دسته ها
دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

مدل یقه کت زنانه در طرح های شیک مجلسی و اسپرت

 • ندا خوشرو
 • ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • ۰

در این مطلب با انواع مدل یقه کت زنانه آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و از مشاهده آن ها نهایت بهره را ببرید.

مدل یقه کت برای لباس های بانوان در انواع طرح های مختلف نظیر کلاسیک و فانتزی و مدرن و … موجود است و شما می توانید با توجه به فرم اندام و گردن تان از بین آن ها یقه ای مناسب و شیک را انتخاب کنید و جذاب و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

مدل یقه کت زنانه با طرح های زیبا و شیک

طرح یقه کت می تواند تاثیر زیادی روی زیبایی فرم اندام داشته باشد و علاوه بر این اگر مدل یقه کت بدرستی انتخاب شود عیب های موجود در قسمت بالاتنه کمتر به نظر می رسند از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب یقه کت های مجلسی حساسیت و دقت لازم را داشته باشید.

 • خرید انواع قهوه
 • بلیط کیش

مدل یقه کت

طرح های یقه کت مجلسی برای خانم ها

کت و دامن یا کت و شلوار زنانه از انواع لباس هایی هستند که خانم ها در مهمانی ها و مجالس مختلف از آن ها استفاده می کنند و اگر شما نیز تمایل دارید ظاهری رسمی و با وقار داشته باشید بهتر است این مدل لباس مجلسی ها را برای پوشیدن انتخاب کنید.
کت های مجلسی زنانه در انواع طرح های کلاسیک و اسپرت موجود هستند که با توجه سبک دوخت کت از مدل یقه مناسبی برای آن استفاده می شود.
برای دوخت یقه کت از انواع مدل یقه های انگلیسی و آرشال و آمریکایی و گرد و هفت و دیپلمات و … استفاده می شود که هر یک از این یقه ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و بهتر است شما با توجه به فرم قسمت بالاتنه تان از بین این طرح های مختلف یقه مناسبی را برای دوخت کت مجلسی تان انتخاب نمایید.

مدل یقه کت

یقه کت مجلسی

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

مدل یقه ساده کت

مدل یقه کت

یقه کت اسپرت زنانه

کت زنانه مجلسی

یقه زیبا و شیک کت زنانه

مدل یقه کت

مدل یقه ساده و شیک

یقه کت مجلسی

یقه ساده کت

مدل یقه کت مجلسی

یقه هفت

مدل یقه ساده برای کت

یقه کت زنانه

طرح یقه کت

مدل کت ساده

مدل کت با یقه هفت

مدل کت زنانه ساده

یقه های شیک و ساده برای کت

کت های مجلسی زنانه

طرح یقه برای کت بانوان

مدل یقه گرد کت

مدل یقه ساده برای کت

یقه هفت از رایج ترین مدل یقه ها برای دوخت کت مجلسی است و این مدل یقه باعث می شود تا توجه اغلب افراد به سمت صورت و گردن جلب شود بنابراین بهتر است افرادی که بالا تنه بزرگ و درشتی دارند از این طرح یقه برای دوخت کت مجلسی خود استفاده نمایند.
یقه هفت های پهن و بزرگ نیز برای خانم های لاغر اندام مناسب تر هستند و این مدل یقه ها باعث می شوند تا قسمت بالاتنه بزرگ تر به نظر برسد.
یقه انگلیسی و یقه گرد نیز جزء یقه های زیبا و معروف برای دوخت کت های مجلسی محسوب می شوند. یقه های گرد باز برای زنان درشت اندام انتخابی مناسب و ایده آل هستند و اگر شما دارای صورتی استخوانی و اندامی لاغر هستید بهتر است یقه کت خود را از بین این مدل ها انتخاب نکنید.
از یقه دیپلمات نیز برای دوخت کت های رسمی و کلاسیک استفاده می شود و این مدل یقه ها برای خانم هایی که تمایل دارند ظاهر و تیپی کلاسیک داشته باشند انتخابی مناسب به شمار می روند.

مدل یقه برای کت زنانه

یقه کت اسپرت

مدل یقه برای کت زنانه

طرح کت با یقه هفت

یقه کت زنانه

مدل کت و دامن زنانه

یقه کت برای خانم های چاق

یقه کت برای خانم های درشت اندام

کت یقه هفت

طرح یقه کت با طرح های زیبا

مدل کت مجلسی

کت یقه باز

یقه کت اسپرت و شیک

مدل یقه زیبا برای کت مجلسی

مدل یقه ساده کت

یقه ساده کت مجلسی

یقه کت زنانه

مدل کت اسپرت

کت مجلسی زنانه

مدل یقه کت برای خانم های خوش سلیقه

در این مطلب تصاویری از مدل یقه کت زنانه را پیش رو داشتید که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها یقه شیک و مناسبی را برای دوخت کت مجلسی خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.