دسته ها
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

تزیین فلافل با روش های خانگی جدید

  • ندا خوشرو
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
  • ۰

فلافل یکی از انواع غذا های خوشمزه و لذیذ است که می توانید آن را برای مهمانی های خود تهیه کنید. در ادامه این مطلب تزیین فلافل با روش های جدید را در اختیار شما کدبانوهای عزیز و گرامی قرار داده ایم.

علاوه بر مزه غذا تزیین غذا نیز یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید. فلافل یکی دیگر از غذا های خوشمزه است که در جنوب ایران بیشتر طبخ می شود. در این بخش ما قصد داریم تا شما را با روش های جدید برای تزیین فلافل آشنا سازیم.

روش های زیادی برای تزیین خانگی فلافل وجود دارید و شما کافی است که با کمی خلاقیت این غذای خوشمزه را برای مهمانی ها و جشن های تولد به زیبایی تزیین کنید. تصاویر ارائه شده در ادامه این مطلب می توانند ایده های زیادی را برای تزیین کردن فلافل به شما عزیزان بدهند.

تزیین زیبا فلافل

  •  گالری اسپیناس

تصاویر تزیین فلافل جدید و زیبا

تزیین کردن فلافل مشابه تزیین پیراشکی و تزیین کتلت است و شما می توانید در تزیین کردن این غذای خوشمزه ابتکارات زیادی را به خرج دهید. به طور کلی می توان گفت تزیین غذا نیازمند مهارت و خلاقیت است و شما می توانید با تمرین فراوان مهارت و تبحر زیادی را در تزیین انواع غذا ها بدست آورید.

تزیین زیبا و جدید فلافلتزیین کردن فلافل برای مهمانیتزیین ساده فلافلتزیین ساده فلافل با سس

تزیین انواع فلافل برای مهمانی

تزیین کردن غذا هایی نظیر دلمه و فلافل به راحتی با انواع سبزی جات و سس و خیار شور و گوجه و کاهو و … امکان پذیر است.

تزیین های جدید برای فلافلتزیین فلافل خانگی

تزیین جدید فلافل با سبزی خوردن

تزیین جدید فلافل با انواع سبزیجات و سس

اگر شما زمان کافی برای تزیین کردن فلافل را ندارید می توانید در هنگام پخت این غذا ظرف مورد نظرتان را با موادی که می خواهید فلافل را تزیین کنید دور چینی کنید و سپس فلافل ها را به زیبایی در درون ظرف مورد نظرتان قرار دهید.

روش های خانگی برای تزیین فلافلتزیین فلافل برای مهمانیتزیین فلافل با خیار شورانواع تزیینات زیبا برای فلافلتزیینات فلافل با انواع سبزیجاتتزیین ساده فلافلتزیین خلاقانه فلافل با خیار شور و گوجه

تزیین فلافل برای تولد

یکی از مناسب ترین غذا ها برای پذیرایی از مهمان ها در جشن های تولد ساندویچ فلافل است. ساندویچ فلافل در بین همه رده های سنی پرطرفدار است.

تزیین خلاقانه فلافل برای جشن تولدتزیین کردن فلافل با انواع سبزی جات

برای تزیین کردن ساندویچ فلافل می توانید از گوجه و کاهو و خیار شور و سبزیجات دلخواه استفاده نمایید. با کمک ایده های جدید می توانید بهترین تزیین را برای ساندویچ فلافل داشته باشید و به این تریتب پذیرایی با شکوهی را از مهمان هایتان در جشن تولد داشته باشید. در تصاویر این مطلب انواع تزیینات فلافل با روش های خانگی را مشاهده خواهید کرد.

  تزیین ساده فلافل   آموزش تزیین زیبا و ساده فلافل  تزیین زیبا فلافل با انواع سبزی جات متنوع روش های تزیین جدید فلافل

در این بخش از سفره آرایی مجله آرگا انواع تزیین فلافل با روش های جالب و خانگی را ملاحظه کردید امیدواریم با الهام گرفتن از این روش ها بتوانید برترین تزیینات فلافل را برای مهمانی ها و مجالس داشته باشید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع تزیینات غذا های متنوع به بخش تزیین غذا مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.