دسته ها
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

آموزش غیر فعال کردن نوتیفیکیشن در برنامه های مختلف

  • ندا خوشرو
  • 12 می 2020
  • ۰

در این مطلب با نحوه غیر فعال کردن نوتیفیکیشن برای برنامه های مختلف اندروید آشنا خواهید شد که امیدواریم به کمک مراحل ذکر شده بتوانید مهارت لازم را در این زمینه بدست آورید.

برخی اوقات ممکن است شما ترجیح بدهید که نوتیفیکیشن برنامه های مختلف در گوشی اندروید تان قابل مشاهده نباشد که این امکان برایتان به راحتی قابل دسترس می باشد و شما می توانید با طی چند مرحله ساده نوتیفیکیشن ها را غیر فعال نمایید.

غیر فعال کردن نوتیفیکیشن در چند مرحله ساده

در حالت پیش فرض هر برنامه ای که در گوشی های اندروید نصب می شود همراه با نصب ، اجازه ارسال نوتیفیکیشن را نیز از شما درخواست می نماید و اگر شما تمایل ندارید برنامه های نصب شده اعلانی را برای شما ارسال نکنند می توانید این ویژگی آن ها را غیر فعال نمایید. در مطالب قبلی آموزش پنهان نمودن برنامه در اندروید و آموزش باز نمودن قفل گوشی را مشاهده کردید در ادامه با نحوه غیر فعال نمودن نوتیفیکیشن آشنا خواهید شد.

غیر فعال کردن نوتیفیکیشن

غیر فعال نمودن اعلان ها ( نوتیفیکیشن ) در برنامه های اندروید

۱. ابتدا نوار وضعیت اندروید را به سمت پایین بکشید تا آیکون تنظیمات نمایش داده شود سپس تنظیمات را لمس نمایید تا وارد آن شوید.

غیر فعال کردن اعلان برنامه های مختلف

۲. در بخش تنظیمات روی گزینه Applications یا Applications manger کلیک نمایید.

مراحل غیر فعال کردن نوتیفیکیشن

۳. در این مرحله می توانید در لیست برنامه هایی که قابل مشاهده هستند برنامه ای که تمایل دارید اعلان های آن را غیر فعال نمایید انتخاب کنید.

غیر فعال کردن اعلان برنامه ها

۴. برای غیر فعال نمودن نوتیفیکیشن ها نیز می توانید تیک گزینه Show notificaion را بردارید.

۵. در این مرحله پنجره ای باز می شود که از شما سوال می کند آیا از کاری که می کنید اطمینان دارید ؟ که باید Ok را انتخاب نمایید تا اعلان برنامه مورد نظر شما نمایش داده نشود.

غیر فعال کردن اعلان برنامه های مختلف

با این روش می توانید نسبت به غیر فعال کردن نوتیفیکیشن برنامه های مختلف اقدام کنید و اعلان های برنامه مورد نظر خود را به راحتی غیر فعال کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.