دسته ها
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

شینیون موهای صاف با استایل های جدید و نکاتی که نباید فراموش کنید

  • ندا خوشرو
  • ۲۱ آبان ۱۳۹۹
  • ۰

در این بخش از آرایش و زیبایی مجله آرگا تصاویری از انواع مدل شینیون موهای صاف با جدیدترین متدهای آرایش موی روز دنیا را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را ببرید.

آرایش مو تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها دارد از این رو بهتر است شما در هنگام فرم دادن به موی خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید. شینیون موهای صاف و فر در انواع مدلهای متنوع موجود می باشند و شما می توانید با توجه به فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری تان از بین آن ها مدلی مناسب را انتخاب نمایید.

شینیون موهای صاف با جدیدترین متدها

موی اغلب خانم ها به صورت صاف یا لخت می باشد از این رو شینیون برای موی صاف دارای مدلهایی متنوع می باشد و بهتر است شما از بین آن ها مدلی را انتخاب نمایید که با فرم صورت و جنس موها و اندازه قد موها و سایر ویژگیهای ظاهری تان مطابقت و همخوانی داشته باشد. در مطالب قبلی انواع مدل شینیون مو فر را مشاهده کردید در ادامه این مطلب تصاویری از انواع مدل آرایش موی صاف یا لخت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه تان همخوانی و مطابقت داشته باشند.

آرایش مو صاف

  • بلج

آرایش موی صاف زنانه و دخترانه

موهای صاف از قسمت ریشه صاف و بدون حالت می باشند و معمولا دارای تارهای درشتی هستند همچنین این جنس موها پرپشت می باشند و حالتی تقریبا یکدست دارند همچنین فرم و حالت دادن به موهای صاف کمی دشوار است زیرا این جنس مو به سختی حالت می گیرد.

اگر شما تمایل دارید شینیون موهایتان ماندگارتر باشد بهتر است ریشه موهایتان را ویو کنید زیرا این کار باعث می شود تا موهای شما حجیم شوند و علاوه بر این موها بالا نگه داشته می شود همچنین می توانید موی ویو شده را پوش دهید و به هر حالتی که تمایل دارید آن را فرم دهید.

به موهای لخت و صاف توسط بیگودی یا بابلیس و اتوی مو می توانید فرم و حالت دهید که در این صورت باید مو را کم حجم بردارید و ریشه آن را ویو دهید سپس ساقه موهایتان را فرم دهید و از مدلی مناسب برای آرایش موهایتان استفاده نمایید. توجه داشته باشید که نباید همه قسمت موی خود را ویو کنید زیرا موها حجیم می شوند بنابراین فرم دادن به آن ها دشوار می شود.

شینیون بسته مدل شینیون موهای صاف شینیون موی زنانه شینیون مو صاف شینیون موی زنانه شینیون موی دخترانه مدل شینیون زیبا شینیون موی زنانه شینیون باز و شیک شینیون شیک و باز مدل شینیون باز آرایش مو صاف و شیک شینیون مو بسته و صاف آرایش موی دخترانه شینیون مو باز و صاف آرایش موهای صاف

در صورت تمایل می توانید برای تزیین آرایش موی صاف از بافت موهای تزیینی و وسایل تزیین کننده مو نظیر گل مو و نگینهای تزیینی و … استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که بعد از شینیون کردن موهای خود باید برای تثبیت مدل انتخابی تان از ژل و واکس یا اسپری حالت دهنده و … استفاده نمایید. از اسپری مو می توانید در بین مراحل شینیون موهایتان استفاده نمایید و جذابیت آرایش موی خود را تکمیل نمایید.

برای فر دادن به موهای صاف می توانید از انواع مدل آرایش موی ساده و مجلسی و کلاسیک و … استفاده نمایید که هر یک از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و شما می توانید با توجه به مجلسی که به آن دعوت شده اید آرایش موی خود را از بین آن ها انتخاب کنید.

برای فرم دادن به موهای لخت یا صاف همچنین می توانید از انواع مدل آرایش موی باز و نیمه باز و بسته استفاده نمایید که انتخاب هر یک از این مدل ها بهتر است با توجه به ویژگی های ظاهری انجام شود.

شینیون موی دخترانه شینیون موی زیبا دخترانه شینیون مو دخترانه شیک مدل شینیون موهای صاف و بسته آرایش موی شیک و باز آرایش موی زنانه

در این مطلب توجه شما را به انواع مدل آرایش موی صاف با جدیدترین متدهای آرایش موی روز دنیا جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید مدل مویی خاص و متفاوت را برای خود انتخاب نمایید و تغییرات مثبتی را در ظاهرتان ایجاد کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.