دسته ها
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

مجموعه عکس روباه حیوان زیبا و باهوش

  • خانم تمدنی نژاد
  • ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
  • ۰

در این مطلب زیباترین و جدیدترین مجموعه عکس روباه در طبیعت از زوایای مختلف و در گونه های متفاوت را برای شما جمع آوری نموده ایم. این حیوان مکار و حیله گر جز پستانداران می باشد و اغلب به شکار پرندگان، جوندگان و حشرات می پردازد و در طبیعت دارای دشمنان زیادی است.

در طبیعت تنوع حیوانات بسیار بیشمار می باشد یکی از حیوانات مکار و حیله گر و در عین حال زیبا موجود در طبیعت روباه است در این مطلب عکس گونه های مختلف روباه موجود در طبیعت و اطلاعاتی جامع در مورد زیستگاه و تغذیه این حیوان باهوش را برای شما جمع آوری نموده ابم در ادامه عکس روباه و بچه روباه را با هم مشاهده خواهیم نمود.

عکس های روباه و اطلاعات برای شناخت بهتر روباه

روباه جزو جانوران گوشتخوار می باشد ویژگی های ظاهری و اطلاعاتی در مورد زیستگاه و تغذیه این حیوان باهوش و حیله گر را در ادامه برای شما آورده ایم. این حیوان دارای جثه ای کوچک و دم بلند و پر مویی است. طول عمر این حویان زیبا کوتاه و درحدود 12 سال می باشد. دم زیبا، پرمو و کرکی این حیوان به زیبایی روباه افزوده است دم این حیوان کاربردهای فراوانی دارد که از جمله این کاربرد ها می توان به ارسال پیام به دیگر روباه ها و پوشاندن بینی و پاها در سرما اشاره کرد.

دشمنان روباه

عکس روباه در حال جنگاین حیوان باهوش، مکار و در عین حال زیبا در طبیعت دشمنان بسیاری دارد. از جمله دشمنان این حیوان گرگ، گربه وحشی، خرس، پرندگان شکاری و گاهی اوقات شکارچیان می باشند. در عکس بالا جنگ دو روباه را مشاهده می کنید.

تنوع در گونه های روباه

عکس روباه در گونه های مختلفاین حیوان چابک و زیرک دارای تنوع گونه ای زیادی می باشد که از جمله گونه های آن می توان به روباه قرمز، روباه ترکمنی، روباه قطبی، شاه روبا و روباه صحرایی اشاره نمود. در مجموعه عکس های روباه این گونه ها را مشاهده می نمایید.

زیستگاه روباه

عکس روباه در جنگل

محل زندگی این حیوان زیبا و درعین حال مکار در جنگل ها و کشتزارها می باشد زیرا جنگل ها مکان امنی برای لانه سازی توسط این حیوان می باشد.

تغذیه روباه

عکس روباه در حال شکار

  •  آرون گروپس

روباه اصولا تنوع غذایی زیادی دارد بیشتر شکارهای او جوندگان، پرندگان و حشرات می باشند و اگر غذای کمی داشته باشند به لاشه خوای نیز روی می آورند. این حیوان زیرک گاهی اوقات از میوه های گوشتی و دانه ها نیز تغذیه می کنند.

مجموعه عکس روباه در گونه های مختلف

اطلاعاتی جامع در مورد زیستگاه و محل تغذیه روباه زیرک و چابک را مطالعه نمودیم در این بخش عکس های روباه در گونه های مختلف در طبیعت متفاوت را با هم مشاهده می نماییم.

عکس روباه سفید

عکس روباه سفید

عکس روباه شکارچی عکس روباه خاکستری

گونه های مختلف روباه که دارای تفاوت های زیادی با هم هستند را این تصاویر مشاهده می فرمایید

عکس روباه سفید عکس روباه بچه عکس روباه زیبا عکس روباه قرمز عکس روباه ها

همانطور که در عکس روباه مشاهده می کنید دم روباه دارای زیبایی و جذابیت این حیوان نچندان نجیب شده است

عکس روباه در برف

روباه را می توان در منظره های برفی زیادی به دنبال غذا یافت

عکس روباه در زیر برف عکس روباه در طبیعت عکس بچه روباه ها عکس از روباه ها عکس روباه عکس بچه روباه

تصویر بچه روباه در تنه درخت

عکس روباه ها در حال بازی

عکس روباه در حال پریدن در برف در چنذ لحظه متفاوت به خوبی قدرت پرش روباه را به ما نشان می دهد.

عکس روباه زیرک عکس روباه مادر عکس بچه روباه سفید

در این بخش مجموعه عکس روباه و اطلاعاتی جامع و کامل در مورد زیستگاه، تغذیه و گونه های مختلف روباه را با هم مطالعه نمودیم. جالب است بدانید این حیوان زیرک برای دفاع از خود در هنگام شکار شدن خود را باد می کند و بی حرکت باقی می ماند به طوری که دشمن تصور می کند مرده است. برای مشاهده عکس حیوانات بیشتر کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *