دسته ها
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

پرپشت شدن ابرو با ۶ روش طبیعی تقویت ابرو

  • ندا خوشرو
  • ۳۰ آذر ۱۳۹۴
  • ۰

ابرو های پرپشت زیبایی چهره و چشم ها را چند برابر می کند. برای پرپشت کردن ابرو های خود استفاده از لوسیون ها و مواد شیمیایی را رها کنید زیرا علاوه بر صرف هزینه های زیاد زیان هایی را بر روی پوست و ابروی شما می گذارند. در این مجموعه از سلامت پوست روش های طبیعی را برای پرپشت شدن ابرو در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

یکی از بهترین و بی زیان ترین روش های پر پشت شدن ابرو استفاده از گیاهان و مواد طبیعی است. مواد شیمیایی گزینه مناسبی برای پر پشت کردن ابرو های شما نمی باشند و به مرور زمان مواد شیمیایی اثر تاثیر گذار خود را از دست می دهند ولی گیاهان و مواد طبیعی هرگز اثر خود را از دست نمی دهند زیرا همه مواد مغذی در درون گیاهان و مواد طبیعی وجود دارد.با استفاده مداوم و طولانی مدت از گیاهان و مواد طبیعی می توانید ابرو های خود را پر پشت کنید و قسمت های خالی ابروی شما با استفاده مداوم از این نوع مواد طبیعی به خوبی پر خواهد شد. در ادامه مطلب جند روش برای پر پشت شدن ابرو را به شما عزیزان معرفی می کنیم. داشتن ابرو پهن و پر پشت در جذابیت چهره شما تاثیر گذار است.

ابرو پر شت

روش های طبیعی برای پشت شدن ابرو

روش های طبیعی بهترین گزینه برای پر پشت شدن ابرو  شما می باشند زیرا اثرات زیان باری ندارند و شما می توانید به راحتی و بدون هیچ نوع دغدغه ای این محصولات طبیعی را برای پشت کردن ابرو های خود استفاده کنید.

روغن بادام

یکی از راه های پر پشت کردن ابرو ها ماساژ ابرو با روغن بادام است که شما می توانید هر شب قبل از خوابیدن ابرو های خود را با روغن بادام به خوبی ماساژ دهید استفاده منظم و مکرر از روغن بادام تاثیر زیادی بر پر پشت شدن ابرو های شما خواهد داشت.

روغن بادام

پرپشت شدن ابرو ها با روغن زیتون و آب پیاز

سولفور برای رشد و پر پشت کردن ابرو ها مفید و ضروری است آب پیاز مقدار حاوی مقدار قابل توجهی سولفور است. روغن زیتون هم روند رشد ابرو ها را سریع تر می کند.
مقداری پیاز را رنده کنید و آب آن را با کمک پارچه به خوبی بگیرید. آب پیاز را در درون ظرفی مناسب بریزید و با روغن زیتون به خوبی مخلوط کنید سپس مخلوط این مواد را به مدت ۱۵ دقیقه بر روی ابرو های خود قرار دهید و بعد از گذشت مدت زمان ذکر شده ابرو های خود را به خوبی با آب شستشو دهید.

روغن زیتون


آب پیاز

پر پشت کردن ابرو ها با استفاده از روغن کرچک

استفاده مداوم از روغن کرچک روند رشد ابرو های شما را سریع تر می کند و باعث می شود تا موهای ابرو کلفت تر شوند. روغن کرچک تمام مواد لازم را برای رشد موها در بر دارد. در مدت دو هفته هر شب قبل از خواب ابرو های خود را با روغن کرچک ماساژ دهید بعد از مدت زمان ذکر شده تاثیر روغن کرچک را بر روی ابرو های خد به وضوح مشاهده خواهید کرد.

روغن کرچک

روغن نارگیل راهی برای پرپشت کردن ابرو ها

مقداری روغن نارگیل در ظرفی بریزید و آن را بر روی حرارت قرار دهید تا باز شود سپس روغن نارگیل را قبل از خواب بر روی ابرو های خود بمالید و به مدت یک ماه هر شب قبل از خواب این روش را ادامه دهید رشد ابرو های شما سریعتر خواهد شد.

روغن نارگیل

وازلین

مقداری وازلین را با روغن کپسول ویتانین E مخلوط کنید و هرشب این مخلوط را به ابرو های خود بمالید. به طور منظم و به مدت یک ماه هر شب این مخلوط استفاده کنید. وازلین و روغن کپسول ویتامین E موهای ابرو شما را ضخیم تر می کنند.

وازلین برای تقویت ابرو ها
پر پشت شدن ابرو

روغن رزماری

روغن رزماری یکی از روش های بسیار فوق العاده و موثر برای پرپشت شدن ابرو ها است. هر شب قبل از با مقداری روغن رزماری ابروهای خود را ماساژ دهید و این کار را یک ماه به طور منظم هر شب انجام دهید.

رز ماری

6 روش پر پشت شدن ابرو

به طور کلی درمان پوست و مو با روش های طبیعی بسیار مناسب تر از مواد و لوسیون های شیمیایی است. در این بخش از سلامت مو چند روش آسان و کم هزینه را برای پرپشت شدن ابرو معرفی کردیم. خواب کافی و رعایت مدت زمان مرتب کردن ابرو و برداشتن ابرو یکی از نکاتی است که شما باید بیشتر به آن توجه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.