دسته ها
دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

برای لاغری زیر بغل چه ورزش هایی انجام دهیم؟

  • شقایق ایران دوست
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۹
  • ۰

بسیاری از افراد چاق نیستند ولی چربی های اضافه ای در برخی از نقاط بدنشان دارند که آن ها را آزار می دهد. در ادامه این مطلب شما را با روش های لاغری زیر بغل آشنا می کنیم.

بسیاری از افرادی که چاق نیستند متوجه چربی های انباشته شده در زیر بغلشان نمی شوند زیرا تمرکز بیش تر افراد بر روی لاغری شکم و پهلو ها می باشد. در ادامه برای شما روش های لاغری زیر بغل را بیان می کنیم.

لاغری زیر بغل

ورزش های لاغری زیر بغل

نا دیده گرفتن چربی های زیر بغل در حین ورزش کردن می تواند چهره دست های شما را زمانی که تاپ می پوشید زشت کند بنابراین اگر قصد دارید همیشه زیبا باشید بهتر است فقط ۲۰ دقیقه در روز را به تمرین هایی اختصاص بدهید که این بخش از بدن شما را لاغر می کند. باید بدانید که تمرینات استقامتی زمانی موثر اند که با رژیم غذایی مناسب و تمرینات هوازی باشند. در ادامه تمرین هایی را برای شما مطرح می کنیم که می توانید دوبار در هفته آن ها را انجام بدهید.

طناب زدن

بهتر است برای گرم کردن بدن خود از طناب زدن استفاده کنید. می توانید دو دقیقه ابتدایی ورزش خود را طناب بزنید و با این کار بالا تنه خود را به خوبی گرم کنید.

  •  نهال بیبی شاپ
  • کالا چیو

ضربه های تقاطعی

برای این ورزش می توانید از دمبل هایی متناسب با وزن و توانایی خود استفاده کنید. این نوع ورزش از بوکس الهام گرفته است و با گرم کردن بالا تنه می تواند سرعت و هماهنگی بدن شما را بالا ببرد.

نحوه انجام :

  1. پا هایتان را به اندازه عرض شانه ها باز کنید و زانو های خود را خم کنید.
  2. دستان خود را به سمت بالا بیاورید و بازوی چپ خود را با یک چرخش فشار دهید و سپس دست چپ خود را به موقعیت قبلی باز گردانید.
  3. این کار را با دست راست خود هم انجام بدهید.
  4. سعی کنید این تمرین را در ۳ ست ۱۰ تایی انجام بدهید.

پرس سینه

این ورزش می تواند بسیاری از عضلات شما را تقویت کند و چربی های زیر بغلتان را از بین ببرد. برای انجام این ورزش کافی است روی کمرخود دراز بکشید و دست های خود را بالای سینه قرار بدهید و دمبل ها را در دست بگیرید و سعی کنید ۹۰ درجه خم شوید و به حالت اول برگردید. این ورزش را باید در ست های ده تایی انجام داده و سعی کنید حتما ۳ ست این کار را انجام بدهید.

لاغری دست ها

استفاده از توپ سوئیسی

پرس سینه با توپ سوئیسی می تواند منجر به تقویت عضلات دست ها و شانه شود و چربی های زیر بغل را از بین ببرد.  این توپ ها قرار بگیرید و باید کف دست هایتان رو به روی هم باشد تا بتوانید دمبل را به بالا و پایین ببرید. این ورزش را بهتر است در ۴ ست ۸ تایی با وقفه های ۳۰ ثانیه ای انجام بدهید.

شنا

شنا یکی از حرکت هایی می باشد که می تواند به بهترین نحو ممکن به لاغری زیر بغل کمک کند.  البته بسیاری از افراد هم هستند که نمی توانند شنا را به درستی انجام بدهند از این رو پیشنهاد می کنیم تا شنا سوئدی را انجام بدهند. برای انجام این حرکت کافی است به حالت شنا قرار بگیرید و  زانو های خود را روی زمین قرار بدهید و سپس سینه خود را با کمک دست ها و زانو خم کنید و سپس به حالت اول برگردید.

کشش

یکی از ورزش هایی که می توانید برای سرد کردن بدن خود از آن استفاده کنید کشش باز می باشد. دراین ورزش می توانید انواع از حرکت های کششی را انجام بدهید تا عضلاتی که گرم کرده اید سرد شوند و دچار گرفتگی نشوند.

تمرینات کششی برای لاغری دست ها

در ادامه می توانید با کلیک بر روی لینک های زیر سایر مقالات آرگا را در زمینه ورزش لاغری شکم و ورزش برای لاغری ساق پا  را مشاهده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.