دسته ها
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

تزیین هندوانه شب یلدا با ایده های جدید و زیبا

  • یلدا محمدی
  • ۲۶ آبان ۱۳۹۴
  • ۰

طرح های جدید و زیبای تزیین هندوانه شب یلدا و مدل های متنوع حکاکی روی هندوانه را در این مطلب مشاهده می فرمایید و با طراحی های زیبا و جذاب بر روی هندوانه شب یلدا آشنا می شوید.

تزیین هندوانه شب یلدا یکی از تزیینات جالب و قابل توجه است که اغلب خانمهای هنرمند و باسلیقه اقدام به انجام آن می نمایند و سعی دارند هندوانه شب یلدا را به بهترین شکل تزیین نمایند. در این مطلب قصد داریم به معرفی مدل های جدید و زیبای تزیین هندوانه با طرح های متفاوت بپردازیم که با الگوبرداری از این مدل های شیک و زیبا می توانید بهترین تزیینات و میوه آرایی را برای شب یلدا داشته باشید. در ادامه مدل های زیبای تزیین هندوانه را ملاحظه فرمایید.

جدیدترین مدل ها و تصاویر تزیین هندوانه شب یلدا :

روش های متعددی برای تزیین هندوانه شب یلدا وجود دارد که در این میان حکاکی روی هندوانه و همچنین ساخت انواع سبد و ظرف با هندوانه رایج تر است و هر یک زیبایی و جذابیت خاصی به هندوانه می بخشند. البنه این نکته که تزیین هندوانه به چه منظور انجام می گیرد نقش مهمی در چگونگی انجام این تزیینات دارد. در این بخش با روش های متنوع و جذاب برای تزیین هندوانه آشنا می شوید.

تزیین هندوانه شب یلدا برای عروس :

در صورتی که قصد دارید برای شب یلدای عروس هندوانه را تزیین نمایید، پیشنهاد می کنم از روش حکاکی استفاده نمایید و از این طریق تزیینات زیبا و جالبی برای شب یلدا داشته باشید. البته در صورتی که تجربه ایی در این زمینه ندارید می توانید از طرح های ساده تر استفاده نمایید. در ادامه مدل های شیک و زیبای تزیین هندوانه برای شب یلدا عروس را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این مدل ها می توانند ایده خوبی برای طراحی و انجام تزیینات توسط شما باشند و با الگو برداری از این طرح های زیبا شیک ترین میوه آرایی هندوانه را داشته باشید.

تزیین میوهتزیین هندوانهمیوه آرایی شب یلداتزیین میوه شب یلدامیوه آراییتزیین هندوانه جدیدهندوانه شب یلداتزیین هندوانه یلداتزیینات میوهمیوه آرایی آسانحکاکی هندوانهحکاکی روی میوهمیوه آرایی جدید عروس

تزیین هندوانه شب یلدا به شکل سبد :

یکی از ایده های خلاقانه و جالب برای تزیین هندوانه شب یلدا و پذیرایی از مهمانان با هندوانه در شب یلدا ساخت سبد تزیینی با پوست هندوانه است که می توانید مغز هندوانه را نیز قالب زده و داخل سبد قرار دهید و از این طریق پذیرایی ویژه ایی در شب یلدا داشته باشید و از این تزیین میوه لذت ببرید. در ادامه تصاویر زیبا و جالب انواع تزیین هندوانه به شکل های مختلف را مشاهده می فرمایید که همه آنها برای تزیینات شب یلدا مناسب هستند.

تزیین هندوانه شب یلداهندوانه شب یلدامیوه آرایی شب یلداساخت سبد با هندوانهمیوه آرایی شب یلدا عروستزیین هندوانه با قالب میوهتزیین هندوانه مجلسیتزیین هندوانه شب یلدا جدید

با جدیدترین و به روزترین مدل های تزیین هندوانه شب یلدا آشنا شدید، پیشنهاد می کنیم با الگوبرداری از طرح های ارائه شده در این مطلب شیک ترین و زیباترین تزیینات و  میوه آرایی ویژه شب یلدا را داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.