دسته ها
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

تزیین صبحانه جدید و خلاقانه برای میز صبحانه و سفره های ایرانی

  • یلدا محمدی
  • 20 نوامبر 2015
  • ۰

ایده های جدید و متنوع برای تزیین صبحانه با طرح های جذاب و جالب را در این مقاله ملاحظه می فرمایید و با شیک ترین مدل های تزیین سفره و میز صبحانه آشنا خواهید شد.

دیزایین صبحانه یکی از کارهای عالی و زیبای کدبانوهای منزل است که تلاش دارند به بهترین شکل از مهمان ها و همچنین اعضا خانواده پذیرایی نمایند. صبحانه با توجه به محتویات آن و اینکه برای چه افراد و به چه منظور تهیه شده به شکل ها و مدل های مختلف و زیبایی تزئین می گردد. در این مطلب قصد داریم ضمن معرفی مدل های متنوع و جدید تزیینات صبحانه، شما را با ایده های زیبا و جالب در این زمینه آشنا نماییم. در ادامه با این طراحی های زیبا و متنوع همراه ما باشید.

مدل های جدید و زیبای تزیین صبحانه با ایده های خلاقانه :

از آنجایی که برای دیزایین صبحانه زمان زیادی ندارید و اغلب بعد از بیدار شدن و در زمان مشخصی سرو می گردد، انجام آن نیازمند دقت زیاد و همچنین آشنایی با مدل ها و طرح های جدید و اجرا شده است تا از این طریق بهترین و زیباترین تزیینات را ارائه دهید. در ادامه با مدل های متنوع و زیبای این سبک تزیینات جالب و زیبا برای افراد مختلف و با مواد غذایی متنوع آشنا می شوید.

دیزایین صبحانه عروس و داماد :

یکی از رسوم جالب و زیبا، فراهم آوردن صبحانه برای عروس و داماد در اولین صبح از آغاز زندگی مشترکشان است. برای به جا آوردن این رسم زیبا اغلب خانواده عروس و داماد سعی دارند صبحانه را به بهترین شکل دیزایین نمایند.

برای تزئین صبحانه عروس و داماد می توانید از انواع طرح های فانتزی و رمانتیک با ترکیب رنگ زیبا و درخشان استفاده نمایید. در این بخش مدل های متنوع و زیبای تزیینات میز صبحانه را برای عروس و داماد ملاحظه می فرمایید که از این طرح های جالب می توانید نهایت استفاده را ببرید.

تزیین نیمرو عروستزیین صبحانه عروستزیین ظرف صبحانهتزیین میز صبحانهتزیین سفره صبحانهسفره آرایی صبحانهتزیین غذا

تزیین صبحانه کودک :

والدین عزیز همیشه سعی دارند با تزیین غذا کودک و به کارگیری طرح های فانتزی و کودکانه جذابیت خاصی به غذا ببخشند تا کودک با میل و رغبت بیشتری به خوردن غذا بپردازد.

صبحانه نیز از این قاعده مستثنا نیست و والدین عزیز می توانند با تزیینات مخصوص  صبحانه به شکل های زیبای  و فانتزی کودک را به خوردن صبحانه بعد از بیدار شدن از خواب ترغیب کنند. فقط به این نکته توجه نمایید که برای انجام اینگونه تزیینات بهتر است از مواد غذایی خوراکی استفاده نمایید تا کودک بدون مانع و مشکل هر چه را که از بشقاب صبحانه می خواهد نوش جان کند.

تزیین صبحانه کودکتزیین گوجه و خیارسفره آرایی کودکانهسفره آراییتزیین بشقاب صبحانهتزیین جدید صبحانهتزیین غذای کودکانه

تزیینات صبحانه مجلسی :

برای همه ما پیش آمده که برای صرف صبحانه مهمان داشته باشیم و ترجیح دهیم تزیینات زیبا و جذابی برای سفره صبحانه داشته باشیم. تصاویر زیر انواع مختلف سفره آرایی میز غذا و صبحانه را نشان می دهد که با الهام گرفتن از این طرح های زیبا و جدید می توانید بهترین و مناسب ترین تزیینات را انتخاب و برای مهمانی ها و مجالس اجرا نمایید.

تزیینات سفره صبحانهتزیین مربا و پنیرتزیینات صبحانه برای مهمانچیدمان میز صبحانهسفره آرایی جدیدتزیین وسایل صبحانه

با طراحی های زیبا و متنوع برای تزیینات صبحانه آشنا شدید که با الهام گرفتن و همچنین الگوبرداری از این طرح های زیبا و جالب می توانید شیک ترین سفره آرایی و تزیینات میز صبحانه را داشته باشید و از خوردن صبحانه در کنار اعضا خانواده و اطرافیان لذت ببرید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.