دسته ها
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

تعبیر خواب قاضی بر اساس نظر چند معبر خواب معتبر

 • فاطمه میرزایی
 • ۲۹ شهریور ۱۴۰۱
 • ۰

در صورتی که به دنبال تعبیر خواب قاضی از دیدگاه معبران مشهور هستید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از تعابیر خواب خود درباره این موضوع در ادامه این مطلب همراه ما شوید.

اگر شخص عالمی خواب ببیند که قاضی شده است، یعنی اینکه در آینده قاضی می شود، اما دیدن این خواب برای کسی که قاضی نمی باشد به نشانه از دست دادن مال و گرفتاری در غم و بلا می باشد، در ادامه تعبیر خواب قاضی از دیدگاه معبران غربی و اسلامی را می خوانید.

در مطالب پیشین آرگا، انواع تعبیر خواب عذرخواهی، تعبیر خواب پول، تعبیر خواب دویدن و … را در اختیارتان قرار داده ایم، حال در این قسمت قصد داریم، تا شما دوستان علاقمند به این بخش را با تعبیر رویای قاضی از دیدگاه برخی معبران مشهور آشنا کنیم، بنابراین می توانید تا پایان این مقاله همراه ما شوید.

 • بلیط کیش
 • چکاد بام

تعبیر خواب قاضی از دیدگاه های مختلف

معرفی تعبیر خواب قاضی

در صورتی که کسی خواب ببیند که قاضی شده است، با وجود اینکه در دنیای واقعی و بیداری این شغل را ندارد به معنای آن است که دست به کاری خواهد زد که شایستگی آن را نداشته و نیز دچار زیان می شود و در صورتی که بیننده خواب در بیداری نیز قاضی باشد، یعنی اینکه درجه و رتبه اش در این شغل افزایش خواهد یافت. در ادامه می توانید با برخی تعابیر دیگر معبران مختلف در این زمینه بیشتر آشنا شوید.

تعبیر خواب از دیدگاه ابن سیرین

اگر کسی که اهل قضاوت نیست، خواب ببیند قاضی شده است به معنای آن است که به بلا و گرفتاری دچار می شود و مال و اموالش را از دست خواهد داد، اما اگر شخص عالمی این خواب را ببیند به نشانه آن است که در آینده قاضی می شود.

تعبیر خواب قاضی از دیدگاه جابر مغربی

اگر کسی در خواب ببیند که قاضی بر وی قضاوت و حکمی صادر کرده است بیانگر آن است که در بیداری نیز چنین اتفاقی برایش خواهد افتاد.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

آشنایی با تأویل رویای قاضی

اگر در خواب ببینید که قاضی نسبت به شما شفقت و دلسوزی دارد به نشانه آن است که به سود و منفعتی دست می یابید و در صورتی که با غضب و خشم به شما نگاه کند، به معنای آن است که گرفتار غم و اندوه می شوید. در نتیجه لازم است بعد از بیداری حتما صدقه دهید.

تعبیر خواب حضرت دانیال (ع)

اگر کسی خواب قاضی را ببیند به نشانه آن است که به مقام علما دست یابد و در صورتی که قاضی ناشناس باشد، دلالت بر با خدا بودن آن شخص دارد.

تعبیر رویای قاضی از دیدگاهی دیگر

در صورتی که کسی خواب ببیند که قاضی، وکیل و یا اینکه کارگزار پادشاهی شده است، اگر در انجام کارش منصف بوده و عدالت را رعات نماید، دارای تعبیری نیکو بوده و به معنای آن است که خوشبختی نصیبش می شود، اما در صورتی که در انجام شغلش (وکالت و قضاوت) منصف نباشد، تعبیر آن بر عکس حالت قبلی می باشد.

تعبیر خواب خالدبن محدالعنبری

اگر خواب ببینید که قاضی شده اید و نیز عدالت را رعایت می کنید، در صورتی که تاجر باشید به نشانه آن است که حق دیگران را نمی خورید، اگر اهل بازار باشید، در وزن کردن و فروش اجناس، خریداران را فریب نمی دهید.

تفسیر خواب قاضی

همچنین اگر ببینید که قاضی عالم و معتمدی شده اید، به معنای آن است که بر زهد شما افزوده شده و به درجه و مقام بالا دست می یابید.

دیدن قاضی خوشرو در عالم خواب نیز به نشانه رسیدن خبر های خوش می باشد و اگر شخص بیماری ببیند که قاضی به نفع وی حکم صادر کرده است، نشانه آن است که شفا می یابد و در صورتی که به ضررش حکمی داده شود، یعنی اینکه از دنیا می رود.

تعبیر خواب قاضی از دیدگاه آنلی بیتون

اگر کسی خواب ببیند که نزد قاضی می رود، یعنی اینکه اختلافاتی که در زندگی دارد در طی مراحلی قانونی حل و فصل می شود.

تعبیر رویای قاضی+عکس

اگر کسی خواب ببیند که نزد قاضی و در دادگاه می باشد به طوری که نتیجه دادگاه در زمینه بحث و دادرسی درباره اختلافاتش به نفع وی تمام شود، به معنای آن است که خواستگاری اش موفقیت آمیز می باشد.

و در صورتی که بحث و دادرسی درباره اختلافاتش به ضرر وی تمام شود، به معنای آن است که دیگران ادعای نادرستی در مورد وی دارند که برای دفاع از خود باید تمام توانش را به کار گیرد.

تعبیر خواب سرزمین رؤیا ها

اگر در خواب ببینید که یک قاضی شما را احضار کرده است به نشانه آن است که دچار دردسر و نا امیدی می شوید.

اگر خواب ببینید که قاضی با شما رفتار خوبی دارد، بیانگر آن است که نگرانی هایتان برطرف خواهد شد.

در صورتی که خواب ببینید، خودتان قضاوت می کنید، یعنی اینکه ناکامی شما را احاطه خواهد کرد.

تفسیر رویای قاضی

اگر در خواب ببینید که رئیس دادگاه می باشید، بیانگر آن است که دارای دوستان خوبی هستید.

اگر در خواب ببینید که قاضی شما را محکوم کرده است، یعنی اینکه به موقعیت اجتماعی بالایی دست پیدا خواهید کرد.

اگر در خواب ببینید که قاضی شما را تبرئه کرده است، بیانگر آن است که به ثروت بزرگی دست می یابید.

تعبیر رویای دادگاه

از دیدگاه برایت؛ دیدن دادگاه در خواب به نشانه آن است که نباید اجازه دهید حق تان پایمال شوند.

همچنین از دیدگاه این معبر، اگر در خواب ببنید که در دادگاهی محکوم شده اید به نشانه آن است که به خاطر انجام کاری از شما تشکر و قدردانی می شود.

تعابیر رویای قاضی

از دیدگاه آنلی بیتون نیز بحث و دادرسی در مورد اختلافات در دادگاه اگر به زیان تان تمام شود، به معنای آن می باشد که برای ادعای نادرست دیگران باید با همه توان خود دفاع کنید.

تعبیر رویای اهانت به قاضی در دادگاه

اگر کسی در خواب ببیند که به یک قاضی اهانت می کند، تعبیر آن می تواند نشانه ای از بی دقتی در انجام کار ها باشد.

در صورتی که در خواب ببینید، نزد قاضی در دادگاه هستید و دادرسی و بحث پیرامون اختلافات به نفع ما حل و فصل می گردد به نشانه موفقیت در نتیجه خواستگاری شما می باشد.

تعبیر رویای شاهد در دادگاه

در صورتی که خواب ببینید به عنوان شاهد در دادگاه حضور پیدا کرده اید به نشانه آن است که به دیگران در انجام کارهایتان کمک می کنید، دریافت احضاریه از دادگاه نیز به معنای انجام دادن یک کار غیر قانونی می باشد.

معانی رویای قاضی

تعبیر رویای سالن دادگاه

اگر ببینید که در سالن دادگاه حضور دارید و در برابر اتهامات وارده بر شما از خودتان به دفاع می پردازید، بیانگر آن است که با مسائل و موضوعات دلهره آور، خطرناک و نیز با احساس گناه و عذاب وجدان درگیر هستید.

یعنی موقعیتی در زندگی تان به وجود آمده که نگرانی و دغدغه زیادی برای شما به بار آورده است و احساس می کنید که به نوعی مورد قضاوت قرار گرفته اید.

همچنین خواب های دیگر مرتبط با دادگاه همچون حضور در یک محاکمه و دادرسی و یا اینکه خود قاضی یا وکیل هستید به نشانه مشکلات و دردسر های مالی کوتاه مدت می باشند.

در صورتی که از اتلاف و هدر دادن وقت تان در حین فکر کردن به گذشته خودداری کنید، موضوع برایتان مثبت و خوش بینانه می شود، از این رو باید گذشته ها را رها کرده و به فکر آینده باشید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.