دسته ها
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

رونمایی از پورشه کیمن GT4 رالی

  • مرضیه نوروزیان
  • ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
  • ۰

بعد از عرضه پورشه کیمن GT4 اسپرت، مدل مفهومی پورشه کیمن GT4 رالی قصد ارائه محصول خود به قلمرو رالی را دارد. این کار سبب امیدواری کاربران به ساخت های بعدی پورشه در زمینه رالی شده است.

پورشه کیمن(Porsche Cayman)مدل GT4 اسپرت به تازگی خودرویی برای ورود به مسابقات آماده کرده و این خودرو آماده شده توسط فدراسیون اتومبیل رانی تایید و تمام نکات ایمنی در آن رعایت شده است.

تنها نقطه ضعف این خودرو را باید در غیر مجاز بودن رانندگی با آن در جاده جست و جو کرد. اکانت پورشه موتور اسپرت به تازگی این مدل مفهومی را در توییتر منتشر کرده  و بیان کرده که آن را به قلمرو جدید رالی وارد خواهد کرد. ضمن اینکه طراحان آن اعلام کرده اند که تصمیمات نهایی برای این مدل مفهومی تا پایان سال ۲۰۱۸ گرفته خواهد شد.

اطلاعات زیادی درباره آن وجود ندارد. در رویداد جهانی رالی آلمان عرضه خواهد شد تا بتواند فدبک های جامعه رالی را بداند. این اقدام پورشه سبب امیدواری کاربران آن به ساخت خودروهای رالی توسط پورشه شده است.
رونمایی از پورشه کیمن
از تصاویر انتشاری می توان تجهیزاتی مانند هواگیر سقفی، چراغ های رالی، سپر مخصوص رالی برای حفاظت از بدنه و مکانیک خودرو را یافت. دارای چرخ های عقب محرک، موتور ۳۸۵ اسب بخاری ۳.۵ لیتری با ۶ سیلندر افقی مقابل هم که با جعبه دنده دو کلاچه شش سرعته کنترل می شود، می باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.