دسته ها
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸

نقاشی روی دیوار با خلاقانه ترین ایده های سال

  • یلدا محمدی
  • 14 آوریل 2016
  • ۰

اگر از سادگی و یکنواختی دیوارهای منزلتان خسته شده اید، پیشنهاد میکنیم این مقاله را از دست ندهید و با روش هایی ساده و کاربردی در جهت نقاشی روی دیوار های منزل آشنا شوید.

نقاشی روی دیوار یکی از ایده های جالب و قابل توجهی است که به وسیله آن با صرف هزینه کم و به راحتی می توان سطح دیوار ها را از حالت یکنواختی خارج کرد و زیبایی و جذابیت خاصی به دیوار ها بخشید. نقاشی دیواری می تواند برای دیوارهای مختلف منزل و محیط کار مورد استفاده قرار بگیرد و در هر مکان متناسب با دکوراسیون داخلی طرح مناسب و ایده آل انتخاب می شود. در این مطلب قصد داریم شما را برای روش های صحیح نقاشی بر روی دیوارهای منزل و همچنین مدل های متنوع این نوع نقاشی آشنا نماییم.

نقاشی روی دیوار اتاق ها با ایده های جدید و زیبا :

به کارگیری مدل های زیبا و متنوع انواع نقاشی روی دیوار کمک می کند فضایی دلنشین و جذاب را ایجاد نمایید. همانطور که می دانید دیوارها، بزرگترین سطوح در منزل می باشند که ظاهر آنها اهمیت زیادی در زیبایی منزل دارند. اغلب دیوارها به صورت یک رنگ و ساده می باشند که این امر باعث خستگی چشم ها و همچنین باعث ایجاد فضایی یکنواخت و سرد در منزل می نمایند بر همین اساس تزیین دیوار ها اهمیت زیادی دارد، نقاشی بر روی دیوار و همچنین ایجاد طرح های متنوع روی دیوار ایده خلاقانه و جالبی است که به زیبایی بیشتر دیوارها و منزل کمک می کند. سعی کنید با توجه به دکوراسیون داخلی طرح مناسب با فضا را انتخاب نموده و آن را روی دیوارها پیاده نمایید. در ادامه تصاویری از مدل های متنوع و جدید نقاشی روی دیوارهای پذیرایی و هال را مشاهده می فرمایید که می توانید از این طرح ها برای نقاشی خود استفاده نمایید.

نقاشی روی دیوار پذیرایی تزیین دیوار اتاق پذیرایی نقاشی و رنگ دیوار نقاشی ساده روی دیوار تزیین دیوار پذیرایی با نقاشی نقاشی روی دیوارهای پذیرایی تزیین دیوار های اتاق پذیرایی

نقاشی روی دیوار اتاق کودک :

دیوار های ساده اتاق کودکتان را می توانید با استفاده از نقاشی های رنگی و جالب تغییر دهید، برای این کار طرح های کودکانه و فانتزی مناسب با روحیه و خواست کودکتان را انتخاب نمایید و آنها را با استفاده از رنگ های شاد و زیبا روی دیوارها منتقل نمایید. در عکس های زیر چند طرح جالب و زیبا برای نقاشی بر روی دیوار اتاق کودک را مشاهده می فرمایید که با الگوبرداری از این مدل ها و همچنین به کارگیری خلاقیت و ابتکار خود می توانید زیباترین نقاشی را انجام دهید.

  نقاشی باب اسفنجی روی دیوار نقاشی ساده روی دیوار اتاق نقاشی روی دیوار اتاق کودک تزیین دیوار های اتاق کودک نقاشی جدید روی دیوار اتاق کودک نقاشی درخت روی دیوارنقاشی روی دیوارهای اتاق

نقاشی روی دیوارهای اتاق خواب :

اتاق خواب ها یکی از بخش های مهم منزل به حساب می آیند که با استفاده از هنر نقاشی می توان دیوارهای آن را از سادگی خارج نمود و نما و جلوه خاصی به آن بخشید. برای انتخاب طرح برای دیوارهای اتاق خواب می توانید با توجه به رنگ اتاق خواب و دکوراسیون آن،  از مدل های متنوع استیکرهای دیواری و یا از شابلون های مخصوص نقاشی روی دیوار استفاده نمایید. البته می توانید با کمی ابتکار و خلاقیت در خانه شابلون های مورد نیاز را تهیه نمایید و سپس با استفاده از انها اقدام به نقاشی و ایجاد طرح های زیبا بر روی دیوار نمایید.

نقاشی روی دیوار اتاق خواب نقاشی رنگ روغن روی دیوار تزیین دیوار اتاق خواب نقاشی چشم روی دیوار  نقاشی با رنگ روغن روی دیوارها نقاشی طبیعت روی دیوار های منزلتزیین دیوار اتاق با طرح اسپورت

توجه داشته باشید که برای نقاشی روی دیوارها اغلب از رنگ روغن استفاده می شود اما اسپری ها و رنگ های مختلف دیگر نیز می تواند انتخاب مناسبی در این زمینه باشد و با استفاده از آنها زیباترین نقاشی و همچنین تزیین منزل را انجام داد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.