دسته ها
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

عکس کوه های مختلف و زیبا در نقاط مختلف دنیا

  • خانم تمدنی نژاد
  • ۲۰ آذر ۱۳۹۴
  • ۰

کوه ها یکی از زیباترین مناطق دیدنی در میان مناظر مختلف طبیعت هستند دراین مطلب عکس کوه های مختلف دنیا را گردآوری کرده ایم امیدواریم از مشاهده تصاویر کوه های متفاوت لذت ببرید.

به برآمدگیها و ارتفاعات موجود در سطح زمین که متشکل از خاک و سنگ فراوان و کانیهای مختلف و نسبت به زمینهای اطراف بلند تر می باشد کوه گفته می شود در سراسر دنیا انواع مختلف کوه ها وجود دارند که جزء زیباترین مناظر طبیعی به حساب می آیند. در ادامه مجموعه عکس کوه در نقاط مختلف جهان را جمع آوری نموده ایم امیدواریم از مشاهده تصاویر لذت کافی را ببرید و تا پایان مطلب همراه من باشید .

عکس کوه های مختلف

انواع مختلف کوه

زمین شناسان کوه ها را به چهار دسته کلی تقسیم می کنند این تقسیم بندی ها از لحاظ چگونگی ساختمان انجام می گیرد .چهار دسته کوه را می توان به این صورت نام گذاری کرد:کوه های چین دار، کوه های گنبدی،کوه های قطعه ای و کوه های آتش فشان.

کوه ،گیاهان کوهی و کوهنوردی

کوه و گیاهان کوهی

یکی از زیبایی های طبیعی جهان می باشد گیاهانی که در کوه به صورت خودرو می رویند موارد کاربرد بسیاری دارند و اغلب مردم در اوقات فراغت خود به کوهنوردی می روند که این ورزشی برای سلامتی بسیار مفید است و همچنین کوهنوردی باعث آرامش افراد می شوند .

عکس کوه نقاط مختلف جهان

دراین بخش عکس کوه های مختلف جهان را جمع آوری نموده ایم که در ادامه با هم مشاهده می نماییم امیدوارم از مشاهده تصاویر کوه های مختلف لذت کافی را ببرید .

عکس کوه های زیبا

  •  آرون گروپس

عکس بسیار زیبا از کوه آتشفشانی در چیلی

کوه های مختلف جهان

عکس کوه عقاب در نواحی یزد

کو های پوشیده از گیاهانکوه های آتشفشانیعکسی زیبا از کوهی زیباکوه های مختلف جهانکو های عجیب دنیاکوه های مختلف و زیباکوه های پوشیده از برفعکس کوه با منظره برفی در فصل زمستان

عکس کوه های مناطق گرم و خشکعکس کوه های سنگیکوه ها و گیاهان کوهیعکس کوه های رنگیتصویری بسیار زیبا از کوهتصاویر بسیار زیبا از کوهکوه های سنگی پوشیده از گیاهکوه پوشیده از برفکوه های زیباکوه و راه های ساخته شدهامیدوارم از مشاهده عکس کوه های زیبا در نقاط مختلف جهان لذت برده باشید کوه ها یکی از زیباترین و بکرترین مناطق طبیعی گردشگری نیز محسوب می شوند که هر ساله تعداد زیادی از طرفداران طبیعت را به گردش در کوه های متفاوت وادار می کنند، برای مشاهده تصاویر بیشتر از مناظر طبیعت به بخش عکس طبیعت مراجعه کنید .

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *