دسته ها
پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

مدل رنگ و مش و هایلایت های جدید برای انواع رنگ پوست ها

 • ندا خوشرو
 • ۱۴ فروردین ۱۳۹۵
 • ۰

مدل رنگ و مش به موهای شما جذابیت و زیبایی منحصر به فردی می بخشد اگر به دنبال مدل های جدید رنگ مو و مش هستید تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با جدیدترین مدل های مش و رنگ مو آشنا سازیم.

رنگ و مش کردن موها نیازمند مهارت و تجربه است و بهتر است برای رنگ و مش کردن موهایتان از آرایشگر های باتجربه استفاده نمایید. بیش از بیست نمونه رنگ و مش مو را در این مطلب در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از دیدن این مدلهای نهایت لذت را ببرید.

برای رنگ و مش کردن مو هایتان حتما از مواد استاندارد استفاده کنید زیرا مواد غیر استاندارد به موهای شما آسیب های جدی را وارد می کند. در این بخش از آرایش مو انواع متنوع رنگ مو و مش مو را مشاهده خواهید کرد.

مدل های جذاب و شیک مش

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

مدل رنگ و مش جدید

برای رنگ و مش کردن مو های خود حتما به آرایشگرتان تاکید کنید که برای تغییر دادن رنگ مو هایتان به جای آب اکسیژنه از اکسیدان استفاده نماید زیرا آب اکسیژنه آسیب های جدی را به موهای شما می رساند. مدل مش و رنگ مو اگر متناسب با چهره و رنگ پوست شما باشد تغییرات زیادی را در چهره شما ایجاد می کند و زیبایی شما را چند برابر می کنند.

مدل مش زیبا و شیک مدل های زیبا و جدید رنگ و مش مو مدل مو و رنگ موی جذاب مدل مو به همراه مش و رنگ مو Color Model and Mesh (26)

مدلهای رنگ مو و مش های جدیدی را در تصاویر زیر ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم این مدلها مورد پسند شما قرار بگیرند.

مدل مش فانتزی و جدید مدل رنگ تیره و مش روشن مدل مش و رنگ موی روشن مدل رنگ موی تیره و زیبا انواع مدل های متنوع و جدید مش و رنگ مو مدل مش و رنگ روشن مدل مش مداد رنگی مدل های مش زیبا و جدید

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

مدلهای رنگ مو و مش مو

دو نمونه مش برای مش کردن مو ها وجود دارد و شما می توانید با استفاده از کلاه های مخصوص مش و فویل موهایتان را مش بزنید. رنگ و مش مو برای هر سالی متفاوت است و بهتر است که اگر نوع رنگ و مش مد سال متناسب با چهره شما نیست هرگز از مدلهای مد سال استفاده نکنید.

مدل مش جدیدمدل مش زیبا مدل رنگ تیره مو مدل رنگ و مش جدید و متنوع

بیشتر خانم ها تمایل دارند که از رنگ مو سال و مش مد سال برای تغییر دادن موهایشان استفاده نمایند و اگر این مدلهای متناسب با چهره شما است این مدلهای می توانند برترین نوع انتخابی شما باشند. مش کلاهی یکی از نمونه مش های رایج از زمان های گذشته تا به امروز است و بیشتر خانم ها تمایل دارند که از این نوع مش برای مش کردن مو های خود استفاده نمایند با این حال مش فویلی هم زیبایی و جذابیت و طرفداران خاص خودش را دارد.

مدل رنگ و مش شیک و جذاب مدل مش شیک و زیبا مدل مش و رنگ مو تیره
در ادامه مطلب تصاویر جذاب و متنوعی از مدلهای مش و رنگ مو مشاهده می کنید که این مدلهای شما را در انتخاب نوع مش و رنگ موی مورد نظرتان شما را به خوبی راهنمایی می کنند.

مدل رنگ موی سال 2016 Color Model and Mesh (23)Color Model and Mesh (24)Color Model and Mesh (25)

همه خانم ها علاقه زیادی به تغییر و تنوع دارند و بهتر است که با رنگ و مش کردن موهایشان تغییرات عمده ای را در چهره خود ایجاد نمایند. مدلهای رنگ و مش مو تغییرات زیاد و متنوعی را در چهره شما ایجاد می کند و اگر شما به دنبال مدلهای متنوع و شیک هستید تصاویر این مطلب می توانند بهترین ایده را به شما بدهند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.