دسته ها
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

برگرداندن رابطه تمام شده با این اقدامات طلایی

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲ بهمن ۱۳۹۷
  • ۰

قانون جذب عشق از قوانین تاثیرگذار برای برگرداندن رابطه تمام شده است اگر فرد مورد علاقه تان را از دست داده اید و یا در این رابطه احساس خطر می کنید باید از قوانین طلایی برای حفظ رابطه استفاده کنید.

قانون جذب عشق نوعی هیپنوتیزم کردن فرد مقابل است که شما از طریق تاثیرگذاری بر روی ضمیر ناخودآگاه فرد مقابل می توانید علاقه خود را به او نشان دهید. حفظ رابطه برای بسیاری از افرادی که دارای رابطه عاطفی با فرد مورد علاقه خود هستند دارای اهمیت است و در صورت تمام شدن یک رابطه سعی دارند تا تمام تلاش خود را برای برگرداندن رابطه بکنند. برگرداندن یک رابطه تمام شاید دارای دشواری های زیادی باشد اما غیر ممکن نخواهد بود و فقط صبر و استقامت شما را می طلبد. درست کردن رابطه

راه هایی برای برگرداندن رابطه:

شاید اطرافیان شما بعد از تمام شدن رابطه به شما این پیشنهاد را بکنند که باید این رابطه را فراموش کنید و از سر گرفتن این رابطه غیر ممکن است. در این میان برخی از افراد که دچار شکست عشقی شده اند غرور خود را  برگرداندن و حفظ رابطه خود ترجیح می دهند.

تلاش برای برگرداندن رابطه ای که تمام شده است در درجه اول متوجه فرد و خواست او است اگر او غرور خود را بر این امر ترجیح دهد نمی تواند رابطه خود را حفظ کند. بنابراین در ابتدا باید خودتان را برای شروع کردن رابطه ای که تمام شده است آماده کنید و شناخت کافی در این زمینه برسید.

  •  سپهر چوب
  •  اصل جنس

راه های برای برگرداندن رابطه

شکست خوردن در رابطه دارای علت های مختلفی است که به شما یا به فرد مقابل تان باز می گردد همانطور که می دانید برای مقابله با هر نوع مشکل و بحرانی باید ابتدا به شناخت کافی نسبت به آن دست پیدا کنید.

شما با شناسایی عواملی که موجب شکست عشقی شما شده است می تواند بهتر عمل کنید و از نقطه مقابل آن برای برگردانند عشق خود استفاده کنید. برای اینکه بتوانید دوباره این رابطه شروع کنید و در کنار یکدیگر باشید ابتدا باید دو طرف سعی در این برگشت داشته باشند و در صورتی که فر مقابل تلاشی برای این کار نکند بار این مسئولیت بر روی دوش شما خواهد بود.

برای اینکه رابطه خود را برگردانید و حفظ کنید باید در خودتان تغییر دهید اگر شما با این پیش فرض جلو می روید که این بار تلاش می کنید تا رابطه حفظ شود شاید دچار شکست شوید. اما زمانی که نقطه ضعف های خود و طرف مقابلتان را پیدا کردید می توانید با شناخت بیشتری این کار را انجام دهید.

ترمیم رابطه

قانون جذب:

قانون جذب یکی از روش های مناسب برای برگرداندن رابطه است این قانون با ارسال سیگنال های ارتباطی که شامل ارتباط های غیر کلامی هستند می توانند احساسات مهمی را در طرف مقابل خود ایجاد کنید.

ترمیم یک رابطه زمانی ممکن است که شما سیگنال های مثبتی را برای طرف مقابل خود بفرستید توجه داشته باشید که انرژی منفی که از سمت شما به طرفتان ارسال می شود فاصله بین شما را بیشتر می کند.

تکنیک های روانشناختی:

تکنیک های روانشناختی از تکنیک هایی هستند که به شما برای برگرداندن رابطه کمک می کنند تا شناخت بیشتری نسبت به جنبه های روانشناختی فرد مقابل خود پیدا کنید و از این تکنیک ها برای مواجه شدن با او استفاده کنید.

شکست عشقی در رابطه

عذرخواهی:

در رابطه طرفین به دلیل غروری که دارند در صورت بروز خطا و اشتباه عذرخواهی نمی کنند آیا این کار درست است یا دارای عواقب بدتری است؟

برخی از مشاوران در این زمینه می گویند که عذرخواهی با وجود اینکه که کار سنجیده ای است ممکن است در برخی از موارد نتیجه ای عکس داشته باشد و نوعی انرژی منفی را به طرف مقابل بدهد که در اینجا بهتر است است از مدل لوح سفید در عذرخواهی عشق روی بیاورید.

پیام ندادن:

پیام ندادن یکی از مواردی است که برای برگرداندن رابطه باید به آن اهمیت بدهید زیرا ممکن است است با دادن پیام های طولانی موجب رنجش بیشتر و خراب تر شدن رابطه خود شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.