دسته ها
سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

مدل درب حیاط لوکس و جدید برای ساختمان های مدرن

  • یلدا محمدی
  • ۲۳ شهریور ۱۴۰۰
  • ۰

عکس های انواع مدل درب حیاط و درب های ورودی منزل مسکونی و مدل های درب پارکینگ مناسب برای ساختمان های ایرانی با جدیدترین طراحی را در این مطلب گردآوری نموده ایم که این مدل های زیبا را در ادامه ارائه می دهیم.

انتخاب مدل درب حیاط لوکس و زیبا نقش مهمی در نمای ساختمان شما دارد و علاوه بر ایجاد فضای خصوصی بیشتر و امنیت، باعث زیبایی ساختمان شما می شود. شناخت انواع درب های حیاط و آگاهی از معیارهای مهم در جهت انتخاب طرح درب کمک می کند مناسب ترین گزینه را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید. در این مقاله علاوه بر مشاهده مدلهای مختلف درب حیاط با ایده ها و معیار های اساسی در جهت انتخاب صحیح نیز آشنا خواهید شد. در ادامه با مشاهده این مدل ها و نکات قابل توجه در این زمینه ما را همراهی نمایید.

جدیدترین عکس های مدل درب حیاط شیک و زیبا :

وجود تنوع در انواع مدلهای درب حیاط و پارکینگ منزل باعث شده است انتخاب مناسب ترین درب تا حدودی سخت و دشوار گردد و برای داشتن بهترین انتخاب دچار سردرگمی شویم. بر همین اساس در این مقاله به ارائه راهکارهایی در جهت انتخاب مناسب و همچنین مدلهای متنوع و زیبای انواع درب حیاط می پردازیم. جنس درب انتخابی یکی از مهم ترین مواردی است که اغلب مورد توجه قرار می گیرد، درب حیاط می تواند از جنس آلومینیوم، چوب، فولاد و یا حتی شیشه باشد. البته به دلیل شرایط آب و هوایی و همچنین نوع کاربرد در ایرانی اغلب از درب های فولادی و آلومینیوم استفاده می گردد که ممکن است در ترکیب آنها از شیشه نیز استفاده شده باشد. تصاویر زیر نمونه هایی از درب های زیبا و شیک فولادی برای منازل مسکونی به عنوان درب حیاط را نشان می دهند که هر یک می توانند انتخاب مناسبی برای حیاط شما باشند و با به کارگیری آنها در کنار نورپردازی نمای ساختمان و استفاده از مصالح مناسب و همچنین طراحی ایده آل بهترین نمای بیرونی را برای ساختمان خود ایجاد نمایید.

مدل درب حیاطعکس درب ساختماندرب حیاط فلزیدرب های منزل جدید و زیبامدل های جدید درب ساختمانمدل جدید درب حیاطدرب منزل مسکونی فرفوژهدرب های جدید و زیبا

همانگونه که می دانید درب حیاط یکی از اجزا مهمی است که اهمیت فراوانی در نمای بیرونی ساختمان دارد که بیننده قبل از ورود به فضای داخلی با آن روبروی می شود. از این جهت زیبایی درب حیاط حائز اهمیت است اما لازم است بدانید علاوه بر زیبایی نکات قابل توجه دیگری از جمله : استحکام بالا، سبکی درب، ضد حریق و ضد سرقت بودن، عایق صوتی و همچنین تناسب با اقلیم منطقه می توانند در انتخاب طرح و جنس درب حیاط تاثیر بگذارند. مدل درب هایی که در ادامه تصاویر آنها را مشاهده می فرمایید برای منازل ایرانی مناسب می باشند و جزء جدیدترین مدلها و طرح ها محسوب می گردند که می توان به عنوان الگو از این مدلهای زیبا و لوکس استفاده نمود.

  •  بلیط کیش
  •  نهال بیبی شاپ

مدل درب منزلدرب حیاط چوبیمدل درب ساختمانمدل درب ساختمان مسکونیدرب منزل ایرانیمدل درب منزل ایرانی

استایل طراحی درب حیاط به دو صورت انجام می گیرد و دارای دو نوع درب باز و بسته می باشد، اغلب افرادی که خواستار ایجاد فضایی خصوصی در حیاط خود هستند از درب های بسته که نمونه هایی از آن را ارائه دادیم استفاده می کنند که با استفاده از این درب ها هیجگونه دیدی به فضای داخل حیاط وجود ندارد اما در صورتی که این امر برای شما اهمیتی ندارد و بیشتر خواستار استفاده از مدلهای درب حیاط با طراحی مدرن و امروزی هستید می توانید از مدلهای درب باز که نمونه هایی از آن را در ادامه مشاهده می فرمایید استفاده نمایید. این درب ها برای ساختمان های شیک و مدرن مناسب می باشند و جلوه ایی خاص و ویژه به نمای ساختمان مدرن و امروزی می بخشند.

مدل درب حیاطمدل های درب حیاط فرفوژهدرب منزل مسکونیدرب منزل مسکونیمدل درب حیاطمدل جدید درب حیاط فولادیعکس های درب حیاط ایرانیمدل های درب ساختمان ایرانی

مدلهای درب حیاط ویلا با طراحی جالب و خلاقانه

همانطور که گفتیم؛ درب حیاط نقش زیادی در زیبایی نمای بیرونی ساختمان دارد، حال انتخاب درب ساختمان یا ویلا می تواند سلیقه ای باشد، درب حیاط شیک و لوکس علاوه بر اینکه بر جذابیت و زیبایی ساختمان می افزاید، می تواند نمای متفاوتی از آن را نسبت به ساختمان های مجاور خود ایجاد نماید، امروزه دب حیاط در انواع مدلها و طراحی های شیک و متنوع تولید می شوند، در ادامه قصد داریم تصاویری از مدلهای درب حیاط خلاقانه و زیبا را در اختیارتان قرار دهیم که امیدواریم تماشای آنها مورد توجهتان واقع شوند.

تصاویر مدل در حیاط

عده ای از افراد تمایل دارند از درب های حیاط با طراحی خلاقانه و خاص بهره ببرند، استفاده از این مدلهای درب، اغلب مناسب ویلا و باغ بوده و می توانند نمای جذاب و متفاوتی از ساختمان را ایجاد نمایند، البته توجه داشته باشید که قبل از انتخاب طرح درب ورودی ساختمان لازم است، سبک طراحی ساختمان خود را نیز در نظر بگیرید و متناسب با آن درب ورودی را انتخاب نمایید، زیرا هماهنگی ساختمان و طرح درب از اهمیت زیادی برخوردار است و در صورت عدم رعایت این نکته ظاهر ساختمان شما زشت و نازیبا به نظر خواهد رسید، در اینجا می توانید از مدلهای متنوع و خاص درب حیاط خانه های ویلایی و باغ دیدن کنید.

مدل در حیاط خلاقانهمدل در حیاط لوکسانواع مدل در حیاطمدل در حیاط باغمدل در حیاط خاصمدل درب حیاط خلاقانهمدل در حیاط شیکطرح جدید درب حیاطمدل درب حیاط شکیلمدل در حیاط ویلامدل در حیاط زیبامدل در حیاطجدیدترین مدل درب حیاط

عکس های انواع مدل درب حیاط با طراحی شیک و زیبای امروزی را ملاحظه نمودید، امیدواریم با الگوبرداری از این مدل های زیبا و متنوع و همچنین به کارگیری شناختی که با مطالعه این مقاله نسبت به مدل های درب حیاط کسب نمودید مناسب ترین گزینه را انتخاب و علاوه بر کارایی مدنظر از زیبایی نمای ساختمان خود نیز لذت ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.