دسته ها
یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲

سفر به روستای اولسبلنگاه ماسال و دیدنی های این منطقه

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۸
  • ۰

اولسبلنگاه یکی از جاذبه هخای رویایی و بی نظیر در ماسال است که دارای چشم اندازهای بکر و خیال انگیز است. بیشتر گردشگران روستای اولسبلنگاه ماسال را به قطعه ای از بهشت تشبیه کرده اند که بر روی زمین قرار دارد.

گیلان یکی از نقاط سرسبز و تماشایی در شمال ایران است در این بخش از ایران شما شاهد جاذبه های تماشایی بسیاری خواهید بود که روستای ماسال یکی از دیدنی ترین این جاذبه ها است. این منطقه یک منطقه ییلاقی در گیلان است و به همین دلیل خانه های ییلاقی را در اطراف این روستا مشاهده خواهید کرد.

یکی از عمده ترین جذابیت های این روستا برای گردشگران سنت های قدیمی است که همواره در میان مردم آن وجود دارد و بسیار ارزشمند و مهم است. طبیعت و چشم انداز دلفریبی که در این منطقه ییلاقی شاهد آن هستید در هیچ جای دنیا نظیر ندارد و به همین دلیل هر ساله گردشگران زیادی برای دیدن مکان های دیدنی ماسال به این مناطق سفر می کنند.

 روستای اولسبلنگاه

روستای اولسبلنگاه ماسال و دیدنی های این منطقه

جذابیت های اولسبلنگاه به قدری متنوع و دلفریب است که شمردن این جاذبه ها دشوار است از جاده این روستا تا خانه های ییلاقی آن هر یک دارای جذابیت های ویژه خود هستند. در مسیر رسیدن به این روستا و در جاده آن شاهد طبیعتی بکر و زیبا هستید که پوشیده از درختان و گیاهان است در روستا نیز وجود اسب های اصیل و اهلی بر جذابیت ها افزوده است.

جاذبه های روستای اولسبلنگاه ماسال

طبیعت این روستابه دلیل بکر بودن و دست نخورده بودن بسیار تماشایی است و بسیاری از جاذبه های طبیعی که در دنیا دیده نمی شود را می توانید در این روستا تجربه کنید. جذابیت های این روستا وصف نشدنی است از همین جهت توصیه می شود تا با سفر به این نقطه از دنیا تجربه ای جدید و تازه را تجربه کنید و به یادماندنی ترین خاطرات خود را در این روستا رقم بزنید.

  •  مبل و میز
  •  آرون گروپس

نوع زندگی روستایی اهالی این منطقه خود به تنهایی یکی از جذابیت های وصف ناپذیر است چراگاه حیوانات مختلف و تماشای این منظره از بالاترین نقطه روستا تجربه ای خاص برای هر فرد خواهد بود. چشم انداز این روستا به قدری بکر و تماشایی است که می توانید از این چشم اندازهای به عنوان قابی زیبا برای عکسبرداری و ثبت لحظات استفاده کنید.

روستای توریستی اولسبلنگاه ماسال

تجربه اسب سواری نیز یکی دیگر از تفریحات سالم و جذاب در این روستای تماشایی است اما از سوی دیگر برخورداری این منطقه از آب و هوای بسیار معتدل در نقطه ای خاص از گیلان بر اهمیت این منطقه افزوده است. در فصل های مختلف از سال نیز می توانید چشم اندازهای متفاوت و متنوعی را نظاره گر باشید اما بیشتر گردشگران ترجیح می دهند تا در فصل تابستان این منطقه ییلاقی را برای سفر خود انتخاب کنند.

اولسبلنگاه ماسال

روستای اولسبلنگاه ماسال تنها بخشی از جاذبه های طبیعی و دیدنی در ماسال است و شما می توانید در اطراف این شهر چشم اندازهای دیگری را نیز می توانید مشاهده کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *