دسته ها
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

آموزش یکدست شدن رنگ مو با ۵ روش متفاوت

  • ندا خوشرو
  • ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب روش هایی برای یکدست شدن رنگ مو را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم به کمک ترفندهای ذکر شده بتوانید تغییرات مثبتی را در رنگ موهای خود ایجاد نمایید.

برخی اوقات بعد از رنگ کردن موها ممکن است موها چند رنگ شوند و رنگی نامناسب را به خود بگیرند که این مسئله کمتر مورد قبول خانم ها قرار می گیرد و آن ها را دچار کلافگی می کند. موهای چند رنگ در اثر عوامل مختلف ایجاد می شوند که مهم ترین آن ها نداشتن مهارت و شناخت کافی در مورد رنگ موها و تکنیک رنگ کردن مو می باشد همچنین رنگ زدن موها به صورت پی در پی باعث می شود تا موها دو رنگ یا چند رنگ شوند.

یکدست شدن رنگ مو با روش های کاربردی

برای یکدست کردن رنگ مو روش های زیادی وجود دارد که شما می توانید با توجه به میزان مهارت و نیاز خود از بین آن ها روشی مناسب را برای برطرف کردن عیب موجود در رنگ مو هایتان انتخاب نمایید.

یکدست کردن رنگ مو

یکدست سازی رنگ موها

قبل از استفاده از راهکارهای مختلف برای یکدست سازی رنگ موها ابتدا باید مشکل رنگ مو هایتان را شناسایی کنید سپس روش ایده آل را انتخاب نمایید.

یکدست شدن رنگ مو

۱. کوتاه کردن موی سر

اگر شما چند بار موهایتان را به کمک رنگ موی مشکی رنگ کرده اید و روی رنگ مشکی رنگ مویی جدید را گذاشته اید و موهایتان چند رنگ یا دو رنگ شده اند هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید از شر این مشکل نجات پیدا کنید بنابراین تنها راه حل این است که موهایتان را کوتاه کنید زیرا سایه مشکی روی موها باعث می شود که با رنگ کردن مجدد ، موها دوباره چند رنگ شوند.

رنگ موهایی نظیر قرمز و بادمجانی و شرابی نیز مانند رنگ موی مشکی می باشند و ممکن است باعث شوند موهای شما چند رنگ شوند زیرا رنگدانه های آن ها قوی می باشد و به سختی می توان رنگی دیگری را جایگزین این رنگ موها کرد و باید چند ماهی از آخرین باری که موهایتان را رنگ کرده اید بگذرد تا بتوانید رنگ مویی جدید را امتحان کنید.

یکدست کردن رنگ مو

۲. استفاده از پاک کننده رنگ مو

برای اینکه رنگ از روی موها پاک شود باید به صورت پی در پی از شامپوهای پاک کننده رنگ استفاده کنید.

۳. به آرایشگری با تجربه مراجعه کنید.

اگر رنگ موهای شما بیش از اندازه نامناسب شده بهتر است به یک آرایشگر ماهر مراجعه نمایید و مشکل خود را به وی بگویید تا با انتخاب روشی مناسب عیب موجود در رنگ موهای شما را از بین ببرد.

یکدست سازی رنگ مو

۴. رنگ زدن دوباره مو ها

اگر برای شما مهم نیست که هزینه ای برای رنگ کردن دوباره موهایتان بپردازید می توانید موهایتان را دکلره کنید سپس از رنگ مویی معمولی برای رنگ کردن دوباره موهایتان استفاده نمایید تا موهای شما یکدست شوند. توجه داشته باشید که باید زمانبندی رنگ زدن موها را رعایت نمایید. موهای نزدیک به ریشه خیلی زود رنگ می گیرند بنابراین باید آن ها در انتها رنگ بزنید.

رنگ زدن موی سر

۵. استفاده از واریاسیون

اگر در ترکیب رنگ موهایتان قرمزی وجود دارد می توانید این مشکل را با ترکیب مقداری واریاسیون سبز و رنگ موی زیتونی رفع کنید. برای از بین بردن زردی موها نیز می توانید واریاسیون بنفش را با رنگ موی دودی ترکیب نمایید و روی موهایتان بزنید.

استفاده از واریاسیون بری یکدست کردن رنگ مو

در این مطلب با ترفندهایی برای یکدست شدن رنگ مو ها آشنا شدید که امیدواریم از مطالعه این مطلب آموزشی نهایت بهره را برده باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.