دسته ها
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

دیدن خواب بخاری چه تعبیر و تفسیرهایی دارد؟

 • سحر هودانلویی
 • ۳ آبان ۱۳۹۹
 • ۰

بخاری در خواب با توجه به شرایطی که دیده شده است از معنای متعددی برخوردار است. در این مطلب به تعبیر خواب بخاری از نظر چندین معبر با تجربه پرداخته ایم.

خواب و رویاهایی که در عالم عدم هوشیاری فرد پدیدار می شوند با توجه به در نظر گیری برخی شرایط می توان گفت که پیامی برای فرد در پی دارند. دیدن بخاری در خواب نیز از دیگر رویا هایی است که هر فردی امکان دارد، آن را مشاهده کند؛ از این رو در ادامه این مطلب به بیان تعبیر خواب بخاری پرداخته ایم.

بخاری در خواب دیدن به معنای امورات بسیار خوشایند و خوبی است که در نزدیکی زندگی شما درحال وقوع می باشند. قابل به ذکر می باشد که نوع دیدن بخاری در خواب نیز از معنا و مفهوم های متعددی برخوردار است که از این رو نظر بسیاری از معبران را مورد بحث و بررسی قرار داده ایم. همان طور که می دانید بخاری مسبب گرما، راحتی و آسایش است که کمتر کسی از نعمت آن ناخشنود است.

برخی اوقات بخاری را می توان به صورت بسیاری از احساسات معنا کرد، به این صورت که چگونه به دیگران عشق می ورزید و در پی آن نیز چه توقعی برای دریافت این محبت ها از سوی دیگران دارید.

 • بلج

 تعبیر خواب بخاری به چه صورت است؟

تعبیر خواب بخاری

قابل به ذکر می باشد که بسیاری از معبران با تصمیم گیری و مشورت با یک دیگر در رابطه با خواب بخاری به این نتیجه رسیده اند که این رویا نشان دهنده بر هم ریختن راحتی و آسایشی است که برای بیینده خواب با توجه به شرایطی که آن را دیده است به وجود می آید. برخی مواقع این راحتی تحت تاثیر برخی اتفاقات مختل و یا به تعویق می افتد که برای مدتی در شرایط سخت قرار خواهید گرفت. این شرایط سخت می تواند شامل بلایای طبیعی نیز باشد که در بر مردم یک منطقه را می گیرد.

در ادامه مطلب جهت مطالعه نظرات متعدد معبرین با ما همراه شوید.

 • معنای خواب بخاری از نظر شیخ طوسی

 1. اگر فردی در خواب خود ببینید که بخاری و یا هر گونه وسایل گرمایشی خانه اش به هر دلیل آتش گرفته و یا خراب شده است؛ به معنای خوبی است چرا که بلا و خطر بزرگ از زندگی بیننده خواب دور شده است.

توجه داشته باشید که آتش سوزی در خواب به معنای ایمنی و سلامتی از هر گونه خطر است که در نهایت از هر یک حوادث ناخوشایند جان سالم به در می برید.

 • معنای خواب بخاری از نظر خالد اصفهانی

 1. اگر در خواب ببینید که بخاری تان در فصل زمستان آتش گرفته و به بسیاری از وسایل منزل تان صدمه زده است، یعنی این که مال و روزی حرام وارد زندگی تان شده و یا خواهد شد.
 2. اگر فردی را به درون آتش سوزی مشاهده کنید، یعنی این که یکی از اطرافیان تان به تهمت و ناروا هایی از سوی خویشان گرفتار می شود.

آشنایی با تعبیر خواب بخاری و گرما

 • معنای خواب بخاری از نظر منوچهر مطیعی تهرانی

 1. اگر در خواب خود این چنین ببینید که پنجره شعله افزودن بخاری تان را با طلق می پوشایند تا از دیده شدن روشنایی آن جلوگیری کنید؛ به این معناست که در آینده ای نه چندان دور از بروز اتفاقی خیر پیشگیری می کنید.
 • معنای خواب بخاری از نظر لیلا برایت

 1. اگر در خواب ببینید که شعله های بخاری به خوبی نمی سوزند؛ یعنی این که شادی و خوشحالی غیر قابل وصفی در بر زندگی تان را می گیرد.
 2. اگر در خواب ببینید که توانایی روشن کردن بخاری ندارید، یعنی اینکه با یکی از اطرافیان تان به نزاع و درگیری می پردازید.
 3. اگر در خواب بخاری داغ و گرمی را ببینید؛ یعنی این که در زندگی تان از رفاه و آسایش کاملی برخوردار هستید.
 • معنای خواب بخاری در سرزمین رویا ها

 1. اگر در خواب بخاری ببینید؛ یعنی این که اتفاقات مهم و خوشایند بسیاری در پیش رو دارید.
 2. اگر در خواب ببینید که به روشن کردن بخاری می پردازید؛ یعنی این که در امورات کاری تان پیشرفت خواهید کرد.
 3. اگر در خواب ببینید که بخاری خاموش می کنید؛ یعنی این که تغییرات مهم و بسیاری در زندگی تان به وقوع خواهد پیوست.
 4. اگر ببینید که در حال خرید یک بخاری تازه هستید؛ یعنی این که در برخی از مراحل زندگی تان سبک مغزی می کنید.

آشنایی با تعبیر خواب بخاری از نظر چندین معبر

اگر از مطالعه تعبیر خواب بخاری در این بخش از مجله آرگا به کنار ما لذت بردید، پیشنهاد می کنیم به روی دیگر لینک های مرتبط همانند تعبیر خواب آتش، تعبیر خواب گرما و معنای خواب هیزم باری دیگر ما را همراهی کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.