دسته ها
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

خارج شدن از ریپورت اینستاگرام و دلایل ریپورت شدن در این شبکه اجتماعی محبوب

  • رسول پنق
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
  • ۰

گهی پیش می آید که اینستاگرام صفحه شما را به دلایلی و بدون اطلاع قبلی مسدود می کند و شما هیچ عملیاتی را نمی توانید با صفحه اینستاگرامی خود انجام دهید. ما در این مطلب به روش چگونگی رفع ریپورت اینستاگرام و همچنین آزادسازی از مسدود سازی اینستاگرام می پردازیم.

اگر صفحه اینستاگرامی داشته باشید حتما برای شما هم این مشکل به وجود آمده باشد که اینستاگرام تمامی کارهایی که می توانید بکنید را غیر فعال کرده باشد. اینستاگرام قبل از مسدود کردن صفحه شما هیچ اخطاری نمی دهد و حتما این مسدود شدن ناگهانی برای شما سوال به وجود آورده باشد که چرا صفحه شما مسدود شده است. ما در ادامه به دلایل مسدود شدن صفحه شما از طرف اینستاگرام می پردازیم و همچنین راه های فعال کردن دوباره صفحه اینستاگرامی را خواهیم گفت.

دلایل ریپورت اینستاگرام

اینستاگرام به دلایلی ممکن است صفحه شما را غیر فعال کند یا به اصطلاح دیگر ریپورت شده باشید. اینستاگرام برای انجام ایمکار دلایلی را ارائه می دهد. چند نمونه از ذلیلی را که منجر به ریپورت اینستاگرام می شود را بررسی می کنیم.

چگونه ریپورت بودن در اینستاگرام را برطرف کنیم

ریپورت شدن به دلیل شکایت کاربران

اگر فردی در اینستاگرام صفحه شما را گزارش کند و این گزارشات از صفحه شما بیش از حد زیاد شود ممکن است دیر یا زود صفحه اینستاگرام شما بسته شود.

ریپورت شدن به دلیل پست های غیر مجاز

در این دنیا هرچیزی دارای قوانین خاص خود است و اینستاگرام نیز از این قائده مستثنی نیست. طبق قوانینی که در اینستاگرام وجود دارد اگر شما پست هایی خلاف قوانین اینستاگرام بگذارید ممکن است صفحه شما غیر فعال شود.

ریپورت شدن به دلیل فالو و لایک بیش از حد

اگز شما در اینستاگرام صفحه جدیدی را برای خود درست کرده باشید قائدتا به لایک و فالو کردن بقیه افراد پرداخته اید. لایک و فالو کردن در اینستاگرام دارای محدودیت هایی می باشد که اگر این محدودیت ها را نادیده بگیرید شما از طرف اینستاگرام ریپورت خواهید شد. این محدودیت ها در لایک کردن، فالو کردن و ارسال کامنت است که عدد تقریبی محدودیت آنها ۶۰ عدد در هر ساعت است.

فالو و لایک بیش از حد

انتشار بیش از حد پست

اگر شما در اینستاگرام پشت سر هم پست بگذارید اینستاگرام ممکن است شما را ربات تشخیص دهد و صفحه ی شما را مسدود کند. پس برای پست گذاشتن در اینستاگرام بین آپلود پست ها فاصله بگذارید.

نقص کپی رایت در اینستاگرام

کپی رایت یا همان حق نشر برای اینستاگرام بسیار مهم است. در صورتی که می خواهید پست شخص دیگری را آپلود کنید باید شخص را در پست خود تگ کنید تا او نیز آگاه شود. اگر شما بدون اجازه شخص صاحب اثر اقدام به بارگذاری پست شخص دیگری را کنید و او شما را گزارش دهد اینستاگرام طبق قانونی که دارد ممکن است شما را مسدود کند.

روش های رفع ریپورت اینستاگرام

همانطور که  گفته شد برای رفع ریپرت اینستاگرام روش هایی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

رفع ریپورت با تغییر شماره و ایمیل

یکی از راه های رفع ریپورت بودن اینستاگرام تغییر اطلاعاتی مانند شماره تلفن و ایمیل می باشد. برای انجام اینکار شما می توانید به تنظیمات اینستاگرام رفته و به راحتی شماره تلفن یا ایمیل خود را تغییر دهید.

تغییر شماره در اینستاگرام

رفع بلاک شدن اینستاگرام با پیام Action block

اگر درهمگام وارد شدن به اکانت اینستاگرام و در هنگام لایک کردن، فالو کردن و پست گذاشتن با پیام Action blocked مواجه شدید گزینه Tell us را لمس کنید. بعد از اینکار اینستاگرام به شما ایمیلی ارسال خواهد کرد که بفهمد شما ربات نیستید. بعد از اثبات ربات نبودن شما اینستاگرام بعداز یک یا دو روز اکانت شما را باز خواهد کرد.

رفع ریپورت با استفاده از تنظیمات

شما می توانید با رفتن به بخش تنظیمات برنامه اینستاگرام درخواست رفع ریپورتی را بدهید. برای انجام اینکار شما باید به قسمت تنظیمات اینستاگرام بروید و روی گزینه Report a problem کلیک کنید. بعداز انجام اینکار باید گزینه something isnt working را لمس کنید. بعداز انجام اینکار شما باید فرم مربوط به درخواست را پر کنید و دکمه ارسال را بزنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.