دسته ها
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰

۱۱ تا از بهترین و جذاب ترین دیدنی های شرق آسیا

 • سمیه نیک فرجام
 • ۱۵ آبان ۱۳۹۹
 • ۰

آشنایی با دیدنی های شرق آسیا در این بخش ما را با یکی دیگر از جاذبه های توریستی مهم در دنیا آشنا می کند و اطلاعات گردشگری بسیار مهمی را درباره کشورهای توریستی واقع در این منطقه در اختیار شما عزیزان قرار می دهد این قاره شامل کشورهای مهمی همچون تایلند، اندونزی و مالزی است که مقصد گردشگری مهمی هستند.

کشورهایی که در جنوب شرقی آسیا واقع شده اند از کشورهای پر جاذبه دنیا هستند این کشورها شامل کشورهای توریستی مهمی همچون مالزی، تایلند، سنگاپور، چین و ژاپن هستند این کشورها در شمار کشورهای پیشرفته هستند و تکنولوژی های زیادی را در خود جای داده اند که موجب ارتقا جنبه توریستی این منطقه نیز شده است. هر یک از این کشورها به تنهایی در شمار یکی از مهم ترین دیدنی های شرق آسیا هستند و هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کنند بسیاری از این مناطق دارای جزایری استوایی می باشند همچنین وجود ارتفاعات کوهستانی نیز از دیگر جذابیت های این کشورهای توریستی محسوب می شود. اقامت در جزیره بالی، دیدن خلیج زیبای هالونگ از نزدیک و تماشای غروب فیلیپین از میان کوه های آتشفشانی می تواند از سوی گردشگران زیادی مورد توجه باشد. خیلی از جهانگردان و گردشگران در ایام تعطیلات به این مناطق سفر می کنند و دوست دارند تا تجربه های جدیدی را در این سفرهای خود به دست بیاورند.

مهم ترین دیدنی های شرق آسیا کدام اند؟

جنوب شرقی آسیا می تواند برای شما جهانگردان عزیز مکان مناسبی باشد سفر به این منطقه می تواند تجربه های منحصر به فردی را در اختیار شما قرار دهد این منطقه دارای مکان هایی محصور کننده است و از فرهنگی ویژه برخوردار می باشد.

 

 • تصفیه آب خانگی آکواجوی
 • بلیط کیش

۱- توکیو ژاپن:

توکیو شهری زیبا در کشور ژاپن است این شهر بسیار پر جمعیت است و به همین خاطر یکی از شهرهای شلوغ دنیا است این شهر زیبا دارای مکان های دیدنی بسیار زیادی است و هر ساله گردشگران زیادی را جذب می کند. این منطقه دارای فرهنگ و رسوم ویژه ای است و در شمار کلان شهرهای مهم در دنیا است که امروزه در زیمنه مد و فشن نیز فعالیت های زیادی دارد و می تواند از دیدنی های شرق آسیا به شمار آید.

برج های شرق آسیا

۲- چیانگ می تایلند:

این شهر پایتخت تایلند و یکی از دیدنی های تایلند است و خیلی از گردشگران آن را با وجود بازارهای محلی و رنگارنگ آن می شناسند این منطقه نیز دارای هویت و فرهنگی ویژه و منحصر به فرد است در بازارچه های محلی این شهر می توانید غذاهای محلی را ببینید که مردمان در جشنواره های غذایی تهیه می کنند.

موزه شرق آسیا

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

۳- بانکوک تایلند:

شاید یکی از مهم ترین جذابیت ها و دیدنی های شرق آسیا منطقه بانکوک در کشور تایلند باشد علت جذابیت های توریستی این شهر وجود رودخانه های بسیار زیبا و تلفیق بناهای کهن و نو می باشد که جذابیت بسیار زیادی را ایجاد کرده اند. این شهر یکی از مقصدهای گردشگری مهم در دنیا است و دارای بزرگ ترین بازارهای آسیایی است این شهر دارای مجموعه قصرهای مختلفی است که به دلیل داشتن معماری خود ارزشمند هستند و متعلق به قرن پانزده می باشند.

طبیعت زیبای شرق آسیا

۴- سی یم ریپ کامبوج:

یکی از شگفتی های واقع در کامبوج این منطقه است که با توجه به پیشرفت های زیادی که در سال های اخیر داشته است دارای مجموعه ۱۰۰ هتل می باشد در این شهر نیز جذابیت های تاریخی و فرهنگی بسیار زیادی وجود دارند در این شهر می توانید مجموعه تاریخی ارزشمندی را مشاهده کنید که قدمت تاریخی بالایی دارند.

چشم انداز شرق آسی

۵- هنگ کنگ چین:

اگر می خواهید از بزرگ ترین مراکز خرید یددن کنید باید سری به شهر هنگ کنگ چین نیز بزنید در این شهر نه تنها به روزترین فروشگاه ها وجود دارند بلکه شاهد پیشرفت عجیب تکنولوژی و فناوری های قدیمی هستید این شهر نیز تلفیقی از جاذبه های نو و قدیمی را در خود جای داده است.

کشورهای شرق آسیا

۶- هوی آن ویتنام:

این شهر با وجود اینکه یکی از شهرهای کوچک در ویتنام است دارای جذابیت های بسیار زیادی است حال و هوایی که در این شهر وجود دارد می تواند برای شما جالب توجه باشد و جذابیت های زیادی داشته باشد این شهر مقصد گردشگران بسیار زیادی است و با وجود خانه های رنگی خود شناخته شده است این شهر خانه هایی قدیمی و عمارت های تاریخی را در خود جای داده است که می توانید از نزدیک زیبایی های آن را مشاهده کنید این یکی از مکان های دیدنی ویتنام است و نگاهی به دیدنی های ویتنام در لینک می تواند شما را با جذابیت های بیشتری از این منطقه آشنا کند.

ارتفاعات شرق آسیا

۷- کیوتو ژاپن:

شاید بهتر است در میان این همه دیدنی های شرق آسیا سری به منطقه کیوتو ژاپن نیز بزنید این شهر قدیمی دارای جذابیت های بسیار زیادی است در طول تاریخ این شهر از جذابیت های زیادی برخوردار بوده است و دارای معابد و مقبره های مختلفی است. بازارهای این شهر دارای سبکی مدرنیته است و در دنیای باستانی با اهمیت است.

زیبایی شرق آسیا

۸- سنگاپور:

کشور سنگاپور نیز می تواند یکی دیگر از دیدنی های مهم در این منطقه باشد این کشور دارای جاذبه های مختلفی و یکی از مهم ترین شهرهای آن نیز سنپگاپور است در این شهر فروشگاه های مختلفی وجود دارند که بسیار مجلل و به روز هستند در معماری بسیاری از برج های این شهر می توانید جذابیت های نوینی را مشاهده کنید. این شهر تکنولوژی بسیار بالایی دارد و یکی از شهرهای به روز و مجلل است.

جاذبه شرق آسیا

۹- اوبود بالی:

با وجود آرامشی که در این شهر حاکم است می توانید از جاذبه های بسیار زیادی دیدن کنید این شهر سرشار از سلامت و آرامش است این منطقه دارای طبیعتی بسیار بکر و دیدنی است و چشم اندازهای خاطره انگیزی دارد. فرهنگی که دراین منطقه حاکم است یکی دیگر از جذابیت های توریستی آن به شمار می آید و دیدن آن ها از نزدیک دارای اهمیت است.

منطقه شرقی آسیا

۱۰- لوانگ پرابانگ لائوس:

لوانگ یکی از شهرهای زیبای لائوس است این شهر دارای خیابان های باریکی است بیشتر خیابان های این شهر سنگ فرش شده اند و این موجب جذابیت بیشتر آن ها شده است. در این شهر رستوران ها و هتل های به روزی را مشاهده می کنید که بسیار زیبا هستند.

دیدنی های شرق آسیا را بشناسید

۱۱- بوهول فیلیپین:

اگر می خواهید جاذبه های طبیعی شگفت انگیز را مشاهده کنید باید سری به فیلیپین بزنید این منطقه دارای جاذبه های منحصر به فردی است اهمیت زمین شناسی و زیست بومی این منطقه بسیار بالا است و دارای تپه های مرتفع و کوهستان ها است همچنین این کشور دارای جزایری بسیار زیبا است. همه چیز درباره کشور فیلیپین و معرفی مکان های دیدنی فیلیپین در لینک نیز می تواند جذابیت های بیشتری از این کشور را برای شما معرفی کند.

دیدنی های شرق آسیا

از دیگر مکان های دیدنی مهم در این منطقه می توان به لائوس، کامبوج، ویتنام، تایلند، اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور، میانمار و … اشاره نمود که هر یک از جذبه های توریستی ویژه خود برخوردار می باشند و یکی از مقاصد توریستی مهم هستند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.