دسته ها
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

مدل لباس سنتی دخترانه با رنگ های زیبا و دوست داشتنی

  • ندا خوشرو
  • ۳ بهمن ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل لباس سنتی دخترانه با طرح های شیک و خاص را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل با سلیقه تان مطابقت و همخوانی داشته باشند.

مدل لباس محلی دخترانه از انواع لباس های رنگارنگ و اصیل ایرانی است و در دوخت این مدل لباس ها از نقش و نگاری خاص و زیبا استفاده شده است و اگر شما تمایل دارید ظاهر و پوششی محلی داشته باشید می توانید این مدل لباس ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

امروزه اغلب دختران جوان تمایل دارند از لباس های سنتی استفاده نمایند به همین دلیل است که طراحان مد برای طراحی برخی از لباس ها از تلفیق دو سبک مدرن و سنتی استفاده کرده اند.

مدل لباس سنتی طرح دار

مدل لباس سنتی دخترانه با طرح و رنگ شیک

ایران مهد تمدن و هنر است و سبک لباس در ایران از سال های گذشته تا به امروز با ظرافت خاصی اجراء شده است و از قسمت شمال تا جنوب و شرق تا غرب ایران هر یک از افراد از لباس ها با سبک خاصی استفاده می نمایند.

در مطالب قبلی مدل لباس سنتی ایرانی و مدل لباس محلی لری و مدل لباس آذری را مشاهده کردید در ادامه تصاویری از انواع مدل لباس محلی دخترانه، با طرح و رنگ های متنوع را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

  •  قاصدک 24

مدل لباس دخترانه سنتی

مدلهای لباس سنتی

برای دوخت لباس های سنتی از انواع پارچه های طرح دار و رنگارنگ استفاده می شود و این مدل لباس ها دارای طراحی خاص و متفاوتی هستند و اگر شما تمایل دارید ظاهر و تیپی کلاسیک و ایرانی داشته باشید بهتر است این مدل لباس ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
لباس های سنتی در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود هستند و هر یک از این مدل لباس ها دارای طراحی جذاب و منحصر به فردی می باشند و شما می توانید از بین طرح های متنوع لباس های سنتی با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری تان لباسی مناسب و شیک را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
اغلب لباس های سنتی همچنین به صورت پوشیده طراحی می شوند و اگر شما از آن دسته از دختران جوانی هستید که تمایل دارید در مکان های مختلف پوشیده باشید این مدل لباس ها می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند.

مدل لباس سنتی دخترانه

مدل پیراهن شیک و سنتی دخترانه

مدل لباس دخترانه سنتی

 کت و سارافون جذاب دخترانه

مدل لباس طرح دار سنتی

مدل لباس طرح دار سنتی

مدل های لباس سنتی طرح دار

کت و سارافون سنتی دخترانه

مدل لباس سنتی شیک و زیبا

مدل پیراهن سنتی گلدار دخترانه

مدل لباس سنتی دخترانه

لباس سنتی شیک و گلدار

مدل لباس سنتی طرح دار

مدل لباس سنتی و طرح دار کوتاه

مدل لباس سنتی طرح دار و شیک

مدل لباس محلی دخترانه

مدل های لباس سنتی زیبا و طرح دار

لباس محلی شیک و جذاب دخترانه

مدل لباس محلی طرح دار

مدل سارافون سنتی دخترانه

لباس طرح دار سنتی

لباس طرح دار دخترانه

مدل لباس محلی طرح دار

مدل لباس مجلسی سنتی

مدل لباس سنتی دخترانه زیبا و شیک

مدل پیراهن سنتی

مدل لباس سنتی ساده

مدل  پیراهن مجلسی سنتی دخترانه

مدل لباس سنتی دخترانه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل لباس سنتی دخترانه آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها لباسی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.