دسته ها
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹

تعبیر خواب دختر در حالت های مختلف و تعبیر دختر دار شدن

  • فاطمه میرزایی
  • ۶ خرداد ۱۳۹۹
  • ۰

دیدن دختر در خواب نماد شادی و خیر و برکت است، حال برای خواندن تعبیر خواب دختر و دختر دار شدن از دیدگاه معبران مشهور اسلامی و غربی در ادامه این مطلب همراه ما شوید.

انسان ها ممکن است در طول زندگی خود خواب های متعددی ببینند، دیدن خواب دختر در حالتهای مختلف مثلا دیدن خود به شکل دختری زیبا و یا اینکه خواب ببینید، دختر دار شده اید، دارای تفاسیر مختلفی از دیدگاه تعبیرگران شناخته شده و معتبر می باشد، بنابراین در ادامه شما را با تعابیر مختلفی درباره این موضوع آشنا می کنیم.

آگاهی از تعبیر خواب دختر از نظر معبران مشهور

معبران تعابیر مختلفی درباره دیدن رویای دختر، معرفی کرده اند؛ برخی از آنها دیدن خواب دختر را نماد شادی تفسیر کرده اند و دختر دار شدن را به معنای برکت و نعمت می دانند. در مطالب قبلی تاکنون با تعبیر خواب مادر، تعبیر خواب پدر، تعبیر خواب پیر شدن و … آشنا شده اید، حال در این بخش قصد داریم تأویل رویای دختر، از دیدگاه های گوناگون را در اختیارتان قرار دهیم.

آشنایی با تعبیر رویای دختر

تعبیر خواب به روایت مطیعی تهرانی

اگر کسی در خواب ببیند که صاحب دختری شده و همسرش دختری به دنیا آورده است به نشانه خیر و نیکی بوده و اینکه بیننده رویا به رفاه و نعمت دست می یابد.

اگر در خواب ببینید که در میان فرزندانتان صاحب دختری هستید، اما در واقعیت دختر نداشته باشید و یا اینکه دختر دارید، ولی با دختری که در خواب دیده اید فرق می کند، دلالت بر بخت بزرگ دخترتان دارد و اینکه آن دختر طالع درخشانی داشته و به بزرگی می رسد.

در صورتی که مردی که قبلا ازدواج نکرده در خواب ببیند که با دختری ازدواج کرده است به نشانه آن است که عاشق می شود و به زودی ازدواج می کند، اما اگر متاهل باشد به معنای به وجود آمدن اختلاف و بگو مگو بین وی و همسرش می باشد.

تفسیر خواب دختر

اگر در خواب ببینید که دختری چیزی به شما داد، یعنی اینکه سود می کنید و در صورتی که چیزی از شما بگیرد به نشانه آن است که دچار ضرر و زیان می شوید.

اگر در خواب دختری زیبا را ببینید به نشانه بخت شما می باشد که به روی تان لبخند می زند و در صورتی که زشت باشد، دچار کسالت شده و غمگین می شوید.

می گویند، شیطان در خواب انسان به شکا دختری زیبا نمایان می شود، حال اگر کسی خواب دخت زیبایی را ببیند که وی را دعوت به کاری ناپسند می کند، در صورتی که نپذیرد به خیر و صلاح خواهد رسید و اگر دعوتش را قبول کند، یعنی به دعوت شیطان پاسخ مثبت داده و گرفتار خسران و زیان می شود.

تعبیر خواب دختر از دیدگاه ابن سیرین

در صورتی که زنی در خواب ببیند که صاحب دختری می باشد، به نشانه آن است که به خیر و نیکی دست خواهد یافت، ضمن اینکه از نزدیکان و خویشاوندانش خشنود خواهد شد.

اگر مردی به خواب ببیند که دختری به دنیا آورده است، دلالت بر افزایش منفعت برای وی می باشد.

آگاهی از تعبیر رویای دختر

اگر زن پادشاهی در خواب ببیند که دختری به دنیا آورده است به نشانه آن است که همسرش به گنج دست می یابد.

در صورتی که در خواب ببینید، صاحب فرزندی دختر شده اید به معنای سلامتی برای بیننده رویا بوده و اینکه از خانواده اش شاد و مسرور می شود.

همچنین اگر خواب ببینید که دختری به دنیا آورده اید، یعنی اینکه صاحب فرزند پسر می شوید.

تعبیر خواب به روایت ابراهیم کرمانی

اگر در خواب ببینید، دختر به کسی می دهید به نشانه آن است که شما موجب خرمی و نشاط آن شخص می شوید.

در صورتی که خواب ببینید که دخترتان ناقص است، دلالت بر غم و نقصان در احوالات شما می باشد.

تعبیر خواب دختر از دیدگاه های مختلف

اگر مرد یا پسری خواب ببیند که دختر شده است، این رویا دلالت بر غم و اندوه وی دارد.

تعبیر خواب از دیدگاه امام صادق (ع)

اگر زنی خواب ببیند که دختری به دنیا آورده است به نشانه آن می باشد که از نسلش فرزندی می آید و بزرگ خاندان خود خواهد شد.

تعبیر خواب از دیدگاه آنلی بیتون

اگر در خواب دختری زیبا ببینید به نشانه آن است که در آینده به زندگی آسوده ای دست پیدا خواهید کرد و نیز در محیط خانواده تان نشاط و سرزندگی وجود دارد.

در صورتی که خواب دختری لاغر و رنگ پریده را ببینید به معنای آن است که یکی از اعضای خانواده تان معلول می باشد و ناراحتی وی موجب اندوهگین شدن سایر اعضای خانواده شده است.

تأویل خواب دختر

در صورتی که مردی در خواب ببیند که دختر می باشد به نشانه آن است که وی فردی سست اراده است و یا هنرپیشه ای است که نقش زنان را بازی می کند.

اگر کسی دخترش را در خواب ببیند به معنای وقایعی می باشد که راه را برای لذت و هماهنگی باز می کند.

اگر به خواب ببینید، دخترتان به حرف های شما گوش نمی دهد، بیانگر آن است که در زندگی آینده خود دچار عذاب و ناراحتی می شوید.

تعبیر خواب دختر به روایت لوک اویتنهاو

  • دیدن دختر در خواب از دیدگاه این معبر غربی نماد شادی می باشد.
  • اگر ببینید که دختری را می بوسید به نشانه ابراز کردن یک خواهش است.
  • اگر ببینید، دختری در حال دعا کردن است به معنای شکست می باشد.

تفسیر دختر دار شدن در خواب

توجه داشته باشید؛ همه خواب هایی که انسان می بیند، تعبیر ندارد و تنها رویاهای صادقانه هستند که دارای تعبیر می باشند، این خواب ها معمولا در ثلث آخر شب دیده می شوند که زمان نزول ملائکه است، البته این بدان معنا نمی باشد که فقط در این زمان می توان رویای صادقانه ببینید، بلکه در این مواقع بیشتر دیده می شود. در پایان ضمن سپاس از همراهی شما عزیزان در مطالعه این بخش، پیشنهاد می کنیم، در صورت تمایل برای خواندن تعبیر خواب های متعدد خود به بخش تعبیر خواب مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.