دسته ها
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

ایده ها و طرح های نقاشی برای کودکان باهوش

  • سمیرا غلامحسینی
  • ۱۱ دی ۱۳۹۴
  • ۰

یکی از سرگرم کننده ترین و آموزنده ترین سرگرمی های کودکان, علاوه بر داستان ها, نقاشی می باشد. نقاشی برای کودکان حکم زنده نمودن تصورات آن ها را دارد. با نقاشی کردن می تواند قدرت تخیل کودک را پرورش داد.

یکی از سرگرمی های بسیار جذاب برای کودکان نقاشی می باشد. کودکان باهوش و باذوق نقاشی های زیبایی خلق می کنند. استفاده از مداد رنگی و آب رنگ نقاشی این کودکان را جذاب تر می کند. در این مطلب با ایده ها و طرح های نقاشی برای کودکان دختر و پسر باهوش آشنا می شویم.

خلاقانه ترین نقاشی برای کودکان باهوش

برخی کودکان توانایی و استعداد بیشتری در نقاشی کشیدن دارند. این کودکان باهوش, قدرت تجسم بسیار قوی دارند و قادرند به راحتی تصورات خود را بر روی کاغذ منتقل نمایند. آشنایی بیشتر این کودکان با محیط پیرامون, می تواند به آن ها در خلق آثار جذاب تر کمک کند. کودکان به این نقاشی ها مانند رنگ آمیزی علاقه زیادی دارند. در ادامه ایده ها و طرح های نقاشی برای این کودکان به تصویر کشیده شده است.

  •  گالری اسپیناس

نقاشی آب رنگی کودکان

نقاشی برای کودکان

نقاشی برای کودکان

نقاشی های خلاقانه کودکان

نقاشی برای کودکان

نقاشی حیوانات برای کودکان باهوش پسر

کودکان پسر علاقه زیادی به حیوانات مختلف دارند. به همین جهت قادر هستند حیوانات را راحت تر تصور کنند و ان ها به تصویر بکشند. تصاویر زیر نمونه هایی از نقاشی حیوانات برای این کودکان است.

نقاشی حیوانات جذاب برای کودکان

نقاشی لاک پشت

نقاشی حیوانات برای کودکان

نقاشی برای کودکان

نقاشی برای کودکان

قشنگ ترین نقاشی طبیعت برای کودکان دختر و پسر

علاوه بر حیوانات, کودکان علاقه زیادی به طبیعت دارند. آن ها به راحتی می توانند طبیعت را تصور کنند و نقاشی های مرتبط به آن بکشند. این نقاشی ها می تواند با مداد رنگی و یا آب رنگ کشیده شود. برخی از این نقاشی ها را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

زیباترین نقاشی های کودکانه

نقاشی برای کودکان

نقاشی درختان طبیعت

نقاشی کودکان باهوش

نقاشی برای کودکان

نقاشی های خلاقانه خانه برای کودکان باهوش و زرنگ

یکی از ایده های نقاشی برای کودکان از قدیم تا به امروز, طراحی خانه ها می باشد. در داستان های تصویری کودکانه نیز, خانه ها به تصویر کشیده می شوند و باعث ارتباط بهتر کودک با قصه می شوند.

نقاشی برای کودکان

نقاشی برای کودکان

نقاشی خانه و طبیعت

نقاشی برای کودکان

طراحی و نقاشی طبیعت

با توجه به ایده ها و طرح های به تصویر کشیده شده از نقاشی برای کودکان, می توانید از این طرح ها برای نقاشی کشیدن کودک خود استفاده نموده و استعداد و ذوق و علاقه کودک خود به نقاشی را بسنجید. علاوه بر قصه ها, کودکان علاقه زیادی به نقاشی دارند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.