دسته ها
جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

تعبیر خواب گم شدن در مکان های مختلف چیست؟

 • ندا خوشرو
 • ۲ دی ۱۳۹۷
 • ۰

در این مطلب با تعبیر خواب گم شدن در خدمت شما همراهان عزیز و همیشگی مجله آرگا هستیم که امیدواریم این مطلب تعبیر خواب مورد توجه تان قرار بگیرد.

همه افراد ممکن است در طول عمر خود در خواب ببینند که در مکانی گم شده اند و دیدن این خواب غیر عادی به نظر نمی رسد. تعبیر خواب گم شدن به شرایط کلی خواب و سایر نمادهایی که خواب بیننده در خواب می بیند بستگی دارد و جالب است که بدانید کوچک ترین جزئیاتی که در خواب مشاهده می شود می تواند تاثیر زیادی در تعبیر کلی خواب داشته باشد. 

تعبیر خواب گم شدن از دیدگاه چند تعبیرگر معروف و معتبر

خواب هایی نظیر گم شدن و غرق شدن و مردن و … از انواع خواب هایی رایجی هستند که هر فردی ممکن است این خواب ها را در طول عمر خود بارها ببیند که هر کدام از این خواب ها دارای تعابیری خاصی هستند. در مطالب قبلی تعبیر خواب غرق شدن و تعبیر خواب زایمان و تعبیر خواب تصادف را مطالعه کردید در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با تعبیر خواب گم شدن آشنا سازیم.

تعبیر گم شدن در خواب

دیدن گم شدن در خواب از دیدگاه معبران اسلامی و غربی دارای چه تعبیری است ؟

 • کتاب فرهنگ تفسیر رویا

دیدن خواب گم شدن نشانه سردرگمی و از دست رفتن توان و انگیزه برای گرفتن تصمیم های قاطع خواب بیننده است و دیدن این خواب گاهی اوقات به مسئله هایی اشاره می کند که در زندگی پدیدار شده اند و خواب بیننده از این مسائل بی اعتنا گذشته است و این مسائل تاثیر منفی خود را در زندگی خواب بیننده برجا گذاشته اند بنابراین بهتر است شما در محیطی که در خواب در آن گم شده اید کمی تامل کنید تا بتوانید ریشه مسئله را دریابید.

 • ابن سیرین

اگر فردی در خواب ببیند که گم شده است نشانه این است که در آن مکان هیچ فردی به خواب بیننده اهمیت نمی دهد و وی را به حال خود رها می کنند و قدر او را نمی دانند.
اگر فردی در خواب ببیند که فرزند یا زن وی گم شده اند نشانه رسیدن ضرر و زیان به خواب بیننده است.
اگر فردی در خواب ببیند که وسیله اش گم شده است اگر آن چیز دارای تعبیری خوب باشد نشانه این است که خواب بیننده دچار غم و اندوه می شود و اگر آن چیز دارای تعبیر بدی باشد نشانه این است که کار و امورات خواب بیننده رو به راه و منظم می شوند.

 • بلیط کیش
 • نهال بیبی شاپ

گم شدن در خواب دارای چه تعبیری است؟

 • تونی کریسپ 

تعبیر خواب گم شدن بیانگر این است که خواب بیننده در ناحیه جدیدی از تجربیات و یا شرایط جدیدی از زندگی خود قرار می گیرد.

 • یوسف نبی

اگر فردی در خواب ببیند که در شهری غریب گیر افتاده یا گم شده است بیانگر این است که شانس و فرصت های خود را از دست می دهد و در عوض به جای آن فرصت یا چیزهای تازه ای را پیدا می کند.

 • حضرت دانیال 

تعبیر خواب گم شدن در شهر غربت نشانه رو به رو شدن با اتفاق های جدید است که این اتفاق ها انسان را به سمت پیروزی و سعادت می کشانند.

تعبیر گم شدن در خواب از دیدگاه معبران غربی

 • هامونی 

اگر فردی در خواب ببیند که به تنهایی گم شده است و در خواب گریه می کند و ناراحت است بیانگر این است که مشکلاتی سخت و حل نشدنی در آینده ای نه چندان دور برای او پیش می آیند.
اگر فردی در خواب ببیند که به همراه اعضای خانواده اش گم شده است بیانگر این است که دوره ای خوب ولی کوتاه مدت را در زندگی خود شروع می کند و در این دوره تجربه های لذت بخش و زیادی را به بدست می آورد و حالش خوب می شود.
اگر فردی در خواب ببیند که به همراه کودکی نابالغ یا نوزادی گم شده است بیانگر این است که مصیبتی بزرگ برای خواب بیننده در راه است که این مصیبت او را سیاه پوش و ناراحت می کند.

تعبیر دیدن خواب گم شدن

در این مطلب تعبیر گم شدن در خواب را پیش رو داشتید که امیدواریم با توجه به جزئیاتی که در خواب مشاهده کردید بتوانید خواب خود را به راحتی تفسیر و تعبیر نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.