دسته ها
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

آشنایی با تعبیر خواب دارکوب و معنای دیدن این پرنده در حالت های مختلف

  • شقایق ایران دوست
  • ۱۳ تیر ۱۳۹۹
  • ۰

در این مقاله شما را با یکی از خواب های مهم که نشان دهنده موفقیت و کشف قدرت می باشد، آشنا می کنیم و تعابیر مختلفی از آن را برایتان مطرح می کنیم. تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

همه افراد خواب می بینند و اگر بیان می کنند که هرگز خواب نمی بینند به دلیل این است که نمی توانند خواب هایشان را به یاد بیاورند. در واقع خوابیدن نقطه مقابل هوشیاری نیست زیرا انسانی که خواب است می تواند از محرک های اطرافش پیام هایی را دریافت کند و باید بدانید که هوشیاری در هنگام خواب و حتی در حالتی که شما بی هوش هستید به صفر نمی رسد.

تعبیر مختلف خواب دارکوب

خواب دیدن و تعبیر آن یکی از سرگرمی هایی بوده است که از گذشته تا کنون مورد توجه بسیاری از افراد بوده است. باید بدانید که چندین نوع خواب و رویا داریم و تنها یکی از آن ها می تواند برای تعبیر مناسب باشد زیرا ممکن است ما را به آینده ببرد و نشانه هایی از آن به ما بدهد. این رویا ها صادقانه هستند و ناشی از حوادث آخر روز و یا ضمیر نا خود آگاه نیستند. در مقاله های قبلی تعبیر خواب کلاغ ، تعبیر خواب عقاب ، تعبیر خواب گنجشک و… را برای شما مطرح کردیم در ادامه تعبیر خواب دارکوب را برایتان مطرح می کنیم.

تعبیر خواب دارکوب

در نظر داشته باشید که خواب هایی که از دارکوب می بینیم بر اساس موقعیت قرار گیری و کار هایی که انجام می دهد و همچنین گاها رنگ دارکوب تعبیر می شود. اما به صورت کلی می توان گفت تعبیر خواب دارکوب نشانه قدرت، سخت کوشی و اتفاقات خوب و موفقیت آمیز می باشد.

لوک اویتنها

یکی از معبران خواب درباره دیدن دارکوب در خواب چنین بیان می کند که :

  1. دارکوب نشان دهنده یک ملاقات مهم و مفید است و اگر فردی در خواب دارکوب ببیند در آینده ای نه چندان دور یک ملاقاتی خواهد داشت که ممکن است آینده اش عوض شود.
  2. اگر در خواب دارکوب مرده ای ببینید یعنی دچار مشکلات مالی می شوید. بنابراین باید بیش تر مراقب خرج کردن و پس انداز خود باشید

کشتن دارکوب در خواب

اگر شما در خواب ببینید که دارکوب را کشته اید یعنی در حال سوزاندن فرصت های زندگی خود هستید و بهتر است تصمیمات خود را عوض کنید و شانس های خود را به راحتی از دست ندهید.

حمله کردن دارکوب در خواب

اگر در خواب دید که دارکوبی به شما حمله کرده است یعنی موانع بسیاری در راه شما قرار دارد و این موانع می توانند شما را از رسیدن به هدف هایتان باز دارند. بهتر است حواس خود را جمع کرده و به همه اعتماد نکنید.

سوراخ کردن درخت توسط دارکوب

اگر فردی در خواب ببیند که دارکوب در حال سوراخ کردن چوب درخت می باشد مال و تروت بسیار زیادی به دست خواهد آورد و به زودی می تواند تمام آرزو هایش را عملی کند.

دارکوب زخمی

یکی دیگر از خواب هایی که ممکن است در رابطه با دارکوب ببینید زخمی بودن آن است. این خواب نشان دهنده کم شدن قدرت و بزرگی می باشد. اگر در جمعی هستید که دوست ندارید در میان آن ها باشید می توانید این وضعیت را تغییر داده و از آن جمع خارج شوید.

تعبیر دیدن دارکوب در خواب

صحبت کردن با دارکوب

تعبیر خواب صحبت کردن با دارکوب این است که با دوست خوب و مهربانی مشورت خواهید کرد و این مشورت می تواند باعث افزایش کیفیت زندگی شما شده و یا شما را از ورشکستگی نجات دهد.

دارکوب در خانه

ابن سیرین یکی از معبران مشهور می باشد که تا کنون بیش تر خواب ها را به درستی تعبیر کرده است. او بیان می کند اگر شما دارکوبی به رنگ سفید و اندازه ای بزرگ و یا دارکوبی طلایی با اندازه ای کوچک ببینید موفقیت و قدرت بسیار زیادی در آینده کسب می کنید بنابراین اگر اکنون مشکلی دارید بهتر است صبر پیشه کنید تا به قدرت برسید و موانع را از میان ببرید.

دارکوب به طور کلی

در نظر داشته باشید که دارکوب نمادی از موفقیت و قدرت می باشد و اگر شما در حال انجام کاری مهم هستید بهتر است با پشت کار کافی به کارتان ادامه بدهید تا بتوانید قدرت بسیار زیادی کسب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.