دسته ها
جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

عکس نوشته درباره دروغ با جملات مفهومی و سنگین

  • زهرا خانزاده
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • ۰

در این مطلب انواع عکس نوشته درباره دروغ با جملات بسیار تاثیر گذار و احادیثی از ائمه اطهار با موضوع دروغ را ارائه نموده ایم. امیدواریم تا پایان با این مطلب همراه باشید.

یکی از خصلت های زشت انسانی دروغگو بودن می باشد. در اسلام این صفت از گناهان بزرگ می باشد، که آیات و احادیث متعددی در رابطه با بزرگی این گناه و اثرات ناشی از دروغ گفتن وجود دارد. اگر این روزها در اطراف خود با چنین افرادی روبه رو هستید و به دنبال راهی برای تذکر دادن و یا آگاه کردن آن ها می باشید، بهترین راه حل انتخاب عکس نوشته درباره دروغ  برای پروفایل صفحه شخصی تان است.

عکس پروفایل در مورد دروغ

مجموعه عکس نوشته درباره دروغ

اغلب کسانی که برای پروفایل صفحات شخصی شان عکس با جملاتی درباره دروغ انتخاب می کنند، در واقع از نشنیدن حقیقت از سوی اشخاصی که دوستشان دارند، دلخور می باشند و با انتخاب عکس نوشته در مورد دروغ به نوعی می خواهند علاوه بر ابراز ناراحتی خود، مخاطب خود را نسبت به خطا و گناهش آگاه کنند و یا به او تذکر دهند. به همین منظور در این بخش مجموعه ای جالب از انواع عکس نوشته با موضوع دروغ را می توانید مشاهده نمایید.

عکس پروفایل با متن دروغ نگیمعکس پروفایل با متن دروغ نگیم

  •  بلیط کیش

انواع عکس پروفایل درباره دروغعکس پروفایل درباره دروغ

عکس نوشته درباره دروغعکس پروفایل خاص در مورد دروغ

عکس نوشته متفاوت در مورد دروغ گفتنعکس نوشته دروغ چرا

عکس نوشته درباره آدم دروغگودروغتصویر نوشته در مورد دروغ گفتن برای پروفایل

عکس نوشته های جدید و جالب درباره دروغعکس نوشته در مورد حقیقت و دروغ

عکس پروفایل متفاوت درباره دروغعکس نوشته غمگین با موضوع دروغ

عکس نوشته های جالب درباره دروغعکس پروفایل درباره وعده دروغ

عکس نوشته در مورد دروغ

در ادامه انواع تصویر نوشته های زیبا درباره دروغ با جملاتی ناب از رسول اکرم(ص) و ائمه معصومین(ع) در مورد دروغ و مفاسد ناشی آن را ارائه نمودیم.

عکس نوشته درباره نگفتن حقیقتسخن پیامبر اکرم(ص) در مورد دروغ

عکس نوشته در مورد دروغ برای پروفایل پسرانهحدیثی از امام علی(ع) درباره دروغ

عکس نوشته با جملاتی در مورد دروغعکس در مورد دروغ برای پروفایل مذهبی

گالری عکس پروفایل درباره دروغ احادیث و آیات قرآن در باره دروغ گفتن

عکس نوشته جدید در مورد دروغعکس پروفایل با متن سخن امام سجاد(ع) درباره گناه دروغ

عکس نوشته های زیبا در مورد دروغ      عکس نوشته در مورد حکم قسم دروغ

عکس نوشته در مورد دروغ با حدیثی از امام رضا در رابطه با حرام بودن شراب  عکس نوشته در مورد رابطه شراب با دروغ

عکس نوشته برای افراد دروغگوعکس پروفایل مذهبی جالب در باره دروغ

عکس نوشته های متفاوت درباره دروغ    حدیثی از رسول اکرم(ص) در مورد دروغگویی

عکس نوشته درباره دروغعکس نوشته در مورد دروغ برای پروفایل تلگرام

عکس نوشته های زیبا درباره دروغ

تصویر نوشته در مورد دروغ برای پروفایل

بدترین و زشت ترین ترین اعمال دروغ یا دروغ گویی است که افراد برای پنهان کردن حقیقت یا حقیقی آن را بر زبان می آورد. گاه این عمل آنقدر توسط فرد تکرار می شود که فرد دیگر از دروغ گفتن ابایی ندارد و برای بیان کوچک ترین حقیقت ها که بازگو کردن آن ها چندان سخت هم نیست دروغ می گوید و دروغگویی صفتی همیشگی برای آن فرد می شود. دروغ گفتن بر اساس احادیث، روایات، قرآن و احکام امری بسیار زشت می باشد که عقوبات دنیوی و علی الخصوص آخروی زیادی را به همراه دارد. به همین جهت در اسلام دروغ گفتن انجام فعل حرامی است که ترک نکردن آن تبعات بسیاری چه در این دنیا و چه در آخرت به همراه خواهد داشت.

در ادامه این بخش نیز مجموعه دیگری از عکس پروفایل مذهبی و جالب در رابطه با دروغ را به اشتراک گذاشته ایم که شما همراهان عزیز را به تماشایی این عکس های متن دار زیبا با مفاهیم تامل برانگیز دعوت می نماییم امیدواریم از دیدن این عکس ها لذت ببرید و بهترین عکس را برای پروفایل صفحه شخصی خود دانلود نمایید و یا با ارسال این عکسها دیگران را از عواقب دروغگویی باخبر کنید.

جدیدترین عکس نوشته درباره دروغ تصویر نوشته جالب در مورد دروغ تصویر نوشته قشنگ در مورد دروغ تصویر نوشته قشنگ در مورد دروغ تصویر نوشته مفهومی در مورد دروغ تصویر نوشته تامل برانگیز در مورد دروغ تامل برانگیز ترین عکس نوشته درباره دروغ تصویر نوشته پر محتوا در مورد دروغ تصویر نوشته دوست داشتنی در مورد دروغ تصویر نوشته جدید در رابطه با دروغ گفتن تصویر نوشته خاص در رابطه با دروغ گفتن تصویر نوشته ناب در رابطه با دروغ گفتن تاثیرگذار ترین عکس نوشته درباره دروغ تصویر نوشته جالب در رابطه با دروغ گفتن تصویر نوشته تاثیرگذار در رابطه با دروغ گفتن تصویر نوشته متنوع در رابطه با دروغ گفتن تصویر نوشته در رابطه با دروغ گفتن

 

از اینکه با این مطلب مجله آرگا همراه بودید کمال تشکر را  از شما عزیزان داریم، امیدواریم از تماشایی عکس نوشته ها لذت بره باشد و عکس منتخب شما برای پروفایل از میان عکس های نوشته این مطلب باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.