دسته ها
شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

تزیین فلش مموری و مدل فلش مموری های فانتزی و زیبا

  • محدثه خاکشور
  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
  • ۰

در این مطلب ایده های فوق العاده ای از تزیین فلش مموری را همراه با یک روش کاربردی و آسان ارائه و آموزش داده ایم، امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

با توجه به پیشرفت علم و فناوری و افزایش کاربرد رایانه لوازم جانبی زیادی از جمله فلش مموری ها نیز مورد توجه قرار می گیرند، فلش مموری ها دارای تنوع زیادی می باشند که امروزه در اشکال مختلفی توسط شرکت های قطعه های سخت افزاری تولید می گردد، در این تولیدات خلاقیت و هنرمندی را می توان به وضوح مشاهده نمود، در این مطلب ایده های جالبی از تزیین فلش مموری ها را می بینید.

فلش مموری ها همانطور که گفته شد دارای تنوع بسیاری در طرح و شکل می باشند که توسط شرکت های مختلف تولید می شوند، اما هنر و سلیقه آمیخته با خلاقیت که در چشمه وجود شما می جوشد، می تواند بدون نیاز به خریداری این فلش مموری ها، شما را صاحب فلش های تزیین شده کند، به این صورت که فلش موری های ساده خود را به بهترین شکل ممکن تزیین کرده و مورد استفاده قرار دهید.

زیباسازی فلش مموری به شکل گیتار

فلش مموری چیست؟

فلش مموری حافظه غیر فرار ذخیره سازی کامپیوتری می باشد که می توان آن را به شکل الکتریکی پاک نموده و مجددا برنامه ریزی نمایید. به دنبال این موضوع که بیشتر اطلاعات و داده ها در داخل کامپیوتر ذخیره سازی می گردد، برای انتقال و جا به جا کردن اطلاعات و داده ها به یک سری لوازم جانبی قطعه های سخت افزاری از جمله فلش مموری و یا همان فلش درایو نیاز می باشد که به دلیل اندازه کوچک از  حمل و نقل آسانی برخوردار است.

ایده های زیبا و خلاقانه ای از تزیینات فلش مموری

  • کالا چیو
  •  بلیط کیش

پس از تمام کاربردها و مزیت های فلش مموری حال انسان ها با توجه به علاقه ی شدیدی که به زیبایی و زیباسازی دارند، به دنبال تزیینات این فلش مموری ها بر آمده اند، که از ذوق و سلیقه هنرمندانه منشا گرفته و با افزودن چاشنی خلاقیت توسط شما به بهترین شکل ممکن زیبا می شود.

ایده های لاکچری از تزیین فلش مموری

تزیین فلش مموری با طرح های مختلف

این کار بسیار آسان می باشد، به طوری که برای این منظور ابتدا فلش را با استفاده از تکه ای از پلاستک می پوشانید، برای این کار از چسب نواری کمک می گیرید.

سپس به خمیر پلیمری را در هر رنگ که می خواهید، به مقدار کافی( در حدی که فلش را بپوشاند) جدا کرده و فلش را داخل آن فرو ببرید.

با دست سطح آن را صاف و یکدست کنید، پس از خوب شکل گرفتن خمیر پلیمری،فلش را از آن خارج کرده و به شکل دلخواه آن را تزیین کنید.

به وسیله ی پنس و یا وسیله ی کاربردی دیگر پلاستیک را از درون خمیر پلیمری بیرون بیاورید.

برای تزیین می توانید از رنگ های دیگر خمیر پلیمری بهره ببرید.

تزیین فلش مموری با استفاده از خمیر پلیمری

ایده هایی خاص و خلاقانه از تزیین فلش مموری

فلش مموری با طرح قلب زیبا و شیک

زیباسازی فلش مموری با خمیر پلیمری
انواع نمونه های خاص و خارق العاده از تزیین فلش مموری
تزیینات فلش مموری عروسکی
فلش مموری عروسکی زیبا و جذاب
تزیینات فلش مموری با ساتفاده از رنگ های شاد و جذاب
زیباسازی فلش مموری وسیله ای برای انتقال اطلاعات
ایده های زیبا و جذابی از تزیین فلش مموری
فلش مموری زنجیره ای متصل با رنگ های سفید و صورتی
نمونه هایی بینظیر و خارق العاده از تزیینات فلش مموری
تزیین فلش درایو به شکلی نو و جدید
ایده هایی همراه با هنر و خلاقیت از تزیینات فلش مموری
نمونه هایی خلاقانه و شیک از تزیین فلش درایو
فلش مموری با شکل توپ
ایده هایی زیبا و جذاب از تزیین فلش مموری
زیباسازی فلش مموری به شکل گیتار
فلش مموری با طرح گیتار
گالری شیکی از تزیینات فلش مموری
فلش مموری زیبا خرگوشی
ایده هایی زیبا و نفیس از تزیین فلش مموری
مجموعه ای لاکچری و شیک از تزیینات فلش مموری
فلش مموری جالب با شکل جغد
گالری زیبایی از تزیین فلش مموری
فلش مموری های گوناگون بسیاری متنوع در اندازه، طرح و شکل وجود دارد که امروزه توسط کمپانی های مختلف تولید و روانه  بازار می گردد، اما قطعا زیبایی بخشی و زیباسازی یک از استعداد های ذاتی شما کدبانوهای هنرمند است که بر اساس آن می توانید فلش مموری ها را در ابعاد مختلف می توانید و با وسایل گوناگون تزیین نماییید، در این مطلب زیباسازی فلش مموری آموزش داده شده است، امیدواریم با توجه به ایده های ارائه شده بتوانید فلش مموری های جالبی را تزیین کنید. همچنین برای آشنایی بیشتر با تزیین میز  تحریر، تزیین قاب گوشی و ساخت قاب گوشی کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.