دسته ها
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

مدل پالتو خزدار با طراحی جذاب و تماشایی

  • ندا خوشرو
  • ۲۷ آذر ۱۳۹۷
  • ۰

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا توجه شما را به ۳۰ مدل پالتو خزدار زنانه و دخترانه جلب می کنیم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما عزیزان مطابقت و همخوانی داشته باشند.

پالتو یکی از ضروری ترین لباس ها برای گرم نگه داشتن بدن در روزهای سرد سال است و اگر شما تمایل دارید در فصل زمستان ظاهر و استایلی متفاوت و خاص داشته باشید بهتر است مدل پالتوهای  خز دار را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل پالتو زنانه و مدل پالتو دخترانه در انواع طرح های متنوع نظیر پالتوی ساده و پالتو کار شده و پالتوی خز دار و … موجود هستند که انتخاب هر یک از این مدل ها به سلیقه شخصی و فرم اندام و مکانی که قرار است پالتو را در آنجا بپوشید بستگی دارد.

 مدل پالتو خزدار زنانه

مدل پالتو خزدار با جدیدترین طرح های مد سال

انتخاب پالتو با طرح و رنگ مناسب از بین مدل های متنوع کار نسبتا دشواری است بنابراین بهتر است خانم ها در هنگام انتخاب مدل و رنگ پالتوی خود حساسیت لازم را به خرج دهند. در ادامه این مطلب انواع مدل پالتوی خز دار کوتاه و بلند را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل پالتو چرم خزدار

  • کالا چیو

مدل پالتوی خز دار زنانه و دخترانه

اگر شما برای فصل زمستان به دنبال پالتویی گرم و در عین حال زیبا هستید بهتر است مدل پالتوهای خزدار را برای پوشیدن انتخاب کنید. در دوخت برخی از پالتوهای خزدار زنانه و دخترانه از مقدار خز زیادی استفاده شده و در دوخت برخی دیگر از این مدل پالتوها از خز کمتری استفاده شده است که هر یک از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.
از خزهای تزیینی اغلب برای تزیین کردن یقه و سرآستین های پالتو استفاده می شود و علاوه بر این شما می توانید از مدل پالتوهای خزدار به عنوان پالتوی مجلسی برای رفتن به مهمانی ها و مجالس استفاده نمایید.
توجه داشته باشید که برای داشتن ظاهر و تیپی متفاوت بهتر است به همراه مدل پالتو خز دار از اکسسوری های لوکس نظیر بوت های ساق بلند و بوت های پاشنه دار و کلاه و شال مناسب و … استفاده نمایید.
در هنگام انتخاب مدل پالتوهای خز دار علاوه بر طرح و رنگ پالتو باید به فرم اندام خود نیز توجه داشته باشید. مدل پالتوهای زنانه و دخترانه خز دار برای خانم ها با فرم اندام متناسب و لاغر انتخابی ایده آل به شمار می روند و خانم ها با فرم اندام چاق و درشت بهتر است از پوشیدن پالتوها با خز زیاد خودداری کنند زیرا این مدل پالتوها باعث درشت تر به نظر رسیدن فرم اندام می شود.

مدل پالتو بلند زنانه

مدل پالتوی بلند

مدل پالتوی کوتاه خزدار

مدل پالتو کوتاه خز دار

مدل پالتو دخترانه خزدار

مدل پالتوی شیک و زیبا خز دار

مدل پالتوی شیک خزدار

مدل پالتوی شیک و زیبا خزدار

 مدل پالتو خزدار مدل پالتوی خزدار مدل پالتو زنانه  مدل پالتو خزدار زنانه مدل پالتوی قرمز خزدار مدل پالتو پالتوی خزدار پالتو مشکی خزدار پالتوی مرجانی زنانه مدل پالتو بلند زنانه پالتو خزدار مجلسی مدل پالتوی شیک مدل پالتو مدل پالتو بلند مدل پالتوی بلند خاکستری پالتوی زنانه مدل پالتو قرمز خزدار مدل پالتو کره خزدار مدل پالتو خزدار پالتوی زنانه خزدار مدل پالتوی خاکستری خزدار مدل پالتو کوتاه پالتوی مجلسی

در دوخت مدل پالتوی خزدار از خزهای طبیعی و خزهای مصنوعی استفاده می شود که خزهای طبیعی نسبت به خزهای مصنوعی گران تر هستند همچین این مدل خزها دارای کیفیت و زیبایی بی نظیری نیز می باشند بنابراین بهتر است در صورت امکان پالتوهای خزدار با خز طبیعی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.