دسته ها
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

عکس های مدل مش مو برای انواع رنگ موها

  • ندا خوشرو
  • ۲۵ اسفند ۱۳۹۴
  • ۰

مش کردن مو روشی از رنگ کردن مو است که قسمت هایی از موی سر را با این روش رنگ می زنند. در ادامه این مطلب جدیدترین مدل مش مو را برای انواع رنگ مو ها در اختیار شما خانم های عزیز و گرامی قرار داده ایم.

مش کردن مو ها را می توانید بر روی هر رنگ مویی انجام دهید. برای مش کردن مو ها قسمت های دلخواهی را که می خواهید مش بزنید را جدا کنید سپس با دکلره کردن مو ها و گذاشتن یک رنگ موی روشن مثل رنگ موی بلوند و پلاتینی مو های خود را به زیبایی مش بزنید. بیش از 20 مدل مش مو را در تصاویر این بخش ملاحظه خواهید کرد.

به رنگ کردن دسته هایی از موی دکلره شده در مش اصطلاحا رنساژ (رنگساژ) گفته می شود. در هنگام مش کردن کردن مو های خود باید نکاتی را رعایت کنید که در ادامه این مطلب این نکات را به همراه مدل های جدید مش مو در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

مدل های متنوع و جدید مش مو

مدل مش مو جدید

مش کردن مو ها را می توانید با سه روش فویل و دستی و کلاهی انجام دهید که در روش کلاهی یک کلاه پلاستیکی را با سوراخ های فراوان بر روی مو ها قرار می دهند و با کمک میل قلاب بافی دسته هایی از مو را از درون سوراخ های کلاه بیرون می آورند و مو های بیرون آمده از کلاه را ابتدا دکلره می کنند و سپس عمل رنگساژ را بر روی مو ها انجام می دهند.

مدل مش مو متوسط مدل رنگ مو و مش مو مدل موی مش شده

در مدل مش کلاهی باید مو ها را شانه بزنید و صاف کنید و هیچ گره ای نباید در بین مو های شما وجود داشته باشد. حتما قبل از زدن مش موهایتان را اگر خیس است خشک کنید. موهایتان باید به صورت کامل و با ریشه از کلاه به بیرون آورده شود تا مش موی یکدستی را داشته باشید.

مدل مش مو مدل مش مو

در ادامه این بخش انواع مدل مش مو را ملاحظه خواهید کرد که این مدل ها جدیدترین مدل های مش هستند شما می توانبد با ایده گرفتن از این مدل ها برترین مدل هایلایت مو را برای خود انتخاب نمایید.

  مدل هایلایت مو برای انواع رنگ مو ها مدل هایلایت مو برای مو ها با رنگ زمینه تیره    مدل مش مو بلند مدل مش 2016 انواع مدل مش برای رنگ مو های مختلف مدل مش مدل مش مو زنانه انواع مدل های متنوع هایلایت مو   مدل هایلایت زیبا و جدید

مدل های مش مو کوتاه و بلند

در هنگام مش کردن مو ها بعد از این که موهایتان را به صورت یکدست دکلره کردید روی موهایتان را با کمک یک کلاه نایلونی به خوبی پوشش دهید و یک حوله بر روی کلاه قرار دهید تا موهایتان بر اثر گرم شدن به پایه مناسب برسند بعد از رسیدن موهایتان به پایه مناسب آن ها را بشویید و بعد از خشک کردن مو رنگساژ مورد نظر را بر روی موهای دکلره شده خود بزنید و بعد از 15 دقیقه مکث دوباره موهایتان را بشویید و سپس کلاه مش را از سر خود بیرون آورید.

مدل مش مو کوتاه مدل مش مو زیبا

مش کردن مو ها را می توانید بر روی رنگ موی شرابی و رنگ موی زیتونی و هر نوع رنگ موی مد سال انجام دهید.

مدل هایلایت مو 2016

مدل هایلایت

مدل مش مو برای انواع رنگ مو های مختلف را در این بخش در اختیار شما دوستان عزیز و گرامی قرار دادیم که امیدواریم از دیدن این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل هایلایت مو کوتاه مدل مش زیبا و جدید Hair mesh model (16)Hair mesh model (17)مدل های هایلایت بر روی موی بلند انواع مدل مش مو زیبا

برای محافظت از مو های مش شده بهتر است که از سرم کریستال و یا ماسک مو طبیعی استفاده نمایید. در این بخش از آرایش مو مجله آرگا انواع متنوع مدل مش مو را ملاحظه کردید که امیدواریم این مدل ها شما را در انتخاب مدل مش مورد نظرتان به خوبی راهنمایی کنند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.