دسته ها
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

تعبیر خواب لگد زدن توسط انسان و حیوانات در حالت های مختلف

  • فاطمه میرزایی
  • 28 مارس 2020
  • ۰

برای آگاهی از تعبیر خواب لگد زدن انسان به انسان، لگد زدن اسب، گاو، شتر و الاغ از دیدگاه معبران مختلف اسلامی و غربی می توانید در ادامه این مطلب همراه ما شوید.

به عقیده تعبیرگران اسلامی، لگد زدن در خواب بیانگر وجود نقص و ایجاد مشکلاتی برای فرد بینده خواب است، حال در صورتی که صاحب خواب از شخصی یا حیوانی لگد خورده باشد، کارش سخت تر خواهد شد، در ادامه این بخش از آرگا با دیگر تعابیر لگد زدن آشنا می شوید.

 تعبیر خواب لگد زدن از دیدگاه های مختلف

خواب های صادقانه معمولا خبر وقوع حوادثی از آینده را دارند، حال این خواب ها می تواند نوید خبری یا حادثه ای خوش بوده و یا اینکه بیانگر اتفاقی تلخ باشد، بنابراین بسیاری از افرادی که چنین خواب هایی می بینند، دوست دارند از تعابیر رویای خود آگاهی کسب کنند، البته ناگفته نماند که دیدن رویا و خواب صادقانه بستگی به شرایط خاصی از جمله زمان خواب دیدن، ذکر جزئیات و برخی موارد دیگر دارد، ضمن اینکه با دادن صدقه و خواندن دعا و آیه الکرسی می توان از حوادث و بلا های پیش رو در امان ماند.

تعابیر لگد زدن از دیدگاه های مختلف

در مطالب قبلی از انواع تعبیر خواب خرید، تعبیر خواب تاریکی، تعبیر خواب هواپیما و … آگاهی پیدا کرده اید، اکنون در صورتی که علاقمند به خواندن تعبیر رویای خود درباره لگد زدن، از دیدگاه تعبیرگران مشهور و معتبر هستید، می توانید ادامه این مطلب را دنبال کنید.

تعبیر خواب ابن سیرین

اگر در خواب ببینید که به کسی لگد زده اید، به نشانه آن است که حال و روزتان بد خواهد شد.

اگر خواب ببینید که اسب یا قاطری به شما لگد زده است، به معنای آن است که کارتان با اختلال و مشکل مواجه می شود.

 تعبیر خواب لگد زدن

اگر کسی در خواب ببیند که شتری به وی لگد زده است، بیانگر مشقت و به زحمت افتادن بیننده خواب از سفر و مسافرت می باشد. همچنین اگر ببیند که گاوی به وی لگد زد، دلالت بر ضرر و زیان دیدن وی است.

تعبیر خواب اسماعیل اشعث

اگر کسی در خواب ببیند که اسبی به وی لگد زده است، بیانگر آن است که زنش به طور پنهانی به انجام کاری می پردازد.

تعبیر خواب لگد زدن

اگر کسی خواب ببیند که اسب وزیری به وی لگد زده است، به نشانه آن است که وزیر از کارش برکنار می شود.

اگر ببیند که کسی به وی لگد زد به معنای آن است که از سوی وی به آن شخص ضرر و زیان می رسد و نیز اوضاع و احوال بیننده خواب نیز آشفته می گردد، همچنین لگد زدن حیواناتی چون قاطر و اسب نیز تعابیری مشابه دارند.

 تعبیر رویای لگد زدن

تعبیر خواب ابراهیم کرمانی

در صورتی که خواب ببینید که اسب پادشاه به شما لگد زده است، بیانگر پایان پادشاهی و از بین رفتن حکومت وی می باشد.

تعبیر خواب امام صادق (ع)

دیدن لگد زدن در خواب از دیدگاه امام صادق (ع) بر ۴ وجه می باشد :
  • نقص و اشکال در کار
  • ضرر و زیان
  • غم و اندوه
  • فساد زن

تعبیر خواب لگد زدن به روایت آنلی بیتون

اگر کسی خواب ببیند که اسبی به وی لگد زده است یا می زند، بیانگر آن است که به خواستگاری زنی خواهد رفت و جواب رد می گیرد، همچنین به دلیل بیماری، زندگی نابسامانی دارد.

در صورتی که در عالم خواب ببینید، خری به شما لگد می زند به نشانه داشتن روابط نامشروع بیننده خواب و نگرانی وی از برملا شدن رازش می باشد.

اگر در خواب ببینید که قاطری به شما لگد می زند به معنای آن است که از ازدواج کردن و مسائل عاشقانه به طور کلی ناامید خواهد شد.

تعبیر خواب حضرت یوسف (ع)

از نظر این معبر اسلامی، اگر ببینید که استر لگد می زند، به نشانه آن است که به مال می رسید.

تأویل رویای لگد زدن

در پایان ضمن سپاس از همراهیتان، امیدواریم این مطلب مفید واقع شده باشد، در صورت تمایل برای آگاهی از تعابیر مختلف خواب های متعدد خود می توانید با مراجعه به قسمت تعبیر خواب از مطالب قبلی آرگا در این زمینه دیدن نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.