دسته ها
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

نگاهی به تعبیر خواب مسابقه برای دیدن مسابقات مختلف در خواب

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۷ آبان ۱۳۹۹
 • ۰

در این مطلب هم به تعبیر یکی از خواب هایی می پردازیم که ممکن است برای شما  خبر های مهمی از آینده کاری و سرنوشتتان داشته باشد تا پایان این مطلب با ما باشید.

همه ما می دانیم که در خواب روح از بدن جدا می شود و خواب نزدیکی و شباهت های بسیار زیادی با مرگ دارد. زمانی که روح از بدن جدا شود می تواند به آینده برود زیرا محدود به مکان و زمان خاصی نمی باشد. در ادامه یکی از خواب هایی که معانی گسترده ای دارد را برای شما بیان می کنیم.

تعبیر خواب مسابقه

 • بلیط کیش
 • چکاد بام

تعبیر خواب مسابقه چیست؟

بسیاری از معبران بر این باور می باشند که این خواب بسیار خوب است و می تواند نشانه های خوبی برای شما داشته باشد و نشان می دهد شما به اهدافتان نزدیک تر شده اید و با کمی تلاش بیش تر به همه آرزو های خود می رسید. با دانستن معنی کلی این خواب در ادامه به سراغ تعبیر های دیگرآن می رویم.

آنلی بیتون و تعبیر خواب مسابقه

آنلی بیتون یکی از مطرح ترین خواب گذاران می باشد که خواب های بسیاری را تعبیر کرده است و تقریبا می توان گفت تعبیر هایش تا حدود بسیار زیادی درست بوده اند. وی درباره این خواب چند تعبیر دارد که این تعابیر عبارت اند از :

 •  شرکت کردن در مسابقه نشانه ای رسیدن به اهداف و آرزو هایتان می باشد در صورتی که این خواب را دیدید باید امیدوار باشید و برای داشتن آینده ای بهتر تلاش کنید و نا امیدی را کنار بگذارید.
 • اگر فردی در خواب خود ببیند که در مسابقه ای برنده شده است نشانه آن است که به زودی بر دشمنان خود پیروز خواهد شد بهتر است نا امید نشده و به تلاش های خود ادامه بدهید تا به این پیروزی دست پیدا کنید.

تعبیر خواب آنلی بیتون درباره مسابقه

لوک اویتنهاو

لوک اویتنهاو تعبیر خوابی را که بررسی کرده است درباره دیدن خواب مسابقه دو میدانی می باشد. وی بیان می کند که اگر فردی در خواب خود مسابقه دو میدانی ببیند قطعا در آینده از کاری که انجام داده است راضی خواهد بود. اگر فردی در خواب خود ببیند که در حال تماشای مسابقه دو میدانی می باشد دچار مشکلاتی در خانواده خواهد شد و مشکلاتی جدی برایش بوجود خواهد آمد.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

برنده شدن در مسابقه

بسیاری از معبران نوع مسابقه را در نظر نمی گیرند و سعی می کنند معنای کلی آن را بیان کنند. آن ها بیان می کنند اگر فردی در مسابقه ای برنده شد به معنی آن است که قطعا در آینده ای نه چندان دور به اهدافش خواهد رسید و دیدن مسابقه هایی سخت مانند دو میدانی می تواند نشانه ای از روز های سخت در زندگی وی باشد.

دیدگاه معبران غربی درباره خواب مسابقه

تعبیر خواب سال های بسیار زیادی است که مورد توجه مردم قرار گرفته است و بسیاری از افراد برای سرگرمی از آن استفاده می کنند و سعی می کنند خواب هایی را که دیده اند به تعبیر نیک بگیرند تا امید و انگیزه ای برای پیشرفت داشته باشند. در صورتی که از این تعبیر راضی بودید و می خواهید تعابیر بیش تری را ببینید می توانید با کلیک بر روی لینک های زیر سایر مقالات آرگا را در زمینه تعبیر خواب، تعبیر خواب شنا کردن و تعبیر خواب دویدن مشاهده کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.