دسته ها
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

بیوگرافی لطیفه گودرزی مجری تلویزیون و عکس های جالب وی

  • زهره امامی
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • ۰

لطیفه گودرزی مجری تلویزیون ایران است. وی متولد سال ۶۳ می باشد و در حال حاضر در مقطع دکترای مدیریت رسانه مشغول به تحصیل است. در ادامه بیش تر با این مجری خانم آشنا خواهید شد.

در ادامه این مطلب بیوگرافی لطیفه گودرزی را مطالعه خواهید کرد. وی از گوینده های مطرح اخبار است که در بخش اخبار ورزشی بانوان فعالیت می کند.

بیوگرافی لطیفه گودرزی مجری تلویزیون و عکس های جالب وی

لطیفه گودرزی درباره نحوه ورود به دنیای خبر گفت:

از سال ۸۴ با برنامه سیمای نور شبکه دو کارم رو آغاز کردم و ۱۹ دی سال ۸۵ اولین اجرای زنده من در برنامه دخترانه شبکه اول سیما روی آنتن رفت و تا اردیبهشت سال ۸۶ با گروه خانواده همکاری داشتم .پس از اون بعد از پشت سر گذاشتن تست های متعدد وارد عرصه خبر شدم.

در ادامه بیوگرافی لطیفه گودرزی جمله ای که از زبان خودش درباره فعالیت کنونی وی گفته شده است را برایتان خواهیم گفت. وی درباره فعالیت کنونی اش گفت:

علاوه بر گویندگی خبر جوانه ها، در خبر علمی ، فرهنگی و هنری شبکه ۴ به عنوان دبیر مشغول به کارم.

لطیفه گودرزی ساز سنتور نیز می نوازد. وی در دوران دانشجویی به مکه مشرف شده است و آن سفر را بهترین سفر زندگی اش می داند.نیلی و صورتی روشن از رنگ های مورد علاقه وی هستند. ادامه عکس های لطیفه گودرزی در مکان های مختلف را مشاهده می نمایید.

عکس های لاکچری لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی در جمع بانوان ایرانی بیوگرافی لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی در طبیعت بیوگرافی لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی با چادر عکس های لاکچری لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی با مقنعه رنگی خبر ازدواج لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی در کنار شاگردانش لطیفه گودرزی با چادرعکس جدید لطیفه گودرزیخبر ازدواج لطیفه گودرزیعکس لاکچری لطیفه گودرزی لطیفه گودرزی با چادرلطیفه گودرزی در کنار عادل فردوسی پور عکس های لاکچری لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی در کنار مجری های با سابقه ایران بیوگرافی لطیفه گودرزیژست جدید لطیفه گودرزی خبر ازدواج لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی در کویر خبر ازدواج لطیفه گودرزیعکس لطیفه گودرزی با گل به سرلطیفه گودرزی با چادرچهره خندان لطیفه گودرزی

خانم گودرزی در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران فارغ التحصیل شده است. وی متولد زمستان ۶۳ است اما علاقه زیادی به فصل بهار دارد.

عکس های لاکچری لطیفه گودرزینگاه لطیفه گودرزی  به افق های دورعکس های لاکچری لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی در کنار همسرش بیوگرافی لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی با شال جدید بیوگرافی لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی با پالتوی قرمز خبر ازدواج لطیفه گودرزیعکس لطیفه گودرزی با هوادارانش لطیفه گودرزی با چادرلطیفه گودرزی در حال گویندگی لطیفه گودرزی با چادرلطیفه گودرزی در طبیعت پاییزی عکس های لاکچری لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی با روسری شیک عکس های لاکچری لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی در ساختمانی زیبابیوگرافی لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی در کویر بیوگرافی لطیفه گودرزیلطیفه گودرزی با عینک آفتابی خبر ازدواج لطیفه گودرزی

از شما عزیزان همیشه همراه نهایت سپاس را داریم که ما را در قسمت بیوگرافی لطیفه گودرزی مجری مطرح برنامه ها و اخبار ورزشی بانوان همراهی کردید. امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.