دسته ها
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

ترکیب رنگ موی شنی و ماسه ای و تصاویر انواع مدل های آن

 • ندا خوشرو
 • ۱۵ آذر ۱۳۹۹
 • ۰

در این مطلب فرمول های ترکیبی رنگ موی شنی و ماسه ای را در اختیار شما خانم های عزیز قرار داده ایم که امیدواریم با کمک این فرمول ها بتوانید موهایتان را به زیبایی به رنگ شنی در آورید.

یکی از مهم ترین بخش های آرایش مو رنگ زدن موها است. به طور کلی هر خانمی برای تغییر دادن چهره خود ترجیح می دهد که موهایش را رنگ بزند. یکی دیگر از انواع رنگ موها که در این مطلب قصد داریم فرمول هایش را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم رنگ مو شنی و ماسه ای است که این رنگ مو زیبا و متفاوت است.

اگر شما می خواهید رنگ مو متفاوتی را داشته باشید بهتر است که موهای خود را با کمک رنگ موهای بلوند و کنفی و شنی و ماسه ای رنگ بزنید. این رنگ مو ها به موهای شما زیبایی و جذابیت خاصی را می بخشند. رنگ مو شنی رنگ چهره شما را باز می کند و چهره شما را جذاب تر از همیشه نشان می دهد.

رنگ موی قهوه ای شنی

تعریفی از رنگ موی ماسه ای

رنگ مو بلوند ماسه ای، دارای سایه روشن های زرق و برق دار از بلوند بژ متوسط است که دارای لایت هایی طلایی می باشد و به نظر شباهت زیادی با رنگ موی عسلی بلوند دارد اما این نوع رنگ طلایی تر بوده و دقیقا همانند رنگ طبیعی ماسه در روز می باشد.

رنگ مو بلوند ماسه ای دارای سایه روشن های مناسبی از بلوند تا خکستری تیره می باشد و اغلب سایه روشن های ماسه ای هیچگونه رنگ مسی ندارند، بنابراین در صورتی که علاقه ای به استفاده از رنگ های بلوند مسی گرم و بلوند خاکستری روشن ندارید، می توانید از این رنگ استفاده کنید، ضمن اینکه رنگ مو بلوند ماسه ای برای موها با قد بلند، متوسط و کوتاه مناسب بوده و به دلیل برخوردار بودن از لایت هایی با ترکیب متعادل، تیره، خنک و نیز ترکیب گرم و روشن و طلایی برای تمام فصول سال می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 • بلیط کیش

رنگ موی شنی مناسب چه موهایی است ؟

رنگ مو بلوند ماسه ای یا شنی یک رنگ مو عالی برای افراد با مو های قهوه ای متوسط، قهوه ای روشن و یا فندقی و با چشمهای سبز می باشد، افرادی با پوست تیره نیز تا زمانی که پوست طلایی رنگی داشته باشند، می توانند از این رنگ مو استفاده کنند.

رنگ مو شنی طلایی

جالب است بدانید که افرادی با پوست قرمز نیز می توانند با استفاده از رنگ مو بلوند ماسه ای، پوست شان را به صورت متعادل جلوه دهند. حال رنگ موی بلند ماسه ای ممکن است برای خانوم هایی با چشم های آبی یا سیاه و رنگ پوست گندمگون مناسب نباشد، اما در صورتی که این ترکیب را با سایه روشن های گرم استفاده کنند، جلوه زیباتری خواهند داشت.

فرمول های ترکیبی رنگ موی شنی و ماسه ای

رنگ مو شنی و ماسه ای از انواع رنگ موهایی هستند که می توانید آن ها را با ترکیب کردن چند رنگ بدست آورید. این رنگ مو ها ظاهری متفاوت را به موهای شما می بخشند و زیبایی چهره شما با این رنگ موهای خاص چند برابر می شود.

رنگ مو شنی

رنگ مو شنی ماسه ای بدون دکلره

رنگ موی دودی روشن ۸.۱ : ۱/۲ تیوپ
واریاسیون دودی ۰.۱۱ : ۵ سانت
اکسیدان نمره ۱ : ۴۰ سی سی

رنگ موی شنی ماسه ای

رنگ مو شنی ماسه ای

رنگ موهای شماره C8 , 0 ,10
اکسیدان ۶ درصد
پایه دکلره ۹

رنگ موی شنی ماسه ای

فرمول ترکیبی رنگ مو شنی

رنگ شماره ۱۰.۲ + رنگ موی شماره N10

فرمول ترکیبی رنگ موی ماسه ای

این رنگ مو را می توانید با ترکیب چند رنگ بدست آورید توجه داشته باشید که باید اندازه رنگ موی خاکستری و پلاتینه باهم مساوی باشد.

رنگ موی ماسه ای

فرمول شماره ۱

بلوند خاکستری روشن
بلوند نقره ای پلاتینه
واریاسیون : ۲ سانت
اکسیدان نمره ۱
پایه ۹ دکلره

فرمول شماره ۲

رنگ موی شماره ۳۲ و ۶
اکسیدان ۶ درصد
پایه ۷ دکلره

فرمول رنگ مو  بژ شنی

رنگ موی شماره ۴.۶ : ۱/۲ تیوپ
رنگ موی ۱۰۰.۶ : ۱/۴ تیوپ
رنگ موی E 20 : به اندازه ۴ سانت
اکسیدان ۳ درصد
پایه ۷ دکلره

رنگ موی بژ شنی

رنگ مو شنی نسکافه ای

این نوع رنگ مو یک رنگ مو عالی چه به عنوان رنگ مو معمولی و چه برای استفاده در مهمانی ها و مراسم ها می باشد، حال در صورتی که برای جشن ازدواجتان آماده می شوید، این رنگ را در بین گزینه های رنگ موهای انتخابی خود قرار دهید، زیرا استفاده از این رنگ لایت و سرد در کنار میکاپ عروسی بسیار جذاب و دلربا خواهد شد.

فرمول ترکیبی رنگ مو

پایه دکلره ۹، شست و شو با شامپو ضد زردی

هایلایت شنی به اندازه یک چهارم تیوپ

شیر نسکافه ای ۸.۸۱ به اندازه نصف تیوپ

رنگ دودی شماره ۱۰ به اندازه یک چهارم تیوپ

واریاسیون نقره ای باه اندازه دو سانت

اکسیدان ۶ درصد

رنگ مو شنی عروس

فرمول رنگ مو صدفی کرم

پایه دکلره ۹، شست و شو با شامپو ضد زردی و با استفاده از تکنیک مش سوزنی

هایلایت صدفی به اندازه نصف تیوپ

هایلایت سوپر استخوانی به اندازه یک چهارم تیوپ

دودی پایه ۹ به اندازه یک چهارم تیوپ

واریاسیون نقره ای به اندازه ۳ سانت

اکسیدان ۶ درصد

رنگ مو شنی جدید

فرمول رنگ مو شنی دودی

پایه مو : دکلره پایه ۹، شست و شو با شامپو ضد زردی

شیر نسکافه ای ۸.۸۱ به مقدار یک چهارم تیوپ

رنگ دودی شماره ۷ به مقدار یک چهارم تیوپ

رنگ دودی شماره ۹ به مقدار یک چهارم تیوپ

هایلایت شنی به مقدار یک چهارم تیوپ

واریاسیون نقره ای به مقدار ۳ سانت

واریاسیون بنفش به اندازه نیم سانت

اکسیدان ۶ درصد

رنگ مو شنی جذاب

رنگ مو زیتونی شنی

رنگ مو شنی زیتونی یک رنگ ترکیبی جذاب از گروه رنگهای سرد است که بسیار منحصر به فرد و دارای فرمولاسیونی ویژه می باشد و برای حاصل شدن رنگ دلخواه باید موهایتان تا پایه ۸ روشن شده باشد، یا اینکه می توایند موهای خود را با دکلره و یا روشن کننده های موجود در بازار به این پایه برسانید. پکیج این رنگ مو شامل ۴ عدد رنگ مو و یک عدد اکسیدان است.

 • رنگ مو سری طبیعی ۸ استار : ۵۰ میل ( یک دوم تیوپ)
 • رنگ مو سری خاکستری ۱-۸ استار : ۶۰ میل (کمی بیشتر از یک دوم تیوپ)
 • رنگ موی سری نسکافه ای ۷-۸ استار : ۷۵ میل  (سه چهارم تیوپ)
 • رنگ موی سری واریاسیون ۰۰۵ استار : ۳ بند انگشت

رنگ مو شنی زیتونی

نکاتی در مورد رنگ مو زیتونی شنی

 • این فرمول برای موهای پایه ۸ طراحی شده و پایه مو اصولا دارای رنگ دانه های زرد است.
 • رنگ موی افراد در ۱۰ پایه قرار می گیرند که همان روشنی و تیرگی رنگی می باشد و به طور ارثی و با تاثیر رنگ ها و یا روشن کننده هایی است که بر روی موها استفاده می شود.
 • این رنگها شامل : مشکی که تیره ترین رنگ است، قهوه ای تیره، قهوه ای متوسط، قهوه ای روشن، قهوه ای خیلی روشن، بلوند تیره، بلوند متوسط، بلوند روشن، بلوند خیلی روشن، بلوند خیلی خیلی روشن
 • میزان رنگ تعیین شده در بالا برای مو ها تا شانه طراحی شده و در صورتی که حجم موهای شما زیاد یا کم است، می توانید مقدار رنگ ها را به نسبت آن بیشتر یا کمتر کنید.

تصاویر و مدل های رنگ موهای شنی و ماسه ای

رنگ موهای شنی انواع رنگ های متنوعی دارند و شما می توانید از رنگ موهای قهوه ای شنی و قرمز شنی و … برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید. در ادامه این مطلب تصاویری از مدل رنگ مو شنی را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم این رنگ موها شما را در انتخاب رنگ مورد نظرتان به خوبی راهنمایی کنند.

رنگ موی قهوه ای شنی رنگ موی شنی رنگین کمانی

رنگ مو شنی رنگین کمانی

رنگ موهای قهوه ای شنی رنگ موی شنی رنگ مو قهوه ای شنی رنگ مو قهوه ای شنی رنگ مو شنی مدل مو با رنگ مو شنی انواع فرمول های رنگ مو شنی رنگ موی قرمز شنی

رنگ مو قرمز شنی

فرمول های ترکیبی رنگ موهای شنی رنگ موی قهوه ای شنی

رنگ موی قهوه ای به رنگ شن

رنگ مو شنی زیبا رنگ موی زیبا و جذاب شنی رنگ موی شنی قهوه ای

رنگ موی شنی جذاب

رنگ موی شنی دودی

رنگ موی شنی جدید

رنگ مو شنی دخترانه

رنگ مو شنی مسی

یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها انتخاب رنگ مو مناسب است رنگ مو علاوه بر این که باید جذاب باشد باید با چهره شما مطابقت و همخوانی نیز داشته باشید. رنگ مو شنی و ماسه ای را با فرمول های مختلف در این مطلب مشاهده کردید. برای مشاهده انواع فرمول های ترکیبی رنگ موهای مختلف می توانید به بخش های ترکیب رنگ مو و رنگ مو مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.