دسته ها
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

مدل لباس سنتی مردانه با طرح های بسیار شیک و زیبا

  • ندا خوشرو
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب با انواع مدل لباس سنتی مردانه آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها لباس سنتی با طرح و رنگی مناسب را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مدل لباس سنتی مردانه از انواع لباس های شیک با طرح های متفاوت است و در برخی از مناطق ایران لباس های سنتی دارای طرح های خاص و جذابی هستند و علاوه بر این لباس های سنتی برگرفته از آداب و رسوم مردم هر منطقه می باشند.

لباس های سنتی مردانه در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود هستند و شما می توانید با توجه به شرایط فرهنگی منطقه ای که در آن زندگی می کنید لباس سنتی مناسبی را برای پوشیدن انتخاب کنید.

  •  گاز رومیزی

مدل لباس سنتی مردانه با طرح های شیک و خاص

لباس سنتی از انواع لباس های خاص برای آقایان در رده سنی های مختلف است و این مدل لباس ها با توجه به فرهنگ شهر و منطقه و یا کشور در انواع مدل های خاص دوخته می شوند. اگر شما تمایل دارید ظاهر و تیپی متفاوت داشته باشی بهتر است لباس ها با طرح های سنتی را برای پوشیدن انتخاب کنید. در دوخت بسیاری از انواع مدل های پیراهن مردانه و کت و شلوار مردانه از طرح های سنتی استفاده می شود که این مدل لباس ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و شما می توانید با توجه به فرم اندام و رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان از بین این مدل های متنوع لباسی با تن پوش شیک و مناسب را برای خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برای دوختن اغلب طرح های مدل لباس سنتی مردانه از پارچه های چند رنگ و طرح دار استفاده می شود بنابراین بهتر است شما مدل لباس های سنتی را برای پوشیدن انتخاب کنید که با رنگ پوست و فرم اندام تان مطابقت و همخوانی داشته باشد.

لباس طرح دار

در ادامه توجه شما را به چند مدل لباس سنتی و شیک مردانه جلب می کنیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها لباس سنتی زیبا و متفاوتی را برای خود انتخاب کنید.

لباس سنتی سفید

مدل لباس مردانه سنتی

لباس طرح دار سنتی و شیک

مدل لباس مردانه طرح دار و سنتی

  لباس سنتی

لباس مردانه شیک و سنتی

مدل لباس شیک سنتی

لباس شیک و سنتی مردانه

مدل لباس سنتی مردانه

مدل های لباس سنتی شیک

لباس سنتی شیک

لباس سنتی شیک و زیبا مردانه

لباس سنتی شیک و زیبا

مدل های لباس سنتی

   مدل لباس سنتی مردانه جدید و زیبا

لباس سنتی

لباس سنتی

لباس مردانه سنتی

مدل لباس سنتی شیک و زیبا

لباس سنتی و شیک مردانه

مدل لباس مشکی مردانه طرح دار

مدل پیراهن سنتی مردانه

لباس آبی طرح دار

مدل تیشرت مردانه سنتی

لباس سنتی شیک و طرح دار

مدل لباس شیک و سنتی مردانه

لباس طرح دار مردانه

مدل پیراهن سنتی مردانه

لباس مشکی طرح دار

مدل پیراهن مردانه سنتی و شیک

مدل لباس مردانه طرح دار

لباس شیک و سنتی ایرانی

لباس سنتی طرح دار مردانه

لباس شیک و سنتی مردانه

لباس سنتی شیک و زیبا

مدل لباس مردانه زیبا و سنتی

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل لباس سنتی مردانه آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید از بین آن ها لباس سنتی با طرح و رنگ خاص و زیبایی را برای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.