دسته ها
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

متن رسمی تشکر با جملات زیبا و دلنشین برای قدردانی

  • ندا خوشرو
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب گلچینی از متن رسمی تشکر را گردآوری کرده ایم که امیدواریم این جملات پرمحتوا و دلنشین مورد توجه شما همراهان عزیز و همیشگی مجله آرگا قرار بگیرند.

جملات تشکر آمیز در انواع مضامین مختلف و با لحن احساسی و صمیمی و رسمی و اداری نوشته شده اند و شما می توانید با توجه به نسبت خود با اطرافیان تان این جملات را برای آن ها ارسال کنید. متن رسمی تشکر از انواع جملاتی است که برای تشکر و قدردانی از معلم و استاد و همکار و رئیس و … استفاده می شود و شما می توانید به کمک این متن ها از کسانی که در حق شما محبت کرده اند تشکر و قدردانی نمایید. 

متن رسمی تشکر و قدردانی

اغلب انسان ها زمانی که فردی در حق آن ها خوبی می کند تمایل دارند جمله ای زیبا و پرمحتوا را برای تشکر و قدردانی از آن فرد برایش ارسال نمایند و این جملات تشکر آمیز را می توان در شبکه های پرمخاطب اجتماعی یا به عنوان اس ام اس ارسال کرد. در ادامه مجموعه ای از متن رسمی تشکر را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مطالعه این جمله ها نهایت بهره را ببرید.

جملات رسمی تشکر

جملات رسمی تشکر 

راز تشکر در خنده است
خنده با تشکر زیباست
تشکری که از سر دل نباشد ارزش ندارد …

متن زیبا و رسمی تشکر 

سپاسگذار کسانی هستم که سرآغاز تولد من هستند. از یکی زاده می‌شوم و از دیگری جاودانه. استادی که سپیدی را بر تخته سیاه زندگیم نگاشت و مادری که تار مویی از او به پای من سیاه نماند.

جملات زیبا تشکرآمیز

نمی دانم کدامین جمله را برای توصیف محبت هایتان بنویسم

انسانی از جنس بلور، آسمانی و مهربان

چقدر زیبا واژه ها را آسمانی می کنید

ممنون بابت همه تلاش ها و محبت هاتون

جملات تشکرآمیز

جملات رسمی تشکر زیبا و پرمحتوی

بسی شایسته است به پاس تلاش‌ها و زحمات مستمر شما

در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه،

نهایت سپاس و قدردانی خویش را خدمت حضرت عالی ابراز داریم.

جملات رسمی زیبا تشکر 

به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی درزمینه پیشبرد اهداف درمحیط کار تقدیم می‌دارم. از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار را در مجموعه مسئلت دارم.

متن تشکر رسمی 

بسی شایسته است به پاس تلاش‌ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه، نهایت سپاس و قدردانی خویش را خدمت حضرت عالی ابراز داریم …

متن رسمی و پرمحتوا تشکر

جملات تشکرآمیز پرمحتوا و دلنشین

اکنون که دوران مسئولیت شما در شرکت به پایان رسیده، بر خود لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های ارزنده شما در توسعه و بهبود تشکر نمایم.

متن تشکر و قدردانی رسمی 

تشکر و تقدیر برای شماست که

همواره لطفتان را به من ارزانی داشتید.

از زحماتتان بی‌نهایت تشکر می‌کنم.

جملات زیبا برای تشکر و قدردانی 

می‌گویند اگر می‌خواهی به کسی لطف کنی به او ماهی نده، ماهیگیری را به او بیاموز. سپاسگزار معلمی چون شما در زندگی خود هستم که اندیشیدن را به من آموختید نه اندیشه‌ها را.

جمله های رسمی تشکر 

تشکر و تقدیر برای توست
ای معلم
تشکر می کنم از زحماتت
ای معلم

متن رسمی تشکر

در این مطلب مجموعه ای بی نظیر از جملات رسمی تشکر را گردآوری کردیم که امیدواریم این متن ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند و بتوانید از بین آن ها جمله ای پرمحتوا را برای قدردانی انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.