دسته ها
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

تزیین فرنی با ایده های جدید و متفاوت

  • ندا خوشرو
  • 10 مارس 2016
  • ۰

فرنی یکی از انواع دسر های خوشمزه است که شما می توانید این دسر خوشمزه را با ایده های خلاقانه و جدید به زیبایی تزیین کنید. در ادامه با مدل های تزیین فرنی با روش های جدید و زیبا آشنا می شویم.

بیشتر خانم ها به تزیینات دسر و غذا و سفره آرایی علاقه مند هستند. تزیینات غذا و دسر و … نیازمند صبر و حوصله است اگر شما می خواهید با جدیدترین و متفاوت ترین مدل های تزیینات فرنی آشنا شوید تا پایان این مطلب همراه باشید.

فرنی، شله زرد و حلوا از انواع دسر هایی هستند که در سر سفره های افطاری و نذری دیده می شوند بهتر است برای زیبایی و جذابیت سفره افطار و نذری خود تزیینات فرنی، شله زرد و تزیین حلوا را با بهترین ایده ها انجام دهید.

مدل تزیین فرنی با دارچین

تزیین فرنی قالبی

فرنی را می توانید در منزل با دو روش ساده و قالبی تهیه کنید. فرنی های قالبی برای مجالس افطاری شما مناسب هستند. شما می توانید بعد از طبخ کامل فرنی برای شکل گرفتن فرنی آن را در درون قالب مورد نظر خود بریزید و سپس بعد از خنک شدن و شکل گرفتن فرنی آن را از قالب به درون ظرف مورد نظر خود بگردانید و با ایده های زیبا و خلاقانه فرنی قالبی را دیزایین کنید.

مدل تزیین زیبا فرنی

در ادامه این مطلب انواع مدل های تزیینات زیبا و خلاقانه  فرنی قالبی را ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید فرنی قالبی با تزیینات زیبایی را برای سفره افطار خود تهیه کنید.

مدل فرنی قالبی انواع مدل تزیین فرنی انواع مدل تزیین زیبا فرنی ساده و قالبی

دیزایین انواع فرنی برای سفره افطار

اگر شما به دنبال دسری پر طرفدار و فوق العاده برای سفره های افطاری خود هستید بهتر است که فرنی، سله زرد را برای طبخ انتخاب کنید. این دو دسر خوشمزه بسیار پر طرفدار هستند. بهتر است که از دیزایین های زیبا فرنی، و تزیین شله زرد برای زیبایی و جذابیت سفره افطار خود استفاده کنید.

دیزایین فرنی را می توانید با کمک خلال بادام و خلال پسته و دارچین و …سرو کنید.

مدل های تزیین فرنی با ایده های جدید تزیینات زیبای فرنی تزیین جذاب و ساده فرنی تزیینات فرنی با کمک ایده های خلاقانه

در تصاویر زیر فرنی را با تزیینات مختلف خواهید داد شما می توانید از این ایده های خلاقانه و زیبا برای فرنی خود استفاده کنید و زیباترین سفره افطار را داشته باشید.

انواع مدل تزیین فرنی مدل فرنی تزیین شده مدل تزیینات فرنی تصاویر فرنی با تزیینات متنوعمدل تزیین زیبا فرتی مدل تزیینات ساده و زیبا فرنی مدل فرنی تزیین شدهانواع مدل تزیین فرنی تزیین زیبا فرنی با میوه تزیین ساده فرنی در منزل انواع مدل ساده و پر کار تزیین فرنی

برای دیزایین دسر فرنی می توانید فرنی را در دو یا سه رنگ تهیه کنید بعد از این که فرنی کاملا پخته شد می توانید مقداری از فرنی را با زعفران و پودر کاکائو و … مخلوط کنید و سپس فرنی را در ظرف مورد نظر خود بریزید. مدل هایی از تزیین زیبا فرنی سه رنگ را در تصاویر زیر مشاهده خواهید کرد.

تزیین فرنی با سه رنگ سفید و قهوه ای و زرد

تزیین قرنی با یاده های خلاقانه انواع تزیینات فرنی با ایده های خلاقانه و جدید

در این مدل تزیینات زیبای فرنی از چهار رنگ استفاده شده است که در ردیف اول از کاسترد استفاده شده و ردیف دوم فرنی مخلوطی از فرنی و پودر کاکائو است و در ردیف سوم از فرنی ساده استفاده شده است و ردیف چهارم فرنی نیز ژله با طعم تمشک است.

مدل فرنی تزیین شده

نوع دیزایین غذا و دسر نشان دهنده ذوق و استعداد کد بانوی خانه است اگر شما می خواهید از انواع دسر ها مانند فرنی و ژله و بستنی برای مجالس و مهمانی های خود استفاده کنید بهتر است که هر کدام از این نوع دسر ها را به زیبایی تزئین کنید. تزئین فرنی و تزئین انواع دسر ها میل و اشتیاق مهمان ها را به خوردن بیشتر می کند.

اگر شما می خواهید با انواع تزیینات دسر های مختلف آشنا شوید در صورت تمایل می توانید به بخش تزیین دسر مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.