلاعات بیشتری از این حیوانات زیبا آشنا شوید

عکس خرگوش زیبا

تصویر خرگوش در طبیعت

  •  مبل و میز
  •  آرون گروپس

نگهداری از خرگوش به عنوان حیوان خانگی

خرگوش های باهوش و سریع پا را می توان به عنوان حیوان خانگی نیز پرورش داد. خرگوش ها باید در حیاط یا قفس نگاه داری شوند. خرگوش ها حیوانات بسیار باهوشی هستند به طوری که می توان به آن ها آموزش داد که هرگاه نام آن ها را صدا میزنیم به سوی ما بازگردند. خرگوش های باهوش و زیرک برای بازی به توپ، تونل، چادر و دیگر اسباب بازی ها نیازمند می باشند. اغلب خرگوش ها در فضای خانه و در قفس به مدت 4 تا 8 ساعت می خوابند.

عکس خرگوش

دشمنان خرگوش

این حیوانات در طبیعت دشمنان بسیاری دارند که از جمله آن ها می توان به روباه، مار، عقاب و انسان اشاره کرد. در عکس زیر طول خرگوش در حالت کشیده را مشاهده می کنید که در هنگام فرار از چنگال دشمنان به افزایش سرعت خرگوش کمک فراوانی می کند.

عکس خرگوش سریع پا

مجموعه عکس خرگوش های بامزه

در این بخش عکس خرگوش های بامزه و دوست داشتنی را برای شما دوستان عزیز و همراهان گرامی جمع آوری کرده ایم. تصاویر انواع خرگوش های زیبا را در ادامه مشاهده نمایید.

عکس خرگوش بازیگوش عکس خرگوش و تغذیه آن

در تصویر بالا خرگوش در حال خوردن سبزیجات و هویج را مشاهده می کنید. تغذیه اغلب خرگوش ها سبزیجات و هویچ می باشد. از آنجا که بیشتر خرگوش ها در جنگل ها زندگی می کنند ممکن است گاهی تمام علف ها و گیاهان سبز یک منطقه را خورده و برای دیگر حیوانات تغذیه ای باقی نگذارند. تصاویر سایر خرگوش های بانمک را در ادامه مشاهده کنید.

عکس خرگوش دوست داشتنی عکس خرگوش اهلی عکس خرگوش و بچه هایش عکس خرگوش و هویچ تنوع رنگ در خرگوش عکس خرگوش سفید عکس خرگوش جذاب عکس خرگوش های بازیگوش

عکس خرگوش زیبا و با نمک

عکس خرگوش قهوه ای عکس خرگوش و محل زندگی عکس خرگوش در حال علف خوردن عکس خرگوش نشسته

خرگوش ها حیوانات بی آزار و دوست داشتنی می باشند

عکس دو خرگوش زیبا عکس خرگوش سفید زیرک

تصویر خرگوش سفید

عکس خرگوش زیرک عکس خرگوش سفید در حیاط خرگوش در طبیعت زیبا خرگوش ها عکس سه خرگوش تنوع رنگ در خرگوش ها عکس خرگوش کوچک سفید

در این مطلب اطلاعاتی جامع و کامل در مورد تغذیه، محل زندگی و دشمنان خرگوش برای شما آوردیم. امیدواریم این مطالب و عکس ها برای شما جالب و جذاب بوده باشند. شما دوستان عزیز و همراهان گرامی در صورت تمایل برای مشاهده عکس حیوانات بیشتر کلیک کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *