دسته ها
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

مدل لباس سنتی مردانه با طرح های بسیار شیک و زیبا

  • ندا خوشرو
  • 20 آگوست 2018
  • ۰

در این مطلب با انواع مدل لباس سنتی مردانه آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها لباس سنتی با طرح و رنگی مناسب را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مدل لباس سنتی مردانه از انواع لباس های شیک با طرح های متفاوت است و در برخی از مناطق ایران لباس های سنتی دارای طرح های خاص و جذابی هستند و علاوه بر این لباس های سنتی برگرفته از آداب و رسوم مردم هر منطقه می باشند.

لباس های سنتی مردانه در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود هستند و شما می توانید با توجه به شرایط فرهنگی منطقه ای که در آن زندگی می کنید لباس سنتی مناسبی را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مدل لباس سنتی مردانه با طرح های شیک و خاص

لباس سنتی از انواع لباس های خاص برای آقایان در رده سنی های مختلف است و این مدل لباس ها با توجه به فرهنگ شهر و منطقه و یا کشور در انواع مدل های خاص دوخته می شوند. اگر شما تمایل دارید ظاهر و تیپی متفاوت داشته باشی بهتر است لباس ها با طرح های سنتی را برای پوشیدن انتخاب کنید. در دوخت بسیاری از انواع مدل های پیراهن مردانه و کت و شلوار مردانه از طرح های سنتی استفاده می شود که این مدل لباس ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و شما می توانید با توجه به فرم اندام و رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان از بین این مدل های متنوع لباسی با تن پوش شیک و مناسب را برای خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برای دوختن اغلب طرح های مدل لباس سنتی مردانه از پارچه های چند رنگ و طرح دار استفاده می شود بنابراین بهتر است شما مدل لباس های سنتی را برای پوشیدن انتخاب کنید که با رنگ پوست و فرم اندام تان مطابقت و همخوانی داشته باشد.

لباس طرح دار

در ادامه توجه شما را به چند مدل لباس سنتی و شیک مردانه جلب می کنیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها لباس سنتی زیبا و متفاوتی را برای خود انتخاب کنید.

لباس سنتی سفید

مدل لباس مردانه سنتی

لباس طرح دار سنتی و شیک

مدل لباس مردانه طرح دار و سنتی

  لباس سنتی

لباس مردانه شیک و سنتی

مدل لباس شیک سنتی

لباس شیک و سنتی مردانه

مدل لباس سنتی مردانه

مدل های لباس سنتی شیک

لباس سنتی شیک

لباس سنتی شیک و زیبا مردانه

لباس سنتی شیک و زیبا

مدل های لباس سنتی

   مدل لباس سنتی مردانه جدید و زیبا

لباس سنتی

لباس سنتی

لباس مردانه سنتی

مدل لباس سنتی شیک و زیبا

لباس سنتی و شیک مردانه

مدل لباس مشکی مردانه طرح دار

مدل پیراهن سنتی مردانه

لباس آبی طرح دار

مدل تیشرت مردانه سنتی

لباس سنتی شیک و طرح دار

مدل لباس شیک و سنتی مردانه

لباس طرح دار مردانه

مدل پیراهن سنتی مردانه

لباس مشکی طرح دار

مدل پیراهن مردانه سنتی و شیک

مدل لباس مردانه طرح دار

لباس شیک و سنتی ایرانی

لباس سنتی طرح دار مردانه

لباس شیک و سنتی مردانه

لباس سنتی شیک و زیبا

مدل لباس مردانه زیبا و سنتی

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل لباس سنتی مردانه آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید از بین آن ها لباس سنتی با طرح و رنگ خاص و زیبایی را برای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.